Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32595 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

zstorok75 írta: Amit a képen látunk az a "New Year 2017" nevü álcafestés.
De ez kék és nem zöld... :P :whistle:
200% Free XP-t ad a csata után.
(Lásd a mellékelt képet... ;) )

Amire te gondolsz az zöld ikon, az csak az álcafestés ikonja. De nem konkrétan magából a valódiból vágták ki. (Ez kavarhatott meg...)
(Egyébként ilyen jellegű zöld festéssel a japán csatahajókon találkoztam. Míg mondjuk ugyan az a festés az amerikain kék, addig a japán hajókon zöld.)

Arra viszont már nem emlékszem pontosan, hogy honnan kaptam a 200 darabot.

U.i.: Közben megnéztem kicsit jobban az általad feltett képet és elcsodálkoztam. Nekem még nincs is meg a Graf Spee... :blink: :ohmy: :dry:


Csak utózöngeként, hogy a te általad linkelt kép sem az a kamó ami aképen van, mert az az eventhez köthető, de fogyós festés



Az ami a kérdő képen van az a Convoy kampány utolsó előtti állomásakén elérhető, vagy 1000 doubloonért megvehető "Egyedi" Graf Spee kamó



Ugyanígy más az ami a küldisorban elérhető hajókra is feltehető alap fogyós



és az őket félprémmé tevő egyedi





reveszlaci írta: még mindíg egy okosabb ember válaszára várok

Ezért külön köszi :sick: ! Kérdezni is tudni kell ám!




zstorok75 írta: Kedves fórum társak!

Tekintettel arra, hogy hamarosan a játék új verziójával kicsit átalakításra kerülnek a kapitányokkal kapcsolatos dolgok, és ezért itt az oldalon található "Kapitányi képzettségek és fejlesztés" írást is szükséges lenne átírni...


Nyitok neki egy új topikot, hogy ha valakinek tényleg csak egy kérdése van, akkor az ne vesszen el, és nagy horderejű annyira, hogy megérdemeljen egy új topikot- szerintem!

Új Képzettségek topikja
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32598 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Srácok! Hogy lehet az, hogy repülőgép torpedóval 31!!!!!-et sebzek egy ellenséges rombolóba?
Csávókám elég gyenge játékos volt, mert megállt egyhelyben a smoke-jában, és kapott az első gépemtől 2 hit-et 9000 sebzéssel. Maradt neki 1000. Elindult a smoke-ból javított meg minden, egy percre rá a következő sorozatomból megint megevett egy torpedót 31 sebzéssel. Mivel a környéken csak az én két gépem volt, és semmi lőtávon belül igen csak érdekelne hogy a lófütty ez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32601 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

VoiceOfTheVoiceless írta: Srácok! Hogy lehet az, hogy repülőgép torpedóval 31!!!!!-et sebzek egy ellenséges rombolóba?
Csávókám elég gyenge játékos volt, mert megállt egyhelyben a smoke-jában, és kapott az első gépemtől 2 hit-et 9000 sebzéssel. Maradt neki 1000. Elindult a smoke-ból javított meg minden, egy percre rá a következő sorozatomból megint megevett egy torpedót 31 sebzéssel. Mivel a környéken csak az én két gépem volt, és semmi lőtávon belül igen csak érdekelne hogy a lófütty ez?


így műkodik a game:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32603 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt tudtam, hogy nagy mértékű csökkenés lehet a sebesült modul miatt, de ekkorára nem számítottam. 8500 a max sebzése a torpedómnak, azért elég nagy bullshit, hogy egy 11 ezer hp-s rombolóba 3 torpedó találattal sem tudok elintézni. Az a 31 sebzés kevesebb mint 0,5%. Pedig azért kis szinten a lassú repülőkkel meg torpedókkal nem is egyszerű eltalálni őket. :(
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32609 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez van... én is utáltam, mikor CoDban dobókéssel hamarabb öltek meg, mint én golyóval, mikor 20-30 méterre voltunk egymástól....Játékmechanika.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32798 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Kérdés
A WOWS hivatalos oldalán az End of Year Marathonnál már minden megszerezhető medál arany, de amikor belépek a játékba, akkor nem ad semmilyen ajándék konténert (minden medált megszereztem már korábban), ami a WOWS oldalán az event leírása szerint az arany szint elérése esetén járna. Tudtok erről valamit? esteleg később adja az ajándékot, vagy írjak a supportnak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.379 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.