Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 8 hónapja #65075 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Hoztam ma is néhány képet.

Igaz, ma - még - nem volt Kraken.

Egyik kiemelkedő csata.





Ez még jobban sikerült.






Összesen 61 csatára volt szükségem megszerezni a T10 hordozót. Zászlóval, festékkel és minimális Premium nap segítségével.



Első csata vele. Kicsapott a Stalingrad, de legalább nyertünk.





Új szerzemény. Modulozni, meg szokni kell még.



Ezzel ismét megvan a kikötőben minden nemzet hordozója. Egy kivételével. A T6 német T6 hordozó még nincs meg. Kupont nem lehet rá felhasználni, így meg drága.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #65082 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
ismét hoztam képeket, ha már más nem hozott közben.

Ez a hordozó jelenleg - mint ahogyan a videókban is lehetett látni - egy vadállat.

Gondolom nagyon gyorsan nerfelni fogják, mert pánik van a tengeren miatta.

Ha meglátják, hogy a csatában az ellenfél oldalán feltűnik, a csatahajók és a cirkálók kapitányai lefőnek, kifehérednek a monitorok előtt.

Összebújásd kezd meg! parancsot azonnal végrehajtják és a csata végéig kb úgy is maradnak.

Könnyű cirkálók szintén pánikban. Láthatóan már összefutottak német rakétás rajjal. Még a Moskva is azt sem tudja, hogy meneküljön. Nincs kényelmes, sziget mögött üldögélés és puttyogtatás. Ha a rakéta nem talál, egy perc múlva kapja a nyakába az AP bombákat.

A csatahajók meg... már én sajnálom őket. A fürgébbje próbál forgolódni, de a legtöbbje csak lélekben legyint egyet és szinten gondolatban elindul a kikötő felé, másik hajót hozni. Igen, még a Kremlin is. A T10 AP bomba raj, viszi, mint a lángvágó a rozsdás, orosz bádogot.

Természetesen csatánként a 2-3 report így összejön. Ezzel nem lehet mit kezdeni.

A rombolóknak viszont arany életük van. Haland, Smaland, F@szomland és a társaik biztonságban vannak. Hiába sír, meg átkozódik a csapat, hogy spot, meg támadjam. Minek? Mivel?

A rakétákkal nem lehet, mert mire látom, bőven célzókör alatt van. A torpedókat kikerüli, AP bomba meg... ehh.
Spottolni sem érdemes őket, mert a vadász rajt átlagosan három, a támadó rajt meg két másodperc alatt szedik le ezek a szarok.
Így azután oldja meg a csapat a ***land problémát, ahogy tudja. Persze nem tetszik nekik. Ez van. Tessenek benyújtani a panaszt a megfelelő helyen. Most ott úgy sem érnek rá. Ha szabadság pártiak, azért, ha meg a kommunistákhoz húznak meg azért. Mindegy, ez nem ide tartozik.

Inkább jó tanács:
Rombolók: Küzdjetek meg egymással, más megoldás nem lesz. Cirkálók: Segítsétek a szerencsétlen rombolókat, hogy túl éljék az ellen rombolóit. Nem mellesleg forgolódjatok a rakétás raj elől. Csatahajósok: "Szívjatok!" Bocsánat, ez eddig is így volt. Nem tudok újat javasolni. Ne mászkáljatok egyedül! Ne üldögéljetek sziget mögött többed magatokkal sem, mert a bombázó bejut oda és nem éri meg nektek a huszon akárhány ezer sebzést. Valamerre induljatok el csoportosan. Aki egyedül kószál, az elsődleges célpont.

Persze vannak vele szar csaták is, de jelenleg úgy van, hogy új hajó...buff, régi hajó...nerf. Tehát egy ideig ez lesz.

Kevés gyakorlás után feltornáztam a sebzését 200k fölé. Persze ehez gyenge csapat is kellett, hogy sokáig szenvedjünk.





Mint írtam korábban, ez a hajó jelenleg vadállat.

Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65084 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Mára is hoztam néhány képet.

Új hajó - jó hajó.

Vannak furcsa dolgai, de jelenleg nagyon jó vele menni csatába. Az elmúlt napokban nem is mertem másik hordozóval menni, mert annyira egyedi a német ág hordozóinak a használata.
Ilyenkor kell át nyergelni egy brit hordozóra. Mire a célhoz ér, kb lefő a kávé is. Most mennék velük néhány csatát, olyan lenne, mintha egy helyben állna a raj a levegőben.

Hiányzik a gyújtási sebzés. Az elárasztás elég halovány, meg a torpedó sebzés is.
Akkor lehet jó sebzést osztani vele, ha kevés a F@aszomland romboló a csatában, valamint szintén kevés a francia és japán csatahajó. Ezeket nem kedveli a bomba valami miatt. Viszont kedveli az összes német és még a brit csatajahókat is.

Különösen a pénzes apuka által, idióta Pistikének megvásárolt Tirpitz-t.

