Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 8 hónapja #65004 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Elkezdtem fejlesztgetni a német hordozó ágat.

Kicsit elvagyok maradva, mert egyrészt csak T4 esett konténerből, másrészt meg most más dolog is akadt.

A T6 hordozóval már szépen lehet alakítani a csata kimenetelét. Saját szinten igen jól ossza a sebzést. magasabb szinten - mint ahogy a többi hordozó is - már kevésbé erős.

Valami fura okból nem szereti az amerikai csatahajókat. Bombái vagy elkerülik vagy overpen...csatahajón... a közepén. No mindegy, ezt nem annyira kedvelem. Más nemzet csatahajóit kifejezetten kedveli.

Miért emlegetem a csatahajókat? Mert gyakorlatilag csak ellenük használható hatékonyan. Cirkáló, romboló röhögve kerülgeti a bombákat és a torpedókat. A rakéták sebzése meg olyan véletlenszerű, hogy gyakorlatilag csak akkor hozom elő őket, ha a többi raj gépei elfogytak.

Teljes oldalról meglőtt - ez nagyon ritka - cirkáló esetében egy halom overpen, egy-két lepattanó és egy találat. Inkább nem is viszem a rajt.

Ha megfigyelitek a csatákat már T6 szintjén is tapasztalható, hogy a csatahajók pánikban vannak és valami félre eső helyen összebújnak.

Meg értem őket. Meg kell szépen köszönni a WG fejlesztőinek a hülye ötleteket és fejlesztéseket.

Például a láthatatlan rombolók, a rombolókat nem sebző rakéták, buffolt rombolók AA védelme, stb.
Ezt mind oda vezetett, hogy már ezen a szinten is hagyják a fenébe a hordozók a rombolók keresését és vadászatát.
Addig mennek, míg csatahajókat nem találnak és ott kiélik magukat. Azon egyszerű okból, mert más hajót típust alig sebeznek. Spot-ra meg szinte semmi XP-t nem ad a játék. Így az spottoljon, akinek ilyen ingerenciája van.

Nem akarom a csatahajós játékosokat elkeseríteni, de ma már láttam T10 német csathajót csatában játszani.

Fenevad!!!

És egyre többen fejlesztik ki és használják. Montana-ba AP bomba találat, minden bomba citadella. Három sorozatból kapott hat citadellát.

Megint nem a CV játékos a hibás. Elgurult a gyószere valakinél a fejlesztők közül.

Teszek be ide néhány képet egy T6 csatáról.

Különösebben nem erőltettem meg magam. A vége volt húzós, mert egy perc alatt elhullott a csapatom fele. Ott igyekezni kellett, hogy ki ne csússzunk az időből.

Amúgy meg örömjáték.
Bombázó kicsit lassú, de ennyi.



A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65008 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Na, végre megvan, elég nyögvenyelősen ment a base xp rész, föleg h anno ugye t10-eseknél nerfelték a base xp szerzési dolgokat (talán 2-3x tudtam 1900-2100 xp-t szerezni a 40k base xp-s rész alatt). Egyelőre hagynám a cv.zést, mert elegem van a random kiosztásból (db rajjal támadok dd-kreé s csak modult lövök pirosra...), de jöttek a németek...




mellékesen:
oldalt a fórum hozzászólások fülnél cksa nekem nem látszódik rendesen? O.o (1db channelt jelez ott)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65009 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Örömködő

Grievous írta: Na, végre megvan, elég nyögvenyelősen ment a base xp rész, föleg h anno ugye t10-eseknél nerfelték a base xp szerzési dolgokat (talán 2-3x tudtam 1900-2100 xp-t szerezni a 40k base xp-s rész alatt). Egyelőre hagynám a cv.zést, mert elegem van a random kiosztásból (db rajjal támadok dd-kreé s csak modult lövök pirosra...), de jöttek a németek...




mellékesen:
oldalt a fórum hozzászólások fülnél cksa nekem nem látszódik rendesen? O.o (1db channelt jelez ott)


Nem másnál is ugyan olyan totál használhatatlan ,szar lett

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65015 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
áh, nice, csak volt egy hét szünetem, aztán erre tértem vissza júli közepe után, csak akkor nem akartam rákérdezni :D
köszi az infót

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65021 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Halad ez, csak lassan.

Sajnos vagy T8 csatába kerülök vele, pedig folyót lehetne rekeszteni, annyi a fejlődni kívánó hordozós, vagy saját szintre, de idióták közé. Néha megvariálja a játék és magasszinten, idióták közé.





A rombolók meg majd megtanulják, hogy igaz, nincs ellenük fegyverünk, de nem tanácsos közel jönni, mert harapunk. Most még kicsit, de ez hamar változni fog. Már most 7 km felett van a másodlagos lőtávja. Ez csak növekedni fog és növekszik majd a tűzerő is.



Belenéztem a vulkánba is, ha már ennyire magasan kell repülni.
Sajnos elég probléma, hogy T6 szinten, a fejlesztett repülők még mindig kétfedelűek és nyitott kabinos, első világháborús gépek. Közben meg Bismarck és Monarch ellen kellene harcolni velük. Lassúak, de ennek kompenzálására még kevés a HP értékük is, hogy gyorsan lehulljanak.



Ja és alakítottak a megszerzendő XP mennyiségén is. Így tovább szivatva a T6 szinten lévő hordozót. Persze a T8 hordozó sem úszta meg ezt a dolgot. Neki is többet kell T10 csatában szenvedni, hogy meglegyen a szükséges fejlesztés.
Az a legkevésbé sem vigasztal, hogy a T4 szinten meg csökkentettek. Ott maximum T5 hajók ellen kell menni és nem folyamat két szinttel magasabbak ellen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65039 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Hoztam ismét néhány képet.

Ide egyben teszem, mert egyrészt összefügg, másrészt meg minek dühöngjek még, mikor várható volt a szívatás.

Nos tehát.

Új szerzemény a kikötőben.



Összesen 74 csatára volt szükségem, hogy megszerezzem. Premium és FXP használata nélkül.



Felszereltem, áttelepítettem a kapitányt, festék, zászló, stb és irány bevetésre. Öt másodperc alatt keresett nekem csatát. Sejthető, hogy mi félét.
Igen, a kettő kombinációját, amiről írtam is korábban. Most nem részletezem.

Ami bosszantó, hogy még a T8 hajó alapfelszerelése is a kétfedelű - redva - gépek. Szerintem szándékosan ilyen aljasok ott a fejlesztők. Lassúak, papírból vannak és ...kétfedelűek. Sok-sok XP farmolása után persze majd le lehet őket cserélni, de addig miért ne élvezkedjenek a T10 hajók egy kicsit? Úgy is unatkoznak szegények.
Röviden összefoglalva: Egy kalap...gombát nem ér az alap raj. Várhatóan sokkal többet kell menni T10 hajók ellen, mint mondjuk T7 ellen.

El röpködtem, de haszna nem volt.

A csapatomat minősíti a végeredmény, illetve az, hogy a távolban feltünt az ellenfél hordozója, azonnal kitört a pánik és percekig tickel-te a sok okos. Mintha bárkiben különösebb kárt tett volna. Persze akit meg lőniük kellett volna, hát az bizony nem ment.
Egyetlen kis öröm, hogy végre három bomba van a rajban. Persze mind a hármat mellé szórja, de legalább az érzés meg van.

Csata képekben. Mindent elmond.






Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.415 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.