Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #65041 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Örömködő
Hosszabb idő után újra 200k felett. A CV-nk végig spot-on tartotta a Midway-t, én pedig 23 km-ről szabadon lőhettem. :)

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja Olajuwon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65047 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Halad ez, csak csinálni kell.

Persze közelről közel sem annyira jó hordozó, mint ahogyan a YT celebek prezentálják.

Abban az esetben volna csak jó, ha a bombázók átütése, találata jobb lenne. Nagyon-nagyon gyenge a találati értéke, így alig sebez.

Rakéta továbbra sem való semmire sem. Hiába mutogatják, hogy de mennyi citadellát visz át. Ja igen...a videókban. Amúgy a legbénább cirkálós is megpróbál kifordulni és már csak lepattanók vannak.

Torpedókban jók lennének a hármas rajok, de nagyon halovány a sebzésük.

Így maradt a bomba, de az meg komolytalan ezzel a random sebzéssel. Mérgemben át állítottam a kapitányi skill-t a gyorsabb célzókör fókuszra. Következő körben minden bomba talált, ez igaz, de egyetlen citadella sem volt közöttük. Volt viszont overpen, lepattanó, torpedó ...izé megfogta és néhány találat.

Továbbra is azt gondolom, ez a leggyengébb hordozó osztály a nemzetek között.



A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #65048 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Miért mit vártál? Orosz játékban erős német hajót?Nézd meg az összes német ág valahol gyengébb mint a többi :whistle:
Égni szeretnek szórásuk időnként iszonyat :sick: Miért pont a CV lenne más ? ;) Ha meg véletlen jó lenne akkor meg nerf :pinch:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Andurin77, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65049 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Várni? Nem is tudom. Olvasom a videók alatt, hogy milyen OP lett a német CV.
Hát még nem találkoztam olyannal a játékban. Talán majd, ha egyszer eljutok a T10 hordozóig, hátha az majd az lesz.

Eddig akkor volt siker élményem, ha állt a célpont. Mozgó hajóra találat igen, citadella hát az nem sok. Elég, ha kicsit bele kezd a fordulásba, azonnal mellé dobálja a bombákat a raj.
Persze nem úgy kell elképzelni, hogy a célzókör közben mellé került, áhh dehogy. A célzókör külső vonala elhagyta a célpontot. Puff máris odaszórja le a bombákat.

Ordít a dologról a szándékos beleavatkozás. Ha úgymond véletlenszerűen szórna, akkor úgy mindenhová pottyanna a körön belül. Nos ilyen nincs. Csak oda szórja a körben, ami nincs a célponton. Ha aljas vagyok és a kör teljesen a hajón van, akkor szelektál. Miről lehetne lapattanni? Min lehetne sebzés nélkül áthaladni?
Annyira kilóg a lóláb, hogy már a ló is a napon van.

Közben megtaláltam azt a képet - egy videóban volt - ami nagyon jól mutatja, hogyan is működik a német AP bombázó raj. Tökéletes. A Miss-ek helyébe kell a különböző overpen, lepattanó,, stb. variációkat elképzelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #65069 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Rég jelentkeztem a "Mindennapi Krakenünket ..." című rovattal.

Most pótolom.

Mielőtt keresztre feszítene a csatahajós társadalom, megjegyezném, hogy minden egyes kill magányos, egyedül hősködő hajó volt. Kivéve az utolsót, a Yamato-t. Ő cirkálókkal ment egy darabig, de először a Moskva-nak gurult el a gyógyszere és ki vágtatott a rajból. Jól meg is torpedóztam. Utána meg az Amalfi (talán) olvadt el, mert már kevesen voltak. Így a Yamato egyedül maradt és szabadpréda lett.

MOD meg azért nincs, mert már annyira laggzik a játék nálam mindentől, hogy Safe módban vagyok kénytelen játszani. Ettől függetlenül az autopilot néha meghülyül és elindul a hordozó...valahová.

Az XP meg azért ennyi, mert még aktív az ajándék premium nap, amit kaptunk, valamint zászló és festék is van. Ja és nem mellesleg első csata volt ma.




Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 8 hónapja #65073 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
igy keztem a napot

és ez a vége



a csata végén 3 dicséret
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.492 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.