Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #32765 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Dühöngő
És akkor már ne is beszéljünk a csorda effektusról (lemming-vonat :silly: ha így jobban ismeritek a jelenséget), amikor a teljes csapat elmegy egy irányba és úgy kap ki az ellenfél fele csapatától, hogy nem süllyessztenek el egyetlen hajót sem :S , és te pedig a másik felét feltartóztatód a szakasztársaddal (t8-as Hipper osztály volt a jelen esetben T9-T10 meccsben) és két leégetést sikerül kikaparnotok :evil: , majd hirtelen két oldalról a koncentrált tűzben elhullunk... és akkor még nem beszéltünk arról, ha esetleg van CV is a meccsben :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32780 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Áh, ez a nap... gondoltam gyorsan megyek pár kört, hogy meglegyen a Spee festés, míg van prémem, csak...

BIscu:





Legjobb köröm vele, de semmire se elég, Edinburg oldalába meg csak sima hitelés v overpen volt, citadella nem.

Utána 90k sebzéssel nyertem, de top voltam legalább

NC:
2 kör, 2 bukta, csapat nemtom mi a jó istent csinál.

Shiratsuyu:
1. kör, saját csapattárs torpedója eltalál, aztán meg eltalált egy spee torpedó is....

2. kör: kidob a rendszer, köszi, most már nem lépek vissza, biztos győzelem lesz amivel oda az xp bónusz -.-"
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32832 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hogy mi az @nyámnak raktam vissza ezt a sz@rt csak felb@sz EZ MI ?????? Szünet van megint hogy itt a sok retardált ????


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32834 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Dühöngő
kb egy hónapja mentem a Bensonnal utoljára. Gondoltam megyek két kört lefekvés előtt! :blush:

Mindkét alkalommal saját torpedóktól haltam. Az első csatámban pontosan 0 volt a sebzésem... :sick: :blink: :sick:

Most mérgesen fekszem le!!!

Nem is tudom, kell ez nekem???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32837 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Ne menjen le a nap a te haragoddal..." szóval menj még egy-két kört lefekvés előtt :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32841 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
ez vicc egyszerűen nem tudom leszorzózni ezt a csicska Fubukit már röhögök itt szánalmamban : :silly: :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.453 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.