Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #32525 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Nyugodtan uninstaláld a játékot ;) , nemsokára fogsz kapni egy mailt a wgtől, amiben felajánlják h ha visszatérsz kapsz ajándék prém hajót, creditet és/vagy efféléket. Gondolom azzal fog járni majd egy kis pozitiv mm is :silly: :lol:

Ezt most nem mondod komolyan!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32527 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Dewri írta:

llw99 írta: Tudom persze véletlen rak mindig az én csapatomba olyanokat akik velem együtt tök bénák...aha hihető,ez a WG véletlenszerű,igazságos csapatösszeállitása. 1 héten max 1-2-szer amikor lehet győzelemmel kezdeni,de számszerileg sosem annyival mint a fent maradó napokon(5-6) amennyi vereséggel garantált,hogy kezdek. Komolyan miért nézik ennyire teljesen hülyének a játékosokat? Viccesek... :lol:


Hát igen. Egy dolog az MM, ami tiert néz. Bár arra szerintem nincs mentség miért rak egy tier6 szakaszt full tier7-8-ba, mikor rakhatná tier5-6-ba is, de mindegy...

De nem feltétlenül az MM a probléma. A folyamatos és nevetséges minimum sebzéses overpenek (csatahajók ellen is, egész közelről, akár egymás után..), az első beeső HE találattól égés, az oldalankénti 5 romboló, a nevetséges látótávrendszer (mostanában csatahajók, cirkálók is simán eltűnnek a nyílt vízen, már nemcsak a rombolók Predatorok...).

Mégis mi múlik itt a játékoson??? Az én dolgom célozni és jól kiszámítani a távot és a sebességet, majd lőni. Viszont onnantól kezdve, hogy lőttem, a lövedékek szórását, a becsapódási helyeket, az átütést, a sebzést mind a WG vezényli egy full random fos rendszerrel!!!! Hiába megy be 6 lövedékből szemmel láthatóan 5 is az ellenfélbe, ha ad rá 1090 sebzést és ő meg visszalő 20ezret!!!! Hiába célzok, ha a hajó egyszerűen ELTŰNIK a NYÍLT VÍZRŐL!!!!!!!!!!!!!!!!! Hiába lövök rá a rombolóra 5 km-ről, ha alá és fölé megy minden egyes lövedék!!! Ezzel mit kezdjek, mit gondoljak újra???? Idióták...

Természetesen sosem fogják elismerni, hogy egy szemét a rendszerük. Ahogy egy politikus szerint sincsenek korrupt politikusok és az adóbevallásaik is tökéletesen a valóságot tükrözik. Ezeket a dolgokat el kell hinni, mert azt mondják, hogy úgy van, holott mindenki tudja, hogy nem...

Mindezen szarságok miatt olyan szinten nincs már kedvem játszani, hogy pl most hagytam kárba menni az elnyert 7 nap prémiumomat is, talán 2-3 nap voltam bent pár órát és már csak 2 nap van hátra belőle. Nyomni kéne, de csatahajósként már semmi értelmét nem látom, nincs szükségem arra a kínlódásra, amivel egy-egy kör jár. Tier7 Nagatoval és Gneisével alig tudok összelőni 20-30 ezret körönként (tegnap sikerült egy 85 ezres Gneise kör, abszolút tier7 rekord!!), miközben tier6 Bayernnel 80-100 körüli köreim voltak, milyen érdekes... A Graf Spee se lesz meg valószínűleg, mert ilyen körülmények között nem éri meg a szenvedést egy nullpáncélos kéttornyos cirkáló, amit állandóan bedob majd nyolcasok közé és feleannyit nem bír, mint egy csatahajó...

Szóval köszi wg, gondolkodok. Erősen. Az UNINSTALLON...


Úgy látom mindenki találkozik a játékbeli fura dolgokkal. Tegnap háromszor is megfigyeltem, hogy 'T' alakban harcoltam az ellenféllel és 'energiamező' vette körül. Én a szárában voltam, ő a tetejében, tehát keresztben az oldalát mutatva. Nyilván én csak az elülső tornyom használhattam, tehát négy lövedék. Ő az összeset. Nagyobbakat sebzett, pedig hosszára, szögben látta a hajóm. Én a mágikus 1090 és 1020-as sebzéseket produkáltam. Mindegyik esetben kb. 5-6 kört lőttünk egymásra, míg elfordultak. Én Bayern, Mexico, ők kétszer Gnei, egy esetben Fuso. Ja és minden esetben 2-3 lövedékem talált.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32544 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megértem azt is, hogy feljelentettek és banned - ha valaki megmondja nekem, hogy a játékban mit jelent, annak hálás lennék - lettem. Egy STINGER_NeSS nevezetű illető szerint ugyanis valamiféle warpack nevű csaló programot használtam. Persze magyarázni nem tudta, hogy miből gondolja ezt. A csatában egyszer eltaláltam, de sebezni nem tudtam. Viszont korábbi tapasztalataimból kiindulva - wot-ban ugyanis a testvérportálról telepítettem az xvm-et, ami kegyetlenül lelassította a gépem, ezért gyorsan töröltem - kizárólag az alap programot használom. Ha valaki megnézi az eredményeimet, akkor láthatja -sajnos nem engedi csatolni - , hogy nem vagyok valami félisten unicum játékos. A jelentgető pedig elég gyatrán muzsikált, hátulról a harmadik lett. Amúgy kíváncsi lennék, hogy a wg ezeket hogyan ellenőrzi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32545 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
hogy feljelentettek ezt értem, de mit értesz azon h banned lettél? Bannolták az accod?
Az h egy csatában egy júzer hőbörög azzal h i report you meg u will be banned meg hasonlók, még semmit nem jelent, foglalkozni is kár vele.
Ha bannoltak is, az már más... szóval?

kg1003 írta:

leopardusz írta: Nyugodtan uninstaláld a játékot ;) , nemsokára fogsz kapni egy mailt a wgtől, amiben felajánlják h ha visszatérsz kapsz ajándék prém hajót, creditet és/vagy efféléket. Gondolom azzal fog járni majd egy kis pozitiv mm is :silly: :lol:

Ezt most nem mondod komolyan!!!

:lol:
Itt a fórumon is volt már emlitve olyan egy darabig afk volt, vagy törölte a játékot, s egy idő után levelet kapott a wgtől, h ha visszatér, különféle juttatásokat fog kapni ajándékba, belépéskor vagy később, biz misszió után, kb erre gondoltam csak, azt persze nem állitom h erre számitani is lehet :P
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32547 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mikor ez történt, akkor kidobott a csatából, de nem tudom, hogy ez most az internet kapcsolat hibája volt, vagy sem, de addigra már kilőttek. Vissza tudtam lépni, de a csata után kaptam üzenetet, hogy valamit kaptam egyszer.

Elnézést kérek, ha csak vaklárma miatt zaklatom a társaságot, csak dühít és idegesít egyszerre.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32549 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha bannoltak akkor nem tudsz belépni a játékba.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.487 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.