Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64747 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát ja, nekem még mondták, hogy gokun használjam a nagyobb ágyúkat, mert jobb az átütése. Annyira elegem volt már az állandó overpenekből meg lepattanókból, hogy inkább elengedtem azt a hajót. Minden is gyújtja, a túlélésre rakott kapitány skill semmit nem ér, másodlagosra húzva meg nem tudtam olyan közel kerülni, mert a füstben ücsörgő rombolók is lebontottak és szétégettek. Azt a hajót papírból és száraz gallyakból rakták össze. Teknősbéka páncélzat ide vagy oda, a felépítmény annyira sebezhető, hogy bármi több ezres sebzést tud okozni és az égés, 330 sebzés/másodperc. 40-45mp körüli tűzzel számítva, esetleg 2 tűzzel az már egy citadellasebzésnek ér fel, röhejes. :D Megjegyzem, akkor értem el a gokut és kezdtem el a legendás modulos küldetéseket mikor behozták a smolensket. Mire megszereztem a modult annyira megutáltam csatahajóval menni magas tierben, hogy átmenekültem a hordozókhoz és eladtam a gokut, nem is akartam a kikötőben látni azt a szerencsétlen böszme dögöt.

Ezeket a "balanszolt" csatákat imádom. Midway-el 2-3 perc után autópilótán elindítom a térkép túloldalára a hajót és így is rohannom kell a sebzés után. Hiába égetek, vagy vízbetörést okozok, puff, csak úgy elpukkannak a hajók. 170k sebzést nem tudok összeszedni, mert nem tudok olyan gyorsan repülni mint ahogy élnek az ellenfelek. És még azt sem lehet mondani, hogy hétvége van, szánalmas...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64749 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen én is csak a német mission-ok miatt használtam most, amúgy már rég nem. Érdekes hogy nekem a szememet kilövi vele az ellen kb. érdekes.
Persze nekem is ez van legtöbb overpen+ pattanó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64750 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért a cv sem semmi. Egy ilyen sebzésre ennyi base xp csak azért, mert veszítettünk. Kaptam kitüntetést és ezzel is csak ennyi. Egy kibaszott vicc, a reportokat köszönjük a köcsögöknek, megnyugodhatnak, mára elég volt a mókából, maszatolhatnak tovább a többiekkel. (Ezt a PR alapú MM-t ki lehetne próbálni, ezeken a szutyok csatáknál csak jobb lehet, igazságosabb és a balfaszok sem hisztiznének meg reportolnának össze-vissza.)




Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64753 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
vajon miért nem élvezem a játékot? wows-numbers.com/player/508242875,vcsaba1968/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64759 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mert nem tudsz játszani "brádör"... :P :P ;)

vcsaba1968 írta: vajon miért nem élvezem a játékot? wows-numbers.com/player/508242875,vcsaba1968/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64762 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: Mert nem tudsz játszani "brádör"... :P :P ;)

vcsaba1968 írta: vajon miért nem élvezem a játékot? wows-numbers.com/player/508242875,vcsaba1968/


17 és fél ezer csata után elfelejtett játszani :D a wows-nál ez gyakori ;) pár nap vagy egy két hét múlva megint eszedbe fog jutni hogyan is kell :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.473 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.