Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #32668 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most komolyan, mit csináljak még? Álljak fejre? Komolyan nem értem, hogy mit keresnek egyesek a játékban...



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32671 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez most komoly? 21 páncéltörő gránát + 105 mm kettős hasznú repesz gránátok az Ibuki osztályú nehézcirkálóban 5317 életerő pontnyi sebzést eredményezett :blink: . Mindez persze nem is valamelyik csatahajó, hanem az Admiral Hipper osztályú nehézcirkáló eredménye :( .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32680 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na jó, feladom, még két kört mentem az előbb, hátha sikerül leszorzóznom azt a szerencsétlen gneisét, de esélytelen. Utolsó csata, a 3 8as csatahajónk elvonul a térkép sarkába!! WTF????
Gyorsan kiléptem, mert még egy csata, és sztem töröltem is volna a játékor a francba. Mai mérleg 8 vesztes csata.. ennyi, joccakát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32681 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
én nem értem ezeket a mondásokat ,,törlés uninstall,,ki a faxt érdekli ha veszit az ember,,majd másnap nyer,,gondoljatok a legígazab mondásra,,van jó is rossz is még az a szerencse egyik se tart sokáig,,ezt tessék értelmezni azt uténa ríjjatok,,persze ha 100 csatát zsinórba win akk happy,,ééééééééés elvesztené értelmét a game,,na csööööööö :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32682 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő

chapo990 írta: Utolsó csata, a 3 8as csatahajónk elvonul a térkép sarkába!! WTF????


Hát igen, én se értem hogy lehet, hogy tier8-ban olyan szinten nincsenek képben sokan, hogy az hihetetlen... Rengeteg játék van a piacon, ahol nem kell harcolni, nem kell lőni a másikra, a gyáva menekülő bujkáló beszari idióták miért nem azokkal játszanak??? Illetve tier8-ig hogy a bánatba jutnak el, ha nem ismerik/nem használják a térképet, leszarják a csapatot, nem segítenek senkinek, fingjuk nincs a torpedók lőtávjáról és 10 km-ről se találják el az ellenséget?????? Ez a szint tier1-3 környékén még elnézhető, de könyörgöm, tier8????????????? Mindenki vette az accountot, vagy mi??

Rendesen félek már, ha van bent prémium hajó, illetve CV, mert ezek leginkább nulla segítséget jelentenek... A szokásos 1-2 rózsaszínről nem is beszélve...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32683 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő

reveszlaci írta: én nem értem ezeket a mondásokat ,,törlés uninstall,,ki a faxt érdekli ha veszit az ember,,majd másnap nyer,,gondoljatok a legígazab mondásra,,van jó is rossz is még az a szerencse egyik se tart sokáig,,ezt tessék értelmezni azt uténa ríjjatok,,persze ha 100 csatát zsinórba win akk happy,,ééééééééés elvesztené értelmét a game,,na csööööööö :whistle:


Szerintem senki nem unná, ha 100x nyerne zsinórban. Engem pl egyáltalán nem motivál és nem lelkesít 10-12 vereség, ahol hiába teszek meg mindent, mert full retardált a csapat. Ettől nem jön meg a kedvem, hogy menjek még egy kört, olykor napokig be se nézek, mert tudom, hogy ez vár... Nem attól élvezetes egy játék, hogy 18 szánalmas vereségre jut 3 epic kör...

Ellenben ha nyernék mindig, akkor nyilván örömmel mennék be, mert én speciel szeretek nyerni, mivel az hozza a zsét és az xp-t, emellett a győztes kör jóval kevésbé stresszel, azaz basz föl agyilag... :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.424 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.