Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 2 hónapja #35862 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Kérdés

Hellgor70 írta: Leopardusz, igen rá tudom tenni, a Mutsu-SUPREME 18463 huf. helyett 12924 huf.......

A helyedben Dublont vennék, azt el tudod költeni apránként hasznos dolgokra, vagy freexp=Missouri.
(Ha elsüllyesztett hajóval, vesztes csatában is szeretnél ezüstöt keresni vastagon T9-ben.)
A prém hajót hamar megunod, egy idő után már nem mész vele, haszontalan lesz, eladni nem tudod (Jó tudom egy marék ezüstért igen).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35864 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Justice írta: De mi számít közeli indításnak? 2-3 km-nél már simán aktiválódnak, annál közelebb meg ritkán van egy dd bármihez is vagy esetleg minden hajó esetében más az aktiválódási távolság?




azért néha előfordul, hogy közelebb jön egy picit, türelmetlenek nézhetik 2.50-től is :)

ja, és újoncok meg nézegethetik a 20-k másodpercnél rákozelített eredeti Taiho vadászokat :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35879 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Imre777 írta: A prém hajót hamar megunod, egy idő után már nem mész vele, haszontalan lesz, eladni nem tudod (Jó tudom egy marék ezüstért igen).


Egyfelöl prém hajókat is el lehet adni, de pl 3mill ezüst nem éri meg...
Másfelöl meg a megunás mindenre állhat (személy szerint én mindegyiket szeretem, amim lett) És ha már ott vannak a kikötőben akkor neha-néha meg vannak hajtva...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35885 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Mig a prém elszáll... :evil: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35886 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Kérdés

Justice írta:

ledgeri írta:

vcsaba1968 írta: Már nem elöször kapok olyan kilövést amikor nem jelzi ,hogy látnak mégis lönek rám.tapasztalta ezt más is?

Tegnap DD-vel kilőttem egy CV-t, és meg is lepődött, hogyhogy...
Azt írta neki sem jelezte a cuccli... csak akkor épp ment az adrenalin pumpa és nem értettem miről beszélt..


DD-vel nálam is volt ilyen, illetve tegnap volt egy tiszta torpedótalálatom, 15 000 dmg körül és a rendszer nem könyvelte el a találatot (mivel utána rögtön kilőttek így csak ennyi sebzésem volt, a csata végi összesítésben meg 0 dmg szerepelt). Valamint nem tudom más is találkozott e vele, de itt a fórumon régebben téma volt, hogy néha a torpedók átmennek a hajó alatt és nem a repülőről dobottakról beszélek, hanem dd-ről kilőttről. (van amikor úgy tűnik találat lesz, de a hajócsavarnál megy a torp a tat alatt, de az érthető, hiszen van hely a csavar után és a tat vége között)



Nekem olyan volt már többször is,hogy jelezte a bejövőt(úgy,hogy nem láttak),de nem jöttek a skulók sehonnan,pedig a közelemben nem volt másik hajó.Azt is megfigyeltem,hogy olyankor is kigyullad a majré lámpa,ha pl. mögöttem van egy csapattárs 1-2 km-re(de engem nem látnak) és arra lő az ellen.Ezt leginkább akkor van,ha én dd-vel vagyok
Torpedó bug!Éppen tegnap láttam ilyet.Nem kicsit bosszantott a dolog.Ugyan is a győzelmünk múlott rajta.(lehet,h nem is bug volt?)Kemény csata volt, t8-ban ment a móka.Élvezetes,pörgős,adrenalin pumpálós.Láma,idióta mentes.(ritka az ilyen mm)Már beértünk a vörösök bázisára és foglaltuk.Négyen voltunk a cap körben.A vörösök sovány malac vágtában rohantak vissza védeni a bázisukat a térkép feléről.Egy kivételével.Egy csatahajójuk közelebb volt a mi bázisunkhoz,mint az övékhez,ezért jött foglalni.A megmaradt dd-nk spurizott vissza védeni.A hordozónk meg bőszen bombázgatta,torpedózgatta a foglalni akaró bb-t
A Bismarkc jól állta ugyan a sarat,de a focust nem sokáig bírta.Pláne úgy,hogy kb. 47db torpedó jött felém a szélrózsa minden irányából.Az ellen cv-je az összes századot ránk küldte,plusz még egy dd-jük is volt a közelben.Spothatáron Kívülről eregette a halacskákat.Miután széttorpedóztak madártávlatból néztem tovább a csatát.A mi bázisunkat figyeltem,hogy sikerül-e resetelni a foglalásukat.A dd-nk kb. 6-7 km-ről (tehát már bőven élesítve voltak a torpedók mire odaértek a célponthoz)indította a torpikat a csatahajóra.Kettő mögé megy,de a harmadik elkapja,gondoltam azok alapján,amit láttam.Igazam lett,el is kapta!Viszont szépen átment a bb alatt,a hajó HÁROMNEGYEDÉNÉL.Nem a fara előtt picivel,hanem a 3.lövegtoronynál.Még a vörösöktől is jött a chaten a wtf,hát még tőlünk. :) Nem akartak hinni a szemüknek ők sem.Ha detonál a torpedó,akkor valszeg nyerünk.Kölcsönösen gratuláltunk egymásnak a jó játékhoz.Valóban kiváló csata volt.Arra viszont rájöttem,hogy az adminok közül nem beszél senki magyarul.Olyan válogatott káromkodással szidtam a WG-t,ahogy csak bírtam.Nem bannoltak ki! :cheer:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Flaged által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35892 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Flaged írta: Viszont szépen átment a bb alatt,a hajó HÁROMNEGYEDÉNÉL.Nem a fara előtt picivel,hanem a 3.lövegtoronynál.Még a vörösöktől is jött a chaten a wtf,hát még tőlünk. :) Nem akartak hinni a szemüknek ők sem.Ha detonál a torpedó,akkor valszeg nyerünk.Kölcsönösen gratuláltunk egymásnak a jó játékhoz.Valóban kiváló csata volt.Arra viszont rájöttem,hogy az adminok közül nem beszél senki magyarul.Olyan válogatott káromkodással szidtam a WG-t,ahogy csak bírtam.Nem bannoltak ki! :cheer:


nincs replayod véletlenul ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.382 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.