Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 9 hónapja #64815 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mostanában, hogy újrafejlesztem az amerikai nehézcirkálókat, mennyi ilyen csatát vívtunk klántársammal. 2 osztállyal nagyobb hajókat vertünk zsinórban, több csatában is. :(


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64818 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez mutatja hogy jók vagytok .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64824 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ingyen odaadjuk a foglalópontokat, nulla fókusz (egy shimakaze 100 valamennyi hp-al torpedózza folyamatosan a hajóinkat hiába radarozza a worchester senki nem fejezi be, futni hagyunk egy petropavlost ami feltápolva tér vissza), minotaur füst nélkül lövöldözik bátran, mert látja hogy egy életképtelen szar csapat ellen van, nem is kell füstben lőnie. Mindenki az ohio-t próbálja lőni, gyújtani és mindenki baszik a másikra. Egy halland szaladt rám távolról lövöldözve de a hátam mögötti smolenkünket sem hatotta meg, inkább ő is az ohio-t akarta gyújtani. Srácok, sokszor elmondtam, randomban nem kellene fogyatékosnak lenni, nyugodtan össze lehet dolgozni, mert ha baszunk mindenkire akkor jönnek ezek a 600 alatti base xp-s csaták amivel baszhatod az eredményedet, mert stat és játékélmény alapján is egy rakás szar vagy. Ha neked ez móka akkor hajrá, én napi csak 7 reportot tudok kiosztani...


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64825 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ne vedd komolyan .
Ha komolyan akarod venni játsz klán csatát . Vagy a fene tudja mit .
De ne randomot .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64826 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Shardik4, az a probléma, hogy nem feltétlenül kell ilyen csatákat megélni. Amit sokszor említettem már az a PR alapú MM. Egyik kolléga megjegyezte, hogy az én statommal feldobhat profik közé ahol szintén szívás lenne számomra. Engem nem a vereség zavar, hanem a szégyentelen csaták. Amikor nyerünk is de úgy, hogy rontja a statom. Nem egy szám ami zavar, hanem maga a csata hitványsága amin szerintem lehetne változtatni vagy legalábbis igazságosabbá tenni. Ott van a co-op mód annak aki ténylegesen hajókázni jön és a térkép szélén tekereg. A baj az, hogy nagyon sok játékos élményét elrontják ezzel szükségtelenül. Amit Greendewil97 írt legutóbb, teljesen érthető és szeretném is elfogadni vagy annyira profi lenni, hogy legalább nem veszem fel vagy nem zavar ennyire. A probléma csak az, hogy zavar és ha sok ilyen csata van zsinórban akkor még inkább. Tetszik a játék, van örömöm benne, jó akarok lenni de úgy néz ki, hogy az eredmények ellenére mégsem tudok profi lenni pont az ilyen mérgelődések miatt. Az egészet elengedném ha nem lehetne ezen változtatni de az a helyzet, hogy lehetne. Van egy adott séma ami alapján működik a játék és ezen egy minimális szinten sem akarnak változtatni még egy hetes próba erejéig sem. Megértem azokat akiknek túl sok a rinyálás, ez így is van de ettől függetlenül ez még mindig a dühöngő szekció. Sok más rész van, nem kell mások faszságát olvasni ha nem szeretné. Igyekszem azért innentől kevesebbet panaszkodni :) de ettől még fenntartom az igényemet egy kiegyensúlyozottabb játékért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64829 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Lord írta: Igyekszem azért innentől kevesebbet panaszkodni...


Egy csata=egy panasz... esetleg két csata=egy panasz – csak ne fordítva legyen!
Summa: Lord, ez a Dühöngő, ezért van, belefér! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon, akkufuro, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.497 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.