Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50062 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha valaki gyenge játékos, akkor nem lesz egy csatába hirtelen super unicum. Az átlaghoz mindenkinek közel van az adott csatába nyújtott teljesítménye. 2000-2500 csata után beáll egy átlag és a csatában nyújtott teljesítményed az a szám körül mozog.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50063 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Újra felverekedtem magam R10-e és kövi csatában 5*-e is rommá vert minket az ellen.
Semmit nem tudtam kezdeni amint próbálkoztam valamivel ment a radar és végig tudták a pozíciómat.
Radaros hajó nálunk nem volt vagy jól titkolta.

Ne mondja már valaki ez véletlen meg béna vagyok, hogy 5* -e is rommá verik a csapatot az első R10 csatámban.











Szóval ha ez véletlen, akkor véletlenül mindig a megszívja csapatba kerülök.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50064 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta:

AtuqShaman írta: Bontottcsirke, te veletlen nem a kormanynal dolgozol?
"...de a statisztikad azt mutatja, hogy...akkor az ugy is van..."
Tudod, az elmelet es a gyakorlat elmeletileg ugyan az. De a gyakorlatban teljesen elternek egymastol. Es ezt nem viccnek szantam.


Az kéne még :lol:
Ne keverd ezt a statisztikát egy olyannal amikor megkérdeznek 500 random embert és csak azoknak a véleménye alkotja az eredményt. Ebben MINDEN meccs benne van és emiatt igenis meg lehet állapítani sok mindent belőle.


Akkor keverjük hozzá a pénzt nem hiszem, hogy valakinek ugyan olyan lenne a statisztikája, ha folyamat tolja a lét a játékba prémium fogyóeszközöket használ fel van zászlózva mint egy karácsonyfa a hajója és extrán skilles a kapitánya. Ha ezeket összevetjük azzal aki nem tud vagy nem akar lóvét belerakni a játékba akkor az rosszabb játékos mert a statisztika azt mutatja, mert fent említett dolgokat nem használ stb. ?

Modokról nem is beszélve meg az egyéb dolgokról szuper prémium hajókról, nem kicsit árnyalt az a statisztikai kép. Lehet csak random csatában csak szakasszal megy .... ja hogy ezt nem írj a statisztika!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50065 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés
De miért nem érted meg, hogy ez a játékmód "ügyesség felmérés"? Nem juthat el mindenki rank1-re.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50066 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta:

bontottcsirke írta:

AtuqShaman írta: Bontottcsirke, te veletlen nem a kormanynal dolgozol?
"...de a statisztikad azt mutatja, hogy...akkor az ugy is van..."
Tudod, az elmelet es a gyakorlat elmeletileg ugyan az. De a gyakorlatban teljesen elternek egymastol. Es ezt nem viccnek szantam.


Az kéne még :lol:
Ne keverd ezt a statisztikát egy olyannal amikor megkérdeznek 500 random embert és csak azoknak a véleménye alkotja az eredményt. Ebben MINDEN meccs benne van és emiatt igenis meg lehet állapítani sok mindent belőle.


Akkor keverjük hozzá a pénzt nem hiszem, hogy valakinek ugyan olyan lenne a statisztikája, ha folyamat tolja a lét a játékba prémium fogyóeszközöket használ fel van zászlózva mint egy karácsonyfa a hajója és extrán skilles a kapitánya. Ha ezeket összevetjük azzal aki nem tud vagy nem akar lóvét belerakni a játékba akkor az rosszabb játékos mert a statisztika azt mutatja, mert fent említett dolgokat nem használ stb. ?

Modokról nem is beszélve meg az egyéb dolgokról szuper prémium hajókról, nem kicsit árnyalt az a statisztikai kép. Lehet csak random csatában csak szakasszal megy .... ja hogy ezt nem írj a statisztika!

Hát aki felkészületlenül indul rankedba az meg is érdemli, hogy folyamatosan veszít.

Írja külön a statisztika, ha valaki szakaszban játszik.

Szuper prémium hajó? :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50067 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
"Hát aki felkészületlenül indul rankedba az meg is érdemli, hogy folyamatosan veszít."
Fejtsed már itt ki nekem mire gondolsz pontosan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.388 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.