Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 9 hónapja #64835 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Néhány nap után gondoltam megyek és jól össze ládázom magam. Hátha...

Sikerült is kedvet kapnom, hogy valami másik játékot keressek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64845 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ide írom de nem panaszkodni szeretnék hanem segíteni. ;) Jobb alsó sarokban ott van a minitérkép, érdemes nézni, mert látjuk, hogy ki merre halad amint elkezdődött a csata. Érthető, hogy aki már sokat játszott kiismeri a pályákat és megvan a kedvenc helye. A radaros cirkálóknak is megvan hova szoktak beállni legtöbbször. Az, hogy 5 radar mellett átcsúszott a 2 ellenfél rombolói közt 1 aki folyamatosan spottolt, majd amikor felderítettem akkor senki nem lövi pedig ott van mellette az nagyon gáz. A térképes dolgot magamra is értem, mert végzetes hibát követtem el azzal, hogy nem figyeltem azt, hogy mindenki lelépett. :D (Annyira lefoglalt egy foglaló DM.) Akinek radarja van, használja nyugodtan, menjen előre és a szigeteket használja fedezéknek. Második kill voltam úgy, hogy hátul voltam a hordozóval. Ez azért van, mert egyrészt hülye voltam és nem figyeltem, másrészt ha ellenállás nélkül tudnak átjönni akkor úgy foglalnak is. Nem kell azonnal vagy minden áron foglalni de nem is szabad hagyni a foglalópontokat, mert pörögnek a pontok, mi nyomás alatt vagyunk sokszorosan és védeni vagy pontokat megfogni is sokkal nehezebben tudunk. Pikk-pakk véget ért a csata, nem azért mert elhullott volna a csapat, összességében alig volt kill, egyszerűen csak lepörögtek a pontok percek alatt. Próbáljunk meg figyelni egymásra, térképre, a romboló mindig legyen priority célpont ha látjuk és használjuk bátran azt a radart. (Érdemes nézni mekkora távolságban ér, nem a világ végéig ;))


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64846 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egy csatát meg ide is.

T7 csata. Elindulok és felderítem, ki merre indul. Nyugati oldalon két cirkáló foglal. Egyik füstös. Spottolom őket, támadom őket. Bemenekülnek a füstbe. Erre a mi oldalunkról a francia csatahajó, meg a kisérő rombolója, berongyol a körbe és a füstbe. Mind a kettőt kicsapták torpedókkal. Jó kezdés. El telt pár perc és máris minusz két hajó.

Keleti oldalon ellenfél egybegyűjtötte a T7 hajóit és bedaráltak mindenkit. Német CV-nk próbálta lassítani őket, de esélytelen. Egy ideig üldözték, majd őt is bedarálták.

Tőlünk a maradék játékos állomány kb úgy kezdett viselkedni, mint a tini fiúk, mikor először látnak női nemiszervet. Csak itt a hordozó helyettesíti azt. Magasabb szintű gondolkodás, mint olyan, azonnal megszűnt számukra és elkezdték üldözni a hordozót...öten kb.

Halkan jegyzem meg, hogy a három foglaló körből egy volt a miénk.

A nagy hajszolásban a két hordozó szépen megette őket. Igaz, az egyik hordozó is oda veszett. Mikor az utolsó T7 csatahajónk magához tért a kangörcs után és körbenézett, rájött, hogy egyedül maradt. Neki állt panaszkodni a légvédelem után. Mindegy volt neki, mert az egyik ellen csatahajója megközelítette, és megszabadította a szenvedéstől.

Egyedül maradtam.

A csata hátralévő része nem állt másból, mint hogy menekülni próbáltam és a legközelebbi hajókat támadtam. Közben veszetttünk.

Csodás volt.



Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Andurin77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64885 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Pillanatkép a 6 és fél perces csatából. :dry: Mindhárom foglalópontot odaajándékoztuk, majd mindenki középre-hátra menekült a cv mellé. :pinch: Volt már egy olyan csata a warships történetében amikor ez a "taktika" győzelmet hozott a csapatnak?? :lol: :P


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64886 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én ezért is szeretek alacsonyabb sinteken játszani. Nálam nincs megkötés, hogy csak T8 és felette.

Sajnos nagyon sok Krump Lee kifejlesztette, vagy anya pénzén megvásárolta a magas szintű hajót, abban a hiszemben, hogy ha ő nagy és erős hajóval játszik, akkor majd ő milyen jó játékos lesz.

Az ilyen csaták jól példázzák számomra azt, hogy mennyien vannak. Van magas szintű hajó, de a tudás és a tapasztalat nem fejlődött ki mellette.

A jellegzetes... védjen meg a hordozó taktika meg messziről árulkodik. Nagyon gyakran lehet vele találkozni sajnos. Azzal is, hogy inkább kifordul a hordozó támadása elől és bele fordul csatahajó, cirkáló vagy romboló támadásába.

Meglepően sokan nincsenek tisztában a sebzés értékekkel. Csak azt érzékeli maga körül, hogy most a CV szárazon meg fogja b... bólintani. Arról fogalma sincs, hogy mennyi a max sebzése egy CV-nek, mondjuk egy azonos szintű rombolóhoz képest. Pedig csak elegendő lenne a torpedók maximális sebzés értékét összehasonlítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64889 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Próbáltam T10-ben menni néhány csatát a kitűző beszerzése miatt, de képtelenség normális csatát kifogni.

Az egyik csata 10 perc alatt befejeződött, alig sebeztem.

A másik jó lett volna, de az meg tele volt "szakértővel". Folyamatosan szakértették, mit és hogyan kellene csinálni mármint nekem.

Igaz a vége 170K sebzés lett. T10 torpedó rajjal próbálkoztam, de az Izumo 2-3 alkalommal is röhögve kikerülte az összes torpedót. Nem tudom, minek lett beletéve ebben a formában az a raj. Szerintem csak AFK vagy bot hajók ellen lehetne alkalmazni. Így egy halom sebzésből kimaradtam.

A csapatom meg a szokásos, hétvégi T10

Az XP meg a szokásos - szégyeld magad WG - T10 nerfelt CV XP. Hát persze hogy két killre, meg 170K sebzésre oszt 900 XP-t.

A jó édes...



Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.400 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.