Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #32563 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Örülj neki bárcsak engem bannoltak volna már végre. De megelőztem inkább töröltem ezt a rakás szart. Én meguntam azt ami ebben a játékban zajlik. pl. az hogy lehet hogy Iowa val vagyok lövök egy másik IOWA -t megcélzom az oldalát pár km-ről voltunk egymástól, 90 fokos szögben van nekem kicsit befordítja mire odaér a lövedék ( csak pár fokot) és máris 5 lepattanó !!?? ők persze szemből citadelláznak szét !!!! Nekem mindig ez van ebben a tetvedék játékban. Következő meccsen ugyanez csak a japán tier 9 es ellen ( most nem jut eszembe a neve az idegtől ! ) színtiszta 90 fokban meglövöm az oldalát ééééééés 5 találat 1350 dmg. !!! ő persze meg lő én be voltam állva jó szögbe hogy majd pattintok, erre citadella !!!! szidtam is a jó anyját = chat ban. Mondom megyek most rombolózok egyet fubuki (most vettem meg) oldalba úszok egy graf spee fosnak erre a semmiből 1 DB TORPEDÓ szemből nekem már kitérni se tudtam mert kb. 2 centiről észlelte ...OK ennyi UNINSTALL !!! Elég örökre ebből a szarból nem tudom mit csináltak vele de azért tudok vele játszani nem most kezdtem sok csatát döntöttem el BB vel, DE EBBŐL ELÉG inkább a "nyugisabb vizekre evezek ", nem ér annyit az egész hogy agyvérzést kapjak. :P :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32565 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez megnyugtatott! Köszönöm szépen! Be tudok lépni.

Elnézést a zavarásért!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32566 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
1.) Végre bedob a játék Warspite-al top tier-nek, domination mod-ban kiosztok vele 135k dmg-t és bukom a kört, mert mindenki agyatlanul rohan, vagy meghal.

2.) Az RNG eléggé gáz mostanában. Nem tudom hogy a szerverek ilyen rosszak, vagy csak szimplán ennyire sz@r az egész. Össze vissza hordanak az ágyúk, még a Warspite is. Amikor betették a játékba egy mesterlövész volt, ha tudtad mennyivel célozz előrébb a lassú lövedéksebesség miatt, akkor dőlt a sebzés és nagy volt a találati arány. Most álló célpontot full salvo-val nem találok el. Nézve frissebb videókat ott is eléggé gyenge a teljesítmény. Bár a többi hajó sem épp az igazi. Bismark-ál V-alakban hagyja el a két ágyúcsövet a lövedék, és egy előttem 8km-re levő másik csatahajó előtt és mögött csapódik be, ami valljuk be eléggé egy bullshit dolog. Eddig pont azért tartottam jobbnak ezt a játékot, mert itt tényleg az egyéni teljesítményeden múlik az hogy mit tudsz elérni egy csatában, de az utóbbi időben itt is eluralkodott ez a hatost dobsz akkor minden bejön, amúgy meg semmi. Sírás vége!....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32570 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap csak egy meccset nyomtam a Gneisenauval, ugyanis oldalba lőttem egy tesót vagy 6-szor, és overpen volt a ladik közepén, de folyamatosan. Szokás szerint én a T szárában voltam. Free XP-s lesz ez a Bismarck projekt úgy érzem...
Lehet tudják, hogy dolgozó ember vagyok, és lehallgatják TS-en hogy sörre van pénzem... majd vesz a paraszt goldot....

szerk: érdekes, hogy mostanában Atagoval meg legalább a hajó HP-jának 2-3-szorosát lövöm, és 90%-ban nyerünk...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja metalrobi által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32575 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
megtett mindent a kis graf spee most is,,de a faxom tele van ilyenkor,,mert a többi 11 tagunk össz 2 sülyesztett és egy csatahajót hajkúrásztak végig,elentöl meg 1 romboló elején röhögve befoglalt 2 bázist,,végefele már sírt mindegyik fax,,én meg jól kiosztottam öket:) és gratuláltam az ellenfélnek nyílvánoson
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32577 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: az hogy lehet hogy Iowa val vagyok lövök egy másik IOWA -t megcélzom az oldalát pár km-ről voltunk egymástól, 90 fokos szögben van nekem kicsit befordítja mire odaér a lövedék ( csak pár fokot) és máris 5 lepattanó !!?? ők persze szemből citadelláznak szét !!!!


Nekem nagyon szoknom kell az IOWA-t, nagyon nem tetszik, főleg az olyanok miatt amit írsz. Szarrá citadellázzák. Múltkor bent voltam vele be voltam töltve az ellennél 21km-re egy másik IOWA, mondom odalövök inkább mint hogy ne csináljak semmit, nem vártam azt se h eltalálom erre 3 citadella... bocsánatot kértem tőle és mondtam neki h pont ezért utálom ezt a hajót. Oké... persze más játékstílus kell nagyon kell rá vigyázni stb... de én nem szeretek vigyázni a csatahajómra :D
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Hipper23 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.374 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.