Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 2 hónapja #35896 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Kérdés

vonKurz írta:

Flaged írta: Viszont szépen átment a bb alatt,a hajó HÁROMNEGYEDÉNÉL.Nem a fara előtt picivel,hanem a 3.lövegtoronynál.Még a vörösöktől is jött a chaten a wtf,hát még tőlünk. :) Nem akartak hinni a szemüknek ők sem.Ha detonál a torpedó,akkor valszeg nyerünk.Kölcsönösen gratuláltunk egymásnak a jó játékhoz.Valóban kiváló csata volt.Arra viszont rájöttem,hogy az adminok közül nem beszél senki magyarul.Olyan válogatott káromkodással szidtam a WG-t,ahogy csak bírtam.Nem bannoltak ki! :cheer:


nincs replayod véletlenul ?



Sajna nincs!Nem használom a replayt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35901 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés
Jó, már tényleg azt hittem én vagyok a hülye, hogy csak én látok normál távról indított torpedót elmenni hajó alatt. Ez kb ugyanolyan bug lehet, mint a sziget fölött kioldott torpedók esete, amikor azt hiszed ha torpedóvetők érkeznek a sziget felől és 200 méterre vagy a parttól nem dobhatnak semmit. Hát de.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35902 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Justice írta: Jó, már tényleg azt hittem én vagyok a hülye, hogy csak én látok normál távról indított torpedót elmenni hajó alatt. Ez kb ugyanolyan bug lehet, mint a sziget fölött kioldott torpedók esete, amikor azt hiszed ha torpedóvetők érkeznek a sziget felől és 200 méterre vagy a parttól nem dobhatnak semmit. Hát de.


ez nem bug, 200m nagyjából, annyi alatt élesedik. de simán ilyenkor a kevésbé rutinos CV-s agyondobálja a partot :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35933 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv!
Köszönöm a segítségeteket, pro és kontra...
Miután nem jött olyan "ajánlat" a WG-től, amitől besza, behu... ezért dublon +prémium nap lett belőle.... :)
Még egyszer Köszönöm a segítségeteket!
H70

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35965 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok :) Bismarck-nál melyik éri megjobban?Az álcázómodul v a célzórendszer?Új a hajó nulla szinte a tapasztalat vele kapcsolatban :unsure: Előre is köszönöm :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35977 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Kérdés

Jaszon írta: Sziasztok :) Bismarck-nál melyik éri megjobban?Az álcázómodul v a célzórendszer?Új a hajó nulla szinte a tapasztalat vele kapcsolatban :unsure: Előre is köszönöm :cheer:


Szia!
Mindkettő hasznos.Én a célbefogási rendszert javaslom a moduloknál.Leginkább a torpedók miatt.Többször is magasabb tierű rombikkal fogsz összeakadni.Némelyiknek villám gyors torpedói vannak.Pl. Yügomó 76 csomó.Előszeretettel szoktam vele nagyvadakra menni. :) Egy 6-7 kilről eleresztett szűk sorozatot nem nagyon kerülsz ki.A 8 halacskából 3-4 nagy valószínűséggel betalál.A célbefogásival kicsit több rá az esélyed,hogy kikerülj párat,mivel előbb észreveszed őket.Én éppen ezért 10-15 másodpercenként mindig irányt és sebességet váltok.Mikor megvettem a Bismarckot az első 5 csatám zsinórban bukó volt(full alap hajóval).A csapat fele 9-10 tierű hajókból állt.Volt,hogy öt azaz 5 darab t10-es rombi volt a vörösöknél.Plusz egy t10-es hordozó és engem a térkép másik felére tett egyedül egy cirkálóval.Nem sikerült elérnem a csapatomat.Szana szét torpedóztak.Esélyem sem volt!Az 5 első csatámból vele négyben torpedók nyírtak ki.Aztán nem bírtam tovább idegekkel és free xp-ből fullosra húztam a hajót.Láss csodát,a kövi csatákban t6-os hajókkal kerültem össze.Jelzem,főmüsor időben!30-32000 játékos volt a szerveren.Egy szerencsétlen Clevelandot a másodlagosok téptek darabokra mikor kibukkant előttem egy sziget mögül.Egy warspite-t két salvoból küldtem a víz alá.Hmm... nem variálnak az mm-el,ugye?
Az álca is fontos,viszont azt a kapitány skileknél érdemes rátenni,mert ott -14% jön le.A modulnál meg csak 10%.Egy lopakodó Bismarck azért tud mókás dolgokat művelni. :) No meg,ha össztüzet kapsz ott 100 méterek is számítanak a menekülésnél,nem hogy kilóméterek.Csak azt a 20 másodpercet kell kibírnod,ha nem tüzelsz.Javaslom még,hogy a másodlagosokra hegyezd ki a kicsikét.Modulok és kapitány skileknél.Így 10.6 kilről nyitnak tüzet.Ez életet menthet.Volt,hogy a csata hevében nem vettem észre egy dd-t.Csak akkor figyeltem fel rá,mikor a másodlagos ágyúk tüzelni kezdtek rá. :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Flaged által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.412 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.