Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 4 hónapja #32452 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megvallom őszintén rohadtul ideges vagyok kostanában, úgy vélem, olyan szinten rám szált a wg átok, hogy az már szinte gyomorforgató. Ez a csata kitűnő példa, lásd, csapat összeállítás, igazi gyökerek ... köztük egy honfitársunk is, aki úgy vélte, pályaszélről lesz igazi harcos, miközben semmit nem csinál. Másrészt az rng .... mikor kétszer forgatod ki az ellen cv-t, és lehetőséged van a vereséget győzelemre változtatni, akkor hirtelen minden ellened fordul, nem reagál a hajód, sem fordulásra, sem lassításra, mikor úgy érzed, nem te irányítod a hajód. S a cv egy alap támadással megöl, és amúgy sokszor kapsz találatot, de akkor az az egy bomba, abban a pillanatban megöl mindent, motort, kormenyművet valamint a ledobott torpedó szinte az sziget fái közük csapódik beléd, miközben olyan közel vagy a parthoz, hogy majdnem száraz lábbal léphetnél ki a hajóról a partra. Tudom, unjátok, de az elmúlt pár nap megmutatta számomra a wg igazi, jellemtelen korcs arcát.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32455 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na a tegnapi 7/7-es szeria utan beindult a mentalis kalapacs, 0/4 kezdesnek, most elszivok egy cigit. Fejre is allhatok, nem fogok nyerni. Mondja azt barki, hogy nem torz ez a csapatgeneralo MM...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32456 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem tőled unjuk ezt, hanem a WG-től. A WoT-ot ez miatt hagytam abba. Ezt pedig azért szerettem meg, mert nem voltak ilyen hülyeségek, de sajnos ide is bekerült. 32-es ping mellett milyen már, hogy lövök, semmi, pár mp múlva eldördülnek a lövegek, és akkor már a célpont mögé. Nyomom a fordulást, és nem reagál. Hajózok BB-vel, hirtelen egy pillanatra akad egyet az egész, és mellettem terem 10 torpedó a becsapódás előtt 1mp-vel. A szigetről előkerülő torpedókat ősszel már én is szóvá tettem. Mennyi esélye van annak, hogy a T alakban harcolok egy Scharnhorsttal, a Scharnhorst T felső részén, én meg Gneisenauval a T szárában, ő 8-10k-kat sebez belém, én meg 1160-as overpeneket (persze ha nem mellette esik le a cucc)???
Nem érdekel hogy nyerünk vagy sem, de ilyeneket....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32458 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

metalrobi írta: Nem tőled unjuk ezt, hanem a WG-től. A WoT-ot ez miatt hagytam abba. Ezt pedig azért szerettem meg, mert nem voltak ilyen hülyeségek, de sajnos ide is bekerült. 32-es ping mellett milyen már, hogy lövök, semmi, pár mp múlva eldördülnek a lövegek, és akkor már a célpont mögé. Nyomom a fordulást, és nem reagál. Hajózok BB-vel, hirtelen egy pillanatra akad egyet az egész, és mellettem terem 10 torpedó a becsapódás előtt 1mp-vel. A szigetről előkerülő torpedókat ősszel már én is szóvá tettem. Mennyi esélye van annak, hogy a T alakban harcolok egy Scharnhorsttal, a Scharnhorst T felső részén, én meg Gneisenauval a T szárában, ő 8-10k-kat sebez belém, én meg 1160-as overpeneket (persze ha nem mellette esik le a cucc)???
Nem érdekel hogy nyerünk vagy sem, de ilyeneket....


Konkretan szarra lovok mindenkit, citadella hegyek, torpedo talalatok, 120k-s sebzesek a Gneisenauval, elobb hazavagtam 1 Gneiset, 1 Scahnhorstot, 1 Fusot team csataban, nyero allasnal szedtek ki es csak kikaptunk... Huh, kemeny lesz ez a mai nap. Eddig 0/6.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32460 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nyilván a győzelemért harcol az ember, bár én sokszor csak a játékélményért. De az is jobb, ha kemény csatában kikapsz, mint amikor bosszantó - és nem rajtad múló - dolgok miatt. A hirtelen 37 méterről ledobott torpedókat már én is említettem, de magyarázatot kaptam rá. Nem csak én, más is aki panaszkodott. Valaki említette az 1090-es sebzést! Megfigyeltem, tényleg van! Illetve váltakozik az 1020-sal. ez a kettő a mágikus WG szám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32461 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mikor kijöttek a német BB-k akkor a csatahajókkal tényleg lehetett aprítani, úgy viselkedtek, ahogy az ember elvárná egy ágyúkkal teleaggatott, páncélozott hajótól. De mostanában ismét szétcseszték az osztályt....
A csatolt képen látszik, Izumo-val mentem, a találatok számához viszonyítva alig 1 500 az átlag sebzés lövedékenként AP-val. Cserébe egy cirkáló (jelen esetben Roon) AP-val 900 körüli átlagsebzés /találatot ér el az Izumomra. Fele akkor űrméretű ágyúval!!!! Cirkálókat hiába kapom oldalról telibe (már ha 8-10 km-en belül a hatalmas szórással eltalálom), semmi, vagy legfeljebb 1 190-es sebzés. De persze ha nagy sokára lesebzem 3-4000 Hp-ra, akkor jönnek a citadellák....
A másodlagos fegyverzetről meg inkább ne beszéljünk, ez egy vicc!!! HE-val 90 átlagsebzés 120-150 mm-es ágyúkkal!!!! És ilyen szórásokkal 8-10. lövedék, ha talál....
Addig oké, hogy ez egy játék, nem a valóság, de akkor a BB-kre is kérnék kis sebesség növelést és baromi jó álcát :D Ha a hajók valós harcértékét nézzük, itt pont fordított a helyzet, a DD-kből csináltak szuper hajókat (mondjuk kíváncsi lennék, ha bevezetnék a véges, valóságnak megfelelő lőszer és torpedó menyiséget, lenne-e ilyen torpedó felhő a játékban, ill. mennyien játszanának DD-vel...)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.429 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.