Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #32626 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem akarom védeni a WG-t mert nem is tisztem, de bizonyára elég összetett és bonyolult a sebzési rendszer. El tudom képzelni, hogy ülnek a srácok a monitor előtt nézik a hajót és folyik a meló. "Ha idelőnek a fedélzetre, akkor ha 45 foknál kisebb a beesési szög akkor nem üt át, ha nagyobb akkor átüt.Ha 75 foknál nagyobb akkor citadella. Itt a felépítmény találat esetén, 60 felett lepattanó az alatt 45 fokig találat, 45 alatt átütés." Legalábbis így gondolom, s ezt hajónként tudom elképzelni. Attól persze még én is szidom őket!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32630 Írta: KaptGabeN
KaptGabeN válaszolt a következő témában: Dühöngő
A tegnapi szakaszozás alkalmával 3-an 7 hajót süllyesztettünk el mégis kikaptunk. Tök mindegy mit csinálsz ha olyan csapatba rak úgyis bukta. Ez az mm sajnos kva szar. Ha nézné mondjuk a játszott meccsek számát v az átlagsebzést jobb lenne. Nem néz semmit csak azt ,hogy ugyan annyi hajó legyen mindkét oldalon és max. 2 tier különbséggel.

Én múlthéten eladtam a Bismarckomat mert 11-30 körül van a win/lose rátája. Egyszerűen annyira szerencsétlen szegény,hogy csak kikapni tudok vele. A sebzése többször is 110k fölött volt de átlagban 70-80k azért megvolt. Tegnap vásároltam vissza de ha nem javul a helyzet eladom a p.csába megint. Totál megértek mindenkit aki ugyan így szopóágon van de sajnos a wg arcába kéne lökni a faszságaikat csak amíg lesz pár progamer aki a kiskapukat kihasználva 200k-350k sebzéses köröket fut nem lesz változás mert a wg azt mondja ,hogy látjátok lehet ezt így is!
Milyen kiskapuk?
Tier 8-körül mondjatok olyan pályát ami nem úgy néz ki ,hogy középen végtelen számú Himalája méretű sziget 3 foglalási ponttal. Mindenki az mögött kempel még a szaros BBkel is és szögelve orral előre 1/4 sebességgel halad vagy épp tolat. Ha egy hajó megáll az majdnem sebezhetetlen. Miért nehezebb lassú vagy álló hajót eltalálni? Teljes salvok csobbannak az álló BB körül néha kiosztva 1090 vagy 1160 sebzést.
A cirkálók füstböl lőnek 16 km-re lévő célpontokat hajszál pontosan vagy épp a sziget csücskét kihasználva füst nélkül is láthatatlanul. Közben előre hátra mozognak ahogy ezt a valóságban mindig is tették XDDDDDD
A BBk úgy égnek minta a papír. Egyetlen orosz romboló képes elintézni egy BBt mert szarrá gyújtogat 2-3x gyújtással miközben 400-1000 között sebzi a modulokat.
A romboló 6-7 találat után is megy tovább igaz 380as ágyú szaggatja a hajótestet 5 kmről de persze overpen mert AP lövedék és az AP olyan ,hogy semmilyen kárt nem okoz csak áthalad a vékony fémen.Na persze...Ha HEvel lövöm a sebzés ritkán 4k amúgy 2k körül. VICCES.
Bár a repeszromboló lőszer egyik legjobb tulajdonsága ,hogy a fémlemezből repeszeket szaggat ki és árasztja el a körülötte lévő területet megölve az ott tartózkodó legénységet a zárt terekben túlnyomás keletkezik amit az emberi szervezet nem képes elviselni. Bármilyen sérülékeny modult a repeszek rongálnak. Számtalanszor lőttem picsán rombolót 380as ágyúval de sose sikerült kiütni a meghajtást....biztos repeszvédelemmel van ellátva.
Láthatósági rendszer?
Bemegyek a DD által létrehozott füsbe már karikán belül vagyok amikor meglátom tőlem 2km-re balra a füstön kívül! REÁLIS b...meg!
Ha én nem látom a füsben levőt az ,hogy láthat és lőhet engem 14-16km-ről? Neki is füst van!
Ja igen spotolnak neki és így lát! AHHA! Igen és ettől ő a füsben vakon minden módosító nélkül lövöldözhet osztva a 2x-es gyújtást.
Ha ismered a trükköket biztos összelövöd a 300k sebzést de attól még kicsit se reális a dolog.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32631 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
1.Ez játék, ne keresd rajta a tengeri csaták szimulálását...
2.Attól hogy nem reális, még átlátható és logikus a játék rendszer, vagyis használható, játszható.
3. Örülök hogy annyi credited van, h eladhatod a 8as hajót is, mikor csak megharagszol rá, meg simán visszaveheted, amikor megbékéltél... :woohoo: :lol: Én ezt nem engedhetem meg magamnak sajna, be kell osszam a pénzem... :whistle:

4. Tud valaki esetleg mondani egy igazi tengeri csatás szimulátort, a XX. század hajóival, körülményeivel? Melyik a legélethűbb? kiváncsiságból...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32636 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Dühöngő
A "szar az MM" részhez csak annyit tennék hozzá, hogy pl armored warfare-ben a játékosok panaszai miatt kipróbálták már a skill alapú mm-et és semmivel nem lett jobb tőle a játék. Maguk a játékosok és a fejlesztők is belátták, hogy igy sem szűnnek meg azok a hibák amikre az mm miatt panaszok voltak. AW-ben is visszaálltak a régi rendszerre. Bármilyen hihetetlen de valószinűleg itt sem változna semmi ha más elvek alapján működne az mm. Nem mindenki játszik ugyanolyan jól vagy rosszul a különböző tipusú hajókkal, vagy térképeken. Egy rendes skill alapú mm-hez egyszerűen olyan sok változót kellene figyelembe venni, hogyha ez alapján működne a dolog akkor a várakozási idő a csatákra elfogadhatatlanul hosszúra nyúlna. Ez pedig nem érdeke sem a fejlesztőknek sem a játékosoknak. Aki játszott AW-el a skilles MM idején az tudja hogy miről beszélek, és hogy nem életképes ez a dolog.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Phaser által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32641 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na most elég mára túl sok a hétvégi agyhalott

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32643 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

KaptGabeN írta: Ha ismered a trükköket biztos összelövöd a 300k sebzést de attól még kicsit se reális a dolog.


Oszd meg kérlek a trükköket! Még sohasem jött össze a 300K sebzésem. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.499 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.