Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64766 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: Mert nem tudsz játszani "brádör"... :P :P ;)

vcsaba1968 írta: vajon miért nem élvezem a játékot? wows-numbers.com/player/508242875,vcsaba1968/

attól,hogy nem, tudok még simán élvezhetném elvégre sokan vannak igy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64771 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A personál rating nem romlott szerintem nem feledékennyseg . Ha mégis az , kavington B)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64777 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

vcsaba1968 írta:

Rallyefan81 írta: Mert nem tudsz játszani "brádör"... :P :P ;)

vcsaba1968 írta: vajon miért nem élvezem a játékot? wows-numbers.com/player/508242875,vcsaba1968/

attól,hogy nem, tudok még simán élvezhetném elvégre sokan vannak igy


Hát...
A minap mentünk egy győztes csatát McArthurral és Llw kollégával.
Ők Mainz-cal én a Lengyel széldzsekivel (Orkan) , tier 10....
Hát... őket csak sípolni lehetett, mert minden 10-es őket lőtte, én egy Velencével szétszivattam, radaroztam az ellent... második lettem , a Venezia mögött. :)
Ugyanaz a csata, nagyon más játékélmény... ;)
Relax. :)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64781 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
na ilyenkor megy el a maradék kedvem


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64783 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jók ezek a balanszolt csaták. :D A francnak sem kéne az a szar personal rate alapú MM. :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64784 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A CV témához kapcsolódóan dühöngenék még egy keveset.

A kép nem biztos, hogy jól mutatja már a helyzetet.

A lényeget szóban próbálom összefoglalni. Képet nem nagyon van idő játék közben készíteni.

Tehát a probléma:

Csata elején - többnyire - elindul mindenki valamerre. Ez így is van rendjén.

Azután valami hirtelen indíttatásból megtorpan egyik, másik vagy mind a két oldal. Gondolom, meglepetésként hatott, hogy a túloldalon is vannak és még ráadásul pirosak is és visszalőnek.

No ekkor kezdődik a gebasz. Szépen megfordulnak és mivel a túloldalon is van ellenfél, odacsoportosulnak a hordozó környezetébe.

Nem csak néha, mostanában szinte mindig ezt tapasztalom. Eleinte azért mérgelődtem, mert én kis naiv azt gondoltam, azért teszik, hogy védjem őket.

Utána persze leesett a dolog. Azért jönnek közel, hogy a hordozó nagyobb láthatósága miatt, illetve az elbaszott játékosok még elbaszottab mentalitása miatt az ellenfél azonnal a hordozót kezdi el lőni, míg a bujkáló, hátra menekülő játékosok haladékot kapnak.

Mikor persze a hordozót kilövi az ellenfél, mert előbb-utóbb kilövi, mert nincs hova hátrálni már. Akkor persze a hordozó játékos a hülye. Akkor a többieket is kilövik, mert nincs hová hátrálni tovább.

Egyrészt aljas és sportszerűtlen húzásnak tartom (sportszerűség ebben a játékban....haha).
Másrészt sehová nem vezet ez a taktika, csak a gyors vesztéshez.

Tudomásul kell venni mindenkinek, hogy a hordozónak magas a láthatósága, főleg ha még a kapitányi skillje alapos fejlesztésre szorul. E mellett azért játszik hátul, mert neki nem a hajóval kell játszania, hanem a rajaival.

Ha a sok birka körbe állja, nincs aki tankoljon úgymond. Közel kerül az ellenfel, a hordozó felspottolódik és hamar kiszál a csatából. A játékostársak meg megbaszhatják magukat utána.

Jó lenne, ha a hajóosztályok játékosai a saját dolgukkal foglalkoznának, ha nem azt teszik, csak vesztes csatában lesz részük.
Nyugodtan lehet minden esetben a hordozóst okolni a vesztés miatt, de az értelmesebb játékosok hamar rájönnek, hogy a saját teljesítményük bizony harmat gyenge volt abban a csatában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.474 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.