Pistike se-lát, se hall, csak egyenesen száguld a cél felé. Mivelhogy ő eldöntötte, hogy a menekülő cirkálót előtte ki fogja torpedózni. Tisztában van a játék működésével, hiszen már Lacika tegnap feltöltött, wégé-s videóját háromszor megnézte. Ezért is kérte meg apukát, hogy neki is legyen ilyen szép hajója, mint Lacikának. Azzal is tisztában van, hogy vannak ágyúk, de türelme nincs hozzá. lassan fordul, lassan tölt, meg amúgy sem lehet senkit eltalálni vele. Hát ha még forgolódni is kezdene. Hová is lenne így a világ?
Szóval Pistike száguld a cél után, bombák jönnek, Pistike kitapogatja a vadász gép gombját és rátenyerel. Szerinte ezzel a légi veszély kérdése le van tudva. Látta ugyan Lacika videóján, hogy lehet valami szektorokat is váltani, de azt még nem érti. Mindegy is, csak össze zavarná torpedózás közben. Közben a bombák becsapódnak, a Tirpitz HP csíkjának egyharmada eltűnt. Sebaj, Pistike tölteni kezdi vissza, közben a nagy erőfeszítéstől a nyelvét is kidugja, hátha sikerülne a torpedókkal eltalálni az a menekülő hajót.
Közben a raj fordul, újabb bombázás. Tirpitz HP csíkjából alig maradt. Pistike rémületében ráharap a nyelvére és pánikszerúen forgólódni próbál. Közben kijön a tűzvezető helyiségből (érts: ki mászik végre az irányzékból) és végre körbenéz maga körül. A szemei kikerekednek, ahogy feltekint az égre, mivel a bombázók utolsó fordulóba kezdtek. Még Pistikének annyi ideje van, hogy össze akad a tekintete, mármint nem úgy magában, hanem a bombázó raj parancsnokával. Mire Pistike magához tér, a szép új hajó elmerült a tenger habjaiban.
Pistike megállapítja, hogy ez a játék úgy szar, ahogyan van. A hordozó kapitánya csíter. Sőt, Lacika is csíter, mert Pistike semmi ilyet nem látott abban a bizonyos videóban.
Mérgesen legyint egyet, letörli a játékot, keres másik videót, meg nézi és holnap a jó édes... anyukát zaklatja, hogy venni szeretne egy másik féle játékot mert az sokkal jobb és különben is, az nincs meg Lacikának.

Elnézést, el kanyarodtam. A fenti kis történet fogalmazódott meg bennem a mai néhány csata alatt. Nem lennék nagyon meglepve egy hasonló jellegű, valós történettől sem.

Szóval a német T10 CV jelenleg nagyon erős, de nem kezdőknek való hajó. Az AP bombákhoz nagy türelem kell, vagy némi Xanax. A rakétás raj nagyon jól használható bizonyos cirkálók ellen, ezt meg kell tanulni. A torpedós raj, meg amolyan mindenes.

Vásároltam a hétvégén három nap premiumot, az ma letelik. Kb eddig terveztem ezzel a hajó osztállyal a birkózást, mert bizony T10 csatában sok türelem kellene, de az nagyon elkopik nálam mostanában. Mai mélypont az volt, mikor nyolc!!! perc, húsz másodperc alatt kikaptunk. Csak T10 hajók voltak bent. Az oldalunkon egyetlen kill volt, az is az enyém. Gyakorlatilag el sem indult a csapatom sehová. Amerre mentem, jöttek velem. Kb 5 km távolságban. Szavakat találok, de nem írom ide, mi hangzott el a monitor előtt közben.

Tehát jelenleg a legerősebb hordózó, de elég speciális a használata. Nekem bevált a dolog.

Képek:

Jelenleg a statja nálam. Nem túl jó, de nem is annyira rossz.



Közben a nagy lelkesedés közepette ebben a hajóban is 19 pontos lett a kapitány.



Annyira jó sebzést sikerült vele elérnem, hogy még ezt is sikerült vele aránylag könnyen beszereznem, vagyis a feltételt teljesíteni.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65094 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Remélem a Daring is lesz ilyen élvezetes hajó mint a Jutland :P Nem gunboat nem is torpedoboat a kettő között valahol de csúnya meglepetést tudd okozni :evil:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #65096 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Több ilyen is lehetett volna a grindom alatt Xd



thunderer megállt, majd vár 1 percet és elkezdett tolatni, közben montana mellé ment...








azt hittem bukjuk a kört, olyan rosszul álltunk Xd (shima kiszedte a cv-t, montink halála elött kiszedte a smolensket)

következő körrel meglett a legendary rá Xd hm, 103 sec reload time torpokkal, majd megnézem, valamikor, talán Xd
maradt a z, repu, mino, worcester, yueayang...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #65098 Írta: MagicofMerlin
MagicofMerlin válaszolt a következő témában: Örömködő
A 7-esnél feladtam az ágat. Most úgy néz ki folytatnom kell :cheer:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.455 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.