Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 4 hónapja #32462 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezek a minimum sebzések űrméret függőek lehetnek. Bismarck-kal 1 020 szokott lenni, Izumo-val 1 190.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32464 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha limitálnák a lőszerkészletet, nem lenne ennyi torpedó a vízben az biztos. Ugyanakkor valóban vicces, hogy egy kisebb űrméretű ágyú, kisebb hajón messzebb lő és nagyobbat sebez, mint egy csatahajón, ha másodlagosként szerepel. Az átmenő találatokról csak annyit, hogy ha mondjuk a kéményt, fedélzeti szerszámraktárat, mentőcsónakot, hidroplán állványt találsz el, rendben, hogy átmenő és nem csökkenti ill. befolyásolja a hajó harci értékét. De, ha egy romboló testét átlyukasztod, az csak legyen már némi mínusz HP. Nem tudom számol e ilyet a rendszer, hátha ti tudjátok!
Ja és miután jól kipanaszkodtam magam! Elérhettem volna az első 100.000 felettit, de nem jött be. A citadellákat meg úgy szórtam, mint hajdani orosztanárnőm az egyest! :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #32465 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor elkezdtem a német ágat álom volt vele menni.
Amikor a Bayernnel 50% XP meg volt a Gneisenauhoz akkor változott valami. Borzalom lett a szórás. Jegeltem is a projektet, vettem egy Tirpitzet, és azzal mentem szinte mindig. Persze nem prém hajókról szól a dolog, és a Bismarck egy nagy cél, ezért sírva kihúztam a hiányzó XP-t, miközben hol örömkönnyek, hol pedig a 15%-os találati arány miatti fájdalom jellemezték a játékot.
A kis HP-s citadella nem ismeretlen dolog, de ez is mostanában jelent meg. A verziószámmal arányosan növekszik az ideg, mint a WoT-ban is.

szerk: igen, a lőtáv. Ezeknek a BB-knek 30-35km között volt a lőtávjuk. Mondjuk a vakság is érdekes, minek az a magas árboc???
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja metalrobi által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32484 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lehet, hogy csak nálam más, de én pont azt érzem, hogy a tavaly őszhöz képest kb. feleannyi a DD. Nálam 2-3 szokott lenni oldalanként, ősszel a 4-5 volt az átlag. A láthatóságukat én mindig úgy fogom fel, hogy ezek a DD-k helyettesítik félig meddig a tengeralattjárókat a játékban kicsit annak is fogom fel őket. Ami még mindig jobb mintha bevezetnék a tengeralattjárókat :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32486 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő

Hipper23 írta: Lehet, hogy csak nálam más, de én pont azt érzem, hogy a tavaly őszhöz képest kb. feleannyi a DD. Nálam 2-3 szokott lenni oldalanként, ősszel a 4-5 volt az átlag. A láthatóságukat én mindig úgy fogom fel, hogy ezek a DD-k helyettesítik félig meddig a tengeralattjárókat a játékban kicsit annak is fogom fel őket. Ami még mindig jobb mintha bevezetnék a tengeralattjárókat :D


Konkrétan tegnap többször is volt 4-5 DD oldalanként, többször is. Ma még be se mentem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #32487 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő

metalrobi írta: A kis HP-s citadella nem ismeretlen dolog, de ez is mostanában jelent meg. A verziószámmal arányosan növekszik az ideg, mint a WoT-ban is.


Na igen. Van anno a zárt szerverről (CBT) Nagato köröm, benne 23ezres citadellák. Manapság a 11ezres már nagyon jónak mondható... Akkoriban a HE sem gyújtotta rommá a csatahajót, a videóban többször is eltalálnak, mégse lángolok, manapság meg 15 km-ről az első lövéstől már égek... És persze most a Nagatoval a 30ezret se nagyon tudom összelőni, akár győztes, akár vesztes körben. CBT-n 94ezres kör, 4 kill...

Nagato CBT

Akkoriban New York-al 6 killes köröm is volt. Itt a mostani játékban 5 kill a legtöbb ami összejött, az is csak 2x... Persze a CBT során még nem voltak prémium hajók (cirkálók és rombolók), csak az utolsó héten tették be őket. Kb rögtön utána hirtelen feleannyit kezdtek sebezni a csatahajók és a szórás is jelentősen megnőtt. Természetesen nincs összefüggés, csak mondom... :evil:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Dewri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.470 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.