Klános Beszélgető

Több
6 éve 10 hónapja #40468 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Nekem is tetszik a klánosdi, de jelenlegi élethelyzetem nem alkalmas rá :)
Ehhez kell némi elkötelezettség, rendszeres időpontok vállalása, ami nálam most nincs meg. Ki is lettem rúgva hamar :)
Nem olyan az életem, hogy rendszeresen meg tudjak jelenni, egyelőre csak szakaszozom itteni cimborákkal. S tartok tőle, hogy már nem is lesz olyan, hogy meg tudjak ígérni fixen egy vagy több napot gyakorlásra vagy csatázásra.
(Ugyanezért esett szét régi, nagyrabecsült csapatunk a Hearts of Iron II.VH stratégiánál, ahol nagyon emlékezetes campaign-okat játszottunk évekig, de aztán a többség élete úgy alakult, hogy nem tudtuk a fix dátumokat-időpontokat tartani.)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40472 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Ebben teljesen igazad van a fix időpontok azok nálam sem mennének, ha van időm játszom de nem elsődleges a játék szinte minden előtte van nálam. Ráadásul este nagyon ritkán nem játszom és hétvégén gyakorlatilag soha. De engem ez egyáltalán nem zavar a játék élmény meg van a többi nem igazán érdekes. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40478 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Nem is olyan régen mintha játszottunk volna egymás ellen :P Nem tudtam, hogy idő közben szabad lettél. Szívesen elcsábítanánk hozzánk, csak egy feltételt kellene teljesítened. Amikor fent vagy a játékban, és kialakulna, vagy leszerveznek iziben egy klán csatát, akkor részt kellene venned rajta. Ha a kijelölt gyakorlókon nem tudsz részt venni nem olyan nagy gond. Most amúgy is lazábbra vettük a csatákat, jön a ranked, hagy készüljön a nép rá. A kijelölt gyakorlók kedden és vasárnap vannak. A vasárnapi a fontosabb, szóval heti egy gyakorlót tudsz teljesíteni belőle akkor már jó. Általában a vasárnapokra szervezünk csatát. De Neked most külön ajánlatot teszünk. Csak játszanod kell, amikor rá érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40480 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Még a leges legelején voltunk tagok a Szete szakasz társsal de mivel ott a világon semmi nem történt ki is léptünk a fenébe. Klán csatát soha nem mentem egyet sem, ott nem harcoltunk egymás ellen az biztos. :)
De az pl nagyon zavart, hogy köszöni senki nem tudott, no aztán pedig ha véletlen mentünk egyet szakaszban abban sem volt köszönet, mert sok duma mellett, sok elrontott csata volt, ami nem volna baj de az a magyarázat ami utána volt az már nekem sok volt. Szerintem semmi gond nincs abban ha egy csata vesztes, azonban ha jól értékeljük utána magunkat, tanulni lehet belőle. Vasárnap biztosan nem játszom, gépet sem akarok látni, nyáron szabad időben bringa, kajak, ezek amik nagyon elől vannak és ezt ráadásul a családdal folytatott tevékenység. Hétköznap emberi időben lehet itt vagyok és ha itt vagyok szíves játszom nem csak klán csatát.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40483 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető

Kzoli írta: Még a leges legelején voltunk tagok a Szete szakasz társsal de mivel ott a világon semmi nem történt ki is léptünk a fenébe...


Pedig a SHIRO név tetszett, anno a Guild Wars Factions kiegészítőjének főgenyája volt, emlékszem, amikor a White Tiger Claw klánnal mentünk csapatban többször rá, s azon versenyeztünk, hogy mennyi idő alatt tudjuk lecsapni... úgy emlékszem, 49 mp volt a rekordunk, az alá nem sikerült mennünk. :)

Nyugi, Zoli, a WoT-beli Tankos Faterok Klánja (TFK) mintájára júliusban megalapítom a Tengerész Faterok Klánját (TFK) mint WoWS-szekciót, s akként, ahogyan joczika anno a TFK-t alapította: „Semmi kötöttség! A lényeg a játék!”

Kzoli írta: De az pl nagyon zavart, hogy köszöni senki nem tudott...


No ez az, ami egyként zavar államférfiút és egyszerű népet... engem pedig biztosan... én még a barátlistámat is e szerint szűröm: amikor belépek, megnézem, ki van fenn, annak/azoknak köszönök. Ha csatában van, ha nem, látja előbb-utóbb. Nem az a lényeg, hogy visszaköszön-e, de ha azt látom, hogy utánam jött be, s nem köszönt be előbb-utóbb, s ezt több napon át tapasztalom, akkor fájó szívvel ugyan, de veszteséglistára teszem. Ennyi.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kzoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40488 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Én is a SHIRO ban voltam először, és pont ugyanaz volt. Feljöttem, senki nem köszönt, nagyon ritkán történt valami közös, de ennyi. Aztán kiléptem :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.