Csak egy gyors kérdés...

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35822 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak okoskodom, de akkor nem kellett volna jeleznie a "rendszernek" hogy felderítettek???
Am engem már lőttek is így ki a csata elején...:(

Corvinus írta: "Már nem elöször kapok olyan kilövést amikor nem jelzi ,hogy látnak mégis lönek rám.tapasztalta ezt más is? "

Rám is lőttek így, az utóbbi időben, nem is egyszer. Meg sem találtam, hogy ki és honnan. Gondoltam, hogy nekem nem látszott a hajója, ő viszont láthatott engem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35825 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha korábban fel voltál derítve, és egyenesen haladtál, akkor előfordul, hogy van aki bepróbálkozik manuális célzással. Én is szoktam ilyent, amikor egyenesen megy valaki, de eltűnik/beér egy kisebb sziget mögé, akkor próbálom a korábbi sebességgel tovább mozgatni a célzást, és úgy lőni. Főleg, ha már csak pár másodperc van vissza a töltésből.
De láttam már olyant, aki elkezdett sorozni egy szűkebb szorost, amikor látszott, hogy arra fog menni egy pár hajó, de eltűntek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35826 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem azt jelzi hogy te látod -e hanem ök látnak. A hegy mögött voltam még ha elözöleg felderitettek is akor se löhetett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35829 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Lehet csak neked volt ott hegy, a másik oldalról (ellenfél) az "ocean" pálya volt betöltve...:)
Sosem nem se lehet tudni :D.
Viccet félre, ilyen sokszor előfordul...
Sajnos.

ui.: én is arra gondoltam, hogy Ők látnak, vagy ez beállítás kérdése?

vcsaba1968 írta: Nem azt jelzi hogy te látod -e hanem ök látnak. A hegy mögött voltam még ha elözöleg felderitettek is akor se löhetett.

Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Hellgor70 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35831 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Hellgor, ha kedveled a csatahajókat, akkor viszont tényleg a Tirpitzet ajánlom, mint 8as prém csatahajót. Elég sok az a 30%, s 8as prémre max 15 százalék szokott lenni, szóval érdemes rájuk kihasználni. S kár is lenne egy 6-7es hajóra ellőni sztem...

amugy tényleg miután megmondtad nekik a véleményed, ezzel próbáltak kiengesztelni? :lol:

szerk. most nézegetem a shopot, feltétlen próbáld ki hogy a Mutsus bundlek kedvezményeire még rá tudod-e tenni ezt a 30 százalékot, csak próbából.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35837 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Leopardusz, igen rá tudom tenni, a Mutsu-SUPREME 18463 huf. helyett 12924 huf.......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.370 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.