Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 4 hónapja #32488 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Dewri írta: Konkrétan tegnap többször is volt 4-5 DD oldalanként, többször is. Ma még be se mentem...


Most jöttem ki csatából. 1 DD volt az is nálunk. Standard battle cappel nyertük :) Na jó 1 hajójuk maradt akkor csak annélkül is nyertük volna, de a DD becappelt :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32500 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
egyre több csatám van, egyre tapasztaltabb vagyok, egyre jobban célzok... logikusssss

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32502 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
GaiusHun,egyet értek veled,én is ezt kapom mostanában egyre többször. Szokásos 7-ből 5-6 nap amikor konstans 4-6 vereség,akár mit csinálok. Biztos ez a véletlen,ahogy irta a szakértő,lehet elemeznem kéne a csatákat. Ma is kezdés persze rögtön 3 vereség és minimum 5-6 hajóval. Tudom persze véletlen rak mindig az én csapatomba olyanokat akik velem együtt tök bénák...aha hihető,ez a WG véletlenszerű,igazságos csapatösszeállitása. 1 héten max 1-2-szer amikor lehet győzelemmel kezdeni,de számszerileg sosem annyival mint a fent maradó napokon(5-6) amennyi vereséggel garantált,hogy kezdek. Komolyan miért nézik ennyire teljesen hülyének a játékosokat? Viccesek... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32506 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő

llw99 írta: Tudom persze véletlen rak mindig az én csapatomba olyanokat akik velem együtt tök bénák...aha hihető,ez a WG véletlenszerű,igazságos csapatösszeállitása. 1 héten max 1-2-szer amikor lehet győzelemmel kezdeni,de számszerileg sosem annyival mint a fent maradó napokon(5-6) amennyi vereséggel garantált,hogy kezdek. Komolyan miért nézik ennyire teljesen hülyének a játékosokat? Viccesek... :lol:


Hát igen. Egy dolog az MM, ami tiert néz. Bár arra szerintem nincs mentség miért rak egy tier6 szakaszt full tier7-8-ba, mikor rakhatná tier5-6-ba is, de mindegy...

De nem feltétlenül az MM a probléma. A folyamatos és nevetséges minimum sebzéses overpenek (csatahajók ellen is, egész közelről, akár egymás után..), az első beeső HE találattól égés, az oldalankénti 5 romboló, a nevetséges látótávrendszer (mostanában csatahajók, cirkálók is simán eltűnnek a nyílt vízen, már nemcsak a rombolók Predatorok...).

Mégis mi múlik itt a játékoson??? Az én dolgom célozni és jól kiszámítani a távot és a sebességet, majd lőni. Viszont onnantól kezdve, hogy lőttem, a lövedékek szórását, a becsapódási helyeket, az átütést, a sebzést mind a WG vezényli egy full random fos rendszerrel!!!! Hiába megy be 6 lövedékből szemmel láthatóan 5 is az ellenfélbe, ha ad rá 1090 sebzést és ő meg visszalő 20ezret!!!! Hiába célzok, ha a hajó egyszerűen ELTŰNIK a NYÍLT VÍZRŐL!!!!!!!!!!!!!!!!! Hiába lövök rá a rombolóra 5 km-ről, ha alá és fölé megy minden egyes lövedék!!! Ezzel mit kezdjek, mit gondoljak újra???? Idióták...

Természetesen sosem fogják elismerni, hogy egy szemét a rendszerük. Ahogy egy politikus szerint sincsenek korrupt politikusok és az adóbevallásaik is tökéletesen a valóságot tükrözik. Ezeket a dolgokat el kell hinni, mert azt mondják, hogy úgy van, holott mindenki tudja, hogy nem...

Mindezen szarságok miatt olyan szinten nincs már kedvem játszani, hogy pl most hagytam kárba menni az elnyert 7 nap prémiumomat is, talán 2-3 nap voltam bent pár órát és már csak 2 nap van hátra belőle. Nyomni kéne, de csatahajósként már semmi értelmét nem látom, nincs szükségem arra a kínlódásra, amivel egy-egy kör jár. Tier7 Nagatoval és Gneisével alig tudok összelőni 20-30 ezret körönként (tegnap sikerült egy 85 ezres Gneise kör, abszolút tier7 rekord!!), miközben tier6 Bayernnel 80-100 körüli köreim voltak, milyen érdekes... A Graf Spee se lesz meg valószínűleg, mert ilyen körülmények között nem éri meg a szenvedést egy nullpáncélos kéttornyos cirkáló, amit állandóan bedob majd nyolcasok közé és feleannyit nem bír, mint egy csatahajó...

Szóval köszi wg, gondolkodok. Erősen. Az UNINSTALLON...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32508 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nyugodtan uninstaláld a játékot ;) , nemsokára fogsz kapni egy mailt a wgtől, amiben felajánlják h ha visszatérsz kapsz ajándék prém hajót, creditet és/vagy efféléket. Gondolom azzal fog járni majd egy kis pozitiv mm is :silly: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, SeahawkHUN, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32509 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Végre el tudtam kezdeni a konvoj küldetést, nyomni kéne, megteszek mindent, de 13 vereség 2 győzelem a mai mérce... persze a 13 vereségből 11szer legjobb voltam a csapatban... olyan retardált csapatokat kapok, hogy vicc, 800/300 pontról fordít az ellenfél, a végén meg látom, hogy azt a 3 hajót szedte ki a csapatom amit én szedtem ki.. másnak nem volt killje mindez 7es hajóval nagyrészt 8-9 es mezőnyben 110k sebzéssel... hát elmennek a pics@ba, mind a +2 szintes csatákkal, mind a győzelmi rátákkal, mind a b@lfasz sok gyökér csapattársakkal... de azért szeretem ezt a játékot... :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.409 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.