Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 2 hónapja #36015 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés

marcus írta: Sziasztok!
Tud nekem segíteni valaki,régen a csatában megnyomtam az enter,és az alt,és megint enter gomb kombinációt akkor mutatta a hajók hpját,és a km távolságot.Már nem engedi át vállt ablak módba ha ugyan ezt csinálom,tudtok rá megoldást?Előre is köszi.


állítsd be settingsben, hogy mutassa mindig a részletes infókat
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36016 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés

chapo990 írta:

marcus írta: Sziasztok!
Tud nekem segíteni valaki,régen a csatában megnyomtam az enter,és az alt,és megint enter gomb kombinációt akkor mutatta a hajók hpját,és a km távolságot.Már nem engedi át vállt ablak módba ha ugyan ezt csinálom,tudtok rá megoldást?Előre is köszi.


állítsd be settingsben, hogy mutassa mindig a részletes infókat

Szia ilyenre gondoltam én is,hogy mindig mutassa,csak az a baj,hogy nem találom.Nem ír sehol részletes infó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #36018 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Kérdés

marcus írta: Sziasztok!
Tud nekem segíteni valaki,régen a csatában megnyomtam az enter,és az alt,és megint enter gomb kombinációt akkor mutatta a hajók hpját,és a km távolságot.Már nem engedi át vállt ablak módba ha ugyan ezt csinálom,tudtok rá megoldást?Előre is köszi.


Elvileg itt tudod bekapcsolni:



És ez a különbség a normál és azt ALT-os nézet között:

Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja tmage által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36019 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés

tmage írta:

marcus írta: Sziasztok!
Tud nekem segíteni valaki,régen a csatában megnyomtam az enter,és az alt,és megint enter gomb kombinációt akkor mutatta a hajók hpját,és a km távolságot.Már nem engedi át vállt ablak módba ha ugyan ezt csinálom,tudtok rá megoldást?Előre is köszi.


Elvileg itt tudod bekapcsolni:



És ez a különbség a normál és azt ALT-os nézet között:

Szia bocs amiért szájbarágósan kellet leírnod,de nagyon szépen köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36020 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Egy olyanba tudtok segíteni,kb mikor voltak leárazva utoljára a tier 7-es prémium hajók?A választ előre is köszi,csak kb 2 hete tértem vissza a hajós játékhoz,de csak akkor ha vereség van a tankosnál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36021 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

marcus írta: Egy olyanba tudtok segíteni,kb mikor voltak leárazva utoljára a tier 7-es prémium hajók?A választ előre is köszi,csak kb 2 hete tértem vissza a hajós játékhoz,de csak akkor ha vereség van a tankosnál.


minden hónapban van valami, legutóbb az angolok voltak, az mostanában nem várható. de valamilyen hetes se,mert ranked csatához hetes hajó kell, lehetőség szerint prem verzióban (radar csak azokon van) szal még 26 napig, amig tart a ranked kizártnak tartom, ennyire ok se hulyek :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.349 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.