Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64790 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha már ennyi szó esett a hordozókról akkor kérdezném, hogy nerfeltek a vízbetörés és gyújtási esélyen is? Ezekkel a zászlókkal és kapitány skillel használom a Lexit és nem igazán volt olyan, hogy 1 vízbetörésem van 10 torpedótalálatból vagy csak 3 gyújtás. Hordozósok nem vettek észre hasonlót?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64793 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mentem ma ismerős Lexington hordozójával tíz csatát.

Inkább vissza kérte a tulaj.

A tíz csatában volt kettő!! kill és 51 ezer átlag sebzés.

Neeem, semmiféle nerf nem volt. Rejtett meg főleg nem. A WG berkeiben olyat nem szokás.

Szerk.: Ja azt elfelejtettem, hogy a tízből egyszer a Lexington elfeljtett fordulni. Mire észbe kaptam, be ballagott a térkép közepére. Szerencsére egy sziget volt épp szemben, így nem lett nagyobb baj.
Érthetetlen ez a hiba. Kerestem fórumokon, sehol nem írnak róla.
Szépen látszott a kijelölt útvonal a térképen, csak épp nem vette figyelembe.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64798 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az egy dolog, hogy olyan gyorsan hullanak a játékosok mint a legyek... hétvége van, már megszoktuk. De 17 torpedótalálatból 2 vízbetörés úgy, hogy az utolsó csomagban jött a két vízbetörés amikor az ellenfél Hakuryu-t torpedóztam. Felzászlóval, mindennel. Ez nem egy japán vagy angol hordozó, ez amcsi és így is csak 2. Mondom én, hogy sutyiban állítgattak ezen. ;)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64801 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Furious a Tirpitzemen 3 találat torpedóval 3 vízbetörés, 2 bombázás , 2 gyújtás... szóval hagyjuk már ezt kib$$## hisztit, mert nagyon unalmas....
Sz@r a random rész.
Mit nem lehet ezen megérteni?
Egyszer 0 aztán 100%...
Ez van...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64802 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: Furious a Tirpitzemen 3 találat torpedóval 3 vízbetörés, 2 bombázás , 2 gyújtás... szóval hagyjuk már ezt kib$$## hisztit, mert nagyon unalmas....
Sz@r a random rész.
Mit nem lehet ezen megérteni?
Egyszer 0 aztán 100%...
Ez van...


Remek, akkor egy kiszámíthatatlan, értelmetlen szar az egész. Bemész, azt sem kell tudnod mi micsoda, milyen hajó mit tud, hajókázol egy jót, gondolkodni sem kell. Egyszerű, ostoba gyökereknek való ez a játék, nem kell belelátni semmit, az aki meg jó akar lenni abban amit csinál mint Flamu, Flambass vagy a többi profi az meg idióta, hogy ennyi időt pazarol el erre a fosra. Köszönjük, majd ehhez tartjuk akkor magunkat. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64803 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyszer már leírtam ide, hogy mitől jók a "jó" játékosok... talán majd visszakeresem, de elég nehéz lenne.

És igen. NE BÍZZ SEMMIBEN, AMI RNG!

Tűzesély? Vízbetörés? véletlen esély, dühöngeni érte pocsékolása a szép magyar szónak.
Az egész kb olyan mintha napi szinten dühöngenétek, hogy nem volt találatotok a lottón, bezzeg az egyik ellenfélnek meg igen. Hát istenem, ilyen a szerencse. ...

IFHE HE átütés? ez nem véletlentől függ. Overmatch? Az se

Én rég mondom mindenkinek, abba kéne hagyni. Vagy el sem kéne kezdeni, amíg nem késő

szerk: megtaláltam:

Van jó pár játékos itt a fórumon, akik "Jó" játékosnak számítanak. Hogy az mint jelent?

1) kitartóak vagyunk: nem, nem ölünk hajót minden lövésre. Nem találunk be minden torpedóval, de kitartóan lövünk ismét, töretlen lelkesedéssel, mert tudjuk, hogy előbb-utóbb elérjük a célt
2) Értjük a játék összes belső mechanikáját és megjegyezzük a fontos információkat: tudjuk mi mit tud beütni, milyen szögből, hova kell lőni, hova kell felállni egy jó átlövő pozícióhoz, stb. Továbbá tudjuk, milyen hajónak mennyi a láthatósága, radartávja, melyikkel nem érdemes harcolnunk, és így tovább. Nem is beszélve a helyes kapitányi képességek és prémium fogyók használatáról
3) tudjuk hogy van RNG, DE NEM ZAVAR MINKET: tudjuk, hogy az ellenfeleink RNG-je is ugyan úgy szeszélyes, mint a miénk. Így a mi előnyünk az, hogy megfontoltan, ügyesen, türelmesen tervezünk és lövünk.
4) Tanulunk a hibáinkból: mi is sokszor bukunk, van, hogy az első 2 percben, de tanulunk belőle, leszűrjük, hogy mit hibáztunk és megjegyezzük. Utána persze nem megyünk a fórumra panaszkodni, mind egyesek
5) Akinek értelmes kérdése van, segítünk neki és tanítunk: számtalan embernek segítettem megtanítani a játék alapjait, mutattam nekik visszajátszásokat és amiben tudok, segítek. A MAGYAR MODOT IS INGYEN, SZABADIDŐMBEN FORDÍTOM, CSAK HOGY MINDENKINEK ÉRTHETŐ LEGYEN, még ha meg sem érdemlik mind Tudom, hogy a fórumokra nagyrészt az ír, aki dühöngeni akar, de annyian maguk miatt szívnak, hogy az eszméletlen.
6) tudjuk abbahagyni: legyen az ranked, random, stb... Ha nem megy, nem kell erőltetni. Ki kényszerít, hogy 5 bukó után játssz még tíz kört? Senki! Tudni kell eltenni a játékot időnként. Azt meg már jó párszor írtam, hogy mindenkinek jobb, ha letörli a játékot az, aki semmi örömöt nem talál benne.
7) Nem hiszünk a "WG titokban nerfel valamit, előre eldönti a szerencsédet, és egyéb összeesküvés-elméletekben".: az ilyen embereknek kár magyarázni: jobb híján szarkasztikus válaszokat tudunk adni, mert már ezerféleképpen hallottuk amit mind mondanak. Az meg hab a tortán, ha kerek magyar mondatokat sem tud megfogalmazni az illető, ugyanis olyankor az olvasó hajlamos azt gondolni, hogy az illetővel lesz valami belső probléma netán....
8. nagy részünk egy fillért sem költ, mégis "jó" játékosok vagyunk: én abszolút 0 forintot költöttem erre, önerőből értem el, hogy van 100 milla kreditem, szinte minden 10-es hajóm, 2 Milla kapitányi XP-m, 8000 dublonom, 3 millió szabad XP-m, 450 ezer szenem, 30,000 acélom, és minden zászlóból legalább 100-1000 darab, meg 30 prém nap.Ezt mind önerőből, jó játékkal szereztem, és leginkább ennek fényében röhögök azokon, akik a fórumra panaszkodni járnak.

Ennyi lenne a mondandóm, netán akad valamely kollégám aki kibővítené. Köszöntem, további jó RNG-t mindenkinek!
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, llw99, Jaszon, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.457 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.