Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #32704 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

reveszlaci írta: ki a faxt érdekli ha veszit az ember,,majd másnap nyer

Szerintem leírtam, mi dühített fel leginkább, és az nem az, hogy tegnap csak vesztes csatákat tudtam menni, az csak a következmény volt. Tudod, egy játékkal általában szórakozás céljából játszik az ember, de amikor következetlenség/igazságtalanság/végtelen emberi balfaszság miatt esélyem sincs a szórakozásra, az néha ki tud akasztani... és szerintem nem csak én vagyok így ezzel (persze nem töröltem ezt a szart, azt nyilván a hirtelen felindulás miatt írtam..)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32709 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az istenit már -.-"
Mentem Bismarckkal, 110k sebzéssel ynertem, csak éreztem ,hogy valami nem volt az igazi, gyorsan lekicsinyítettem a wowsot, bezártam a discordot, emrt véletlen aktív maradt meg az inaktív deluge torrent programot is kikapcsoltam, mennék NC-vel, de kidob. Utána több másodpercnyi semmti tevés után elkezdene betölteni de kidob. Komolyan már.... Bezárom a rendszerrel ,mert az gyorsabb, elidnítom, bedob, de a csapatom mi a jó istent csinál?! Elentek a pálya egyik részére, 3 bázisból 0 votl befoglalva, ellen meg vezet 500 ponttal... Rám meg egy cv jött, lelőttem 15 repcsit, de eltalált 2 torpedó a végén, hp-m fele végül oda süllyedés miatt (torpedók előtt oltottam el egy tüzet), de semmit se találltam el a fennmaradt pár percben, NM körbeforgott akire tudtam volna lőni. Megkérdeztem ,hogy mi a jó istent müvelnek, azt írta valaki ,hogy 3 bb afk-zik egyet...
Közben meg 8fps-em van, MIRE?!
Természetesen utolsó előtti vagyok, most a festés az ami zavar, emrt alig van xp-t adó festésem -.-"
Ja, most bezárás előtt lekicsinyítettem ,hogy úgy zárjam be, de mi a franc ez a 2. wows ablak?










Bezártam ,hogy ne legyen gondja, kezdjük elölről...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32721 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kuma T4. Szeretem vele levezetni az ideget :) A csapatom azért nagy nehezen tudott veszíteni :D Több XP-m lett mint a nyertes első helyezettjének (aki szintén Kuma :D de megöltem).




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #32723 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
és ezek pofáznak







faszom sértö a szobanővényekre ha hozzájuk hasonlitom öket
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32745 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő

vcsaba1968 írta: és ezek pofáznak


Az kemény, 37ezer sebzéssel elsőnek lenni, akkor tényleg mit csinált a többi?? És ezek tier9-10... Egyszerűen felfoghatatlan, hogy így játszanak emberek ilyen szinteken!!!! Ez még tier3-ban is sovány, de ott még rá lehet fogni, hogy kezdők...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32753 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Dühöngő

Dewri írta:

vcsaba1968 írta: és ezek pofáznak


Az kemény, 37ezer sebzéssel elsőnek lenni, akkor tényleg mit csinált a többi?? És ezek tier9-10... Egyszerűen felfoghatatlan, hogy így játszanak emberek ilyen szinteken!!!! Ez még tier3-ban is sovány, de ott még rá lehet fogni, hogy kezdők...


Erős a gyanúm, hogy t9-10 környékán a játékosok egy jelentős része vette az accot és nem ő küzdött el odáig. A prémhajósok többsége (nem az összes!!! de sokan) biztosan nem vitt soha végig egy ágat sem. Komolyan már annak örülök, ha az ellenfélnél van olyan magasabb tierben játszó játékos, akinek van esze.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.432 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.