Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 2 hónapja #35979 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Hasznos az álca, de csatahajó lévén nekem nem volt kérdés, hogy a másikat teszem fel, minél előbb látom a torpedókat, meg hasonlók, annál jobb. A legtöbb hajón 7-10 tierben úgyis van már repcsi, szóval olyan fenemód bújkálni úgyse lehet a nagyvasakkal (persze kivételes/szerencsés esetek mindig vannak)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35980 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Amúgy is Bismarckkal a közelharcot kell erőltetni nem a távolságtartást B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35981 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Amúgy is Bismarckkal a közelharcot kell erőltetni nem a távolságtartást B)


Ott a pont. A lényeg, hogy 11km alá kerülj, hadd dolgozzanak meg a másodlagosok lövegkezelői is a kosztjukért B)
Komolyra fordítva a szót, azokkal már tényleg lehet ronda dolgokat művelni, nem csak dísznek vannak + a főlövegek is jobban szólnak, ha nem 18km-re lövöldöz velük az ember.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35982 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Köszönöm mindenkinek a segítséget :cheer: Én is a célzórendszer felé hajlottam,de az NC-nél nem igazán éreztem annak előnyét :unsure: Amúgy közelharc párti vagyok :P így a másodlagos lett húzva mind a hajónál és a kapitánynál is ;) Csak a túlzott előre rohanást kellene kerülnőm mert legtöbbször azt veszem észre hogy a"csapattársak" már hátraarcot csinálva ott hagynak egyedül :angry: sokszor úgy hogy hajó fölényben vagyunk a területen :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36013 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!
Tud nekem segíteni valaki,régen a csatában megnyomtam az enter,és az alt,és megint enter gomb kombinációt akkor mutatta a hajók hpját,és a km távolságot.Már nem engedi át vállt ablak módba ha ugyan ezt csinálom,tudtok rá megoldást?Előre is köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36014 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Persze h igen :lol:
Nem kell Enter, csak az Alt, ahhoz h lásd a távolságokat meg a hp-t.
Te viszont lenyomtad egyszerre a W-t, D-t (előre meg jobbra), meg az Alt meg Enter-t. Ez a 4 együtt az ablakos módot hozza elő, én is szoktam csinálni... :lol: :angry: Akkor főleg, ha WD, meg nézem a távolságokat közben, s valamit irni is akarok (Enter kell ahhoz ugyebár) :lol:
De ha lenyomod ujra a 4 billentyűt, visszavált normál teljes képernyőre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.366 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.