Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32560 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Kérdés
Kedves fórum társak!

Tekintettel arra, hogy hamarosan a játék új verziójával kicsit átalakításra kerülnek a kapitányokkal kapcsolatos dolgok, és ezért itt az oldalon található "Kapitányi képzettségek és fejlesztés" írást is szükséges lenne átírni, úgy gondoltam, hogy én ezt megtenném, és mielőtt kijönne az új verzió, ide fel is tölteném. Tenném ezt abból a célból, hogy kikérjem a véleményeteket vele kapcsolatban, illetve hogy javaslatokat adjatok, hogy mi lenne az a téma ami még kimaradt, vagy ami kiegészítésre, átírásra szorulna.
Másrészt, hogy amikor véglegesedik az új verzió, akkor megkönnyítsem Jacktor helyzetét is azzal, hogy neki már ne kelljen ezzel bíbelődnie. (Ö írta az eredeti cikket).

Ezzel kapcsolatban érdekelne a véleményetek.

U.i.: Tulajdonképpen már készen van, csak addig nem akartam publikálni amíg meg nem jelenik az új verzió és egy-két dolog nem tisztázódik. Illetve amíg ti át nem nézitek...

U.i.2:Lehet, hogy nem ide kellett volna ezt a kérdést feldobni, ezért elnézést.... ;)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bela455

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32564 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Kérdés
köszi akkor a zöld ikon zavart meg :sick: a kékböl nekem is van vagy 200 db még,,más FONTOS kérdésem lenne,,mi változik a kapítányoknál,,mert a 10 skill-est már kiszedtem 2 napja,de félre is raktam más német hajóra akarom majd,,de ha változnak képességek,lehet gyorsan be kéne osztanom jelenlegi tulajdonságokra nehogy késöbb rábaxak?? :blink: köszi választ elöre is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32567 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Kérdés

zstorok75 írta: Kedves fórum társak!

Tekintettel arra, hogy hamarosan a játék új verziójával kicsit átalakításra kerülnek a kapitányokkal kapcsolatos dolgok, és ezért itt az oldalon található "Kapitányi képzettségek és fejlesztés" írást is szükséges lenne átírni, úgy gondoltam, hogy én ezt megtenném, és mielőtt kijönne az új verzió, ide fel is tölteném. Tenném ezt abból a célból, hogy kikérjem a véleményeteket vele kapcsolatban, illetve hogy javaslatokat adjatok, hogy mi lenne az a téma ami még kimaradt, vagy ami kiegészítésre, átírásra szorulna.
Másrészt, hogy amikor véglegesedik az új verzió, akkor megkönnyítsem Jacktor helyzetét is azzal, hogy neki már ne kelljen ezzel bíbelődnie. (Ö írta az eredeti cikket).

Ezzel kapcsolatban érdekelne a véleményetek.

U.i.: Tulajdonképpen már készen van, csak addig nem akartam publikálni amíg meg nem jelenik az új verzió és egy-két dolog nem tisztázódik. Illetve amíg ti át nem nézitek...

U.i.2:Lehet, hogy nem ide kellett volna ezt a kérdést feldobni, ezért elnézést.... ;)


Én személy szerint megköszönném. Minden anyagnak, infónak örülök, eddig mindet el is olvastam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32568 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Kérdés
köszi akkor a zöld ikon zavart meg :sick: a kékböl nekem is van vagy 200 db még,,más FONTOS kérdésem lenne,,mi változik a kapítányoknál,,mert a 10 skill-est már kiszedtem 2 napja,de félre is raktam más német hajóra akarom majd,,de ha változnak képességek,lehet gyorsan be kéne osztanom jelenlegi tulajdonságokra nehogy késöbb rábaxak?? :blink: köszi választ elöre is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32569 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Kérdés

zstorok75 írta: Kedves fórum társak!

Tekintettel arra, hogy hamarosan a játék új verziójával kicsit átalakításra kerülnek a kapitányokkal kapcsolatos dolgok, és ezért itt az oldalon található "Kapitányi képzettségek és fejlesztés" írást is szükséges lenne átírni, úgy gondoltam, hogy én ezt megtenném, és mielőtt kijönne az új verzió, ide fel is tölteném. Tenném ezt abból a célból, hogy kikérjem a véleményeteket vele kapcsolatban, illetve hogy javaslatokat adjatok, hogy mi lenne az a téma ami még kimaradt, vagy ami kiegészítésre, átírásra szorulna.
Másrészt, hogy amikor véglegesedik az új verzió, akkor megkönnyítsem Jacktor helyzetét is azzal, hogy neki már ne kelljen ezzel bíbelődnie. (Ö írta az eredeti cikket). köszi akkor a zöld ikon zavart meg :sick: a kékböl nekem is van vagy 200 db még,,más FONTOS kérdésem lenne,,mi változik a kapítányoknál,,mert a 10 skill-est már kiszedtem 2 napja,de félre is raktam más német hajóra akarom majd,,de ha változnak képességek,lehet gyorsan be kéne osztanom jelenlegi tulajdonságokra nehogy késöbb rábaxak?? :blink: köszi választ elöre is

Ezzel kapcsolatban érdekelne a véleményetek.

U.i.: Tulajdonképpen már készen van, csak addig nem akartam publikálni amíg meg nem jelenik az új verzió és egy-két dolog nem tisztázódik. Illetve amíg ti át nem nézitek...

U.i.2:Lehet, hogy nem ide kellett volna ezt a kérdést feldobni, ezért elnézést.... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32573 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Laci amit ott látsz egészen pontosan egy missziónak a jele, a Graf Speevel mész csatát és kell nyerj. ekkor kapsz egy olyan zászlót
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.389 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.