Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 7 hónapja #65151 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ebbe az autopilótás irányítási mizériába egyre gyakrabban futok bele én is. Még egy dolog, amire CV-t kommandírozva oda köll figyelni – mintha amúgy nem lenne éppen elég.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65153 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ezen a térképen szinte minden csatában előfordul az autopilot hiba nálam.

Ebben a csatában is. Tegnap esti csata egyébként.

Más dolog, hogy borzasztóan gyenge csapatot fogtam ki. Ettől függetlenül a hordozó ment be szépen középre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65154 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Örömködő
Szépen lassan gyűlnek. (És a Worcester sincs már messze).

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #65155 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Weserrel mentem pár scenariot, de a csapatot nem tudtam helyetessíteni (és azért az egyik scenario a transport védős volt ami nem kellene nehéznek lennie... másik a base defes volt, arról inkább semmit, egyik legnehezebb scenario bevezetése óta)

Hát, több kedvem van német cv-vel menni, mint a brit és francia ca ággal (a 10-est mindkettőnél freeztem végül, saint-louisnál a wint nem adta több körön keresztül így elég volt belöle, a brit... t8-as nem tetszett, t9-essel meg nem akarok napokat tölteni h gyorsan kigrindoljam goliathot, napi 2-3 óra nem sok amit rá akarok költeni erer azért).
Most kell még 11m credit és akkor be fog csúszni a 10-es német cv (meg kell még jó pár milla után felszerelésekre), és akkor csak a petro vonal, és a 2 orosz dd vonal marad ki silver shipekből (tallin megvan, csak játszanom kéne vele, dd vonal full üres nálam)

Amúgy nem tervezek annyit cv-zni, nincs kedvem annyi idegbajt kapni játszás során, azért van h t10 cv-vel 50k dmg nehezen jön össze, mert az ellen valahogy képes 2 csoportban lenni, de a sajátom 4 vagy több felé áll és az ellen cv-je simán szétszedi őket...

áh, ilyent modnak nem kéne csinálnia, nekem van fent, de 2 voicepack, 1 indikátor ami a hajó sebesség állapotát jelzi (áll, tolat, előre megy, lassítás, fordulás, stb-t nem), meg asszem 2 drydock van lent

lol, első amit látok



(7. lettem, pedig csapatból 3.-ként haltam mert mindenki lement A-ra...)

végre ki tudnám használni több meccs után a goku secondary buildet, elfogy az ellen pontja 6 perc után...







(igen, szenvedtem secondary builddel ma, 15.9-es camo, HE cruiserek és brit bb-k ellen ugye nem túl hatásos, ha még 19km-en felül is lőnek, na mindegy, kész a ribbonos quest gamescomhoz)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 7 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65156 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Örömködő
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #65157 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Grievous: Adjak kölcsön? :)



Amúgy érdekes ez az autopilot probléma. Új telepítés, nulla MOD és mégis előjött.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.432 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.