Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32936 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A tegnapi néhány győztes csata után, ma ismét szopatás megy. 5-ből 4 bukó meccse.
De mit is vár az ember, az ilyen csapatoktól?

Ma ismét előkerültek az agyatlan idióták. 1 bázist befoglalnak, aztán hátradőlnek, hogy milyen fasza gyerekek.
A DD-sek és angol cirkálósok többségnek taktikája: megállnak, füst, majd onnan lőnek, torpedóznak, akit látnak, aztán ha a füstnek vége, nekik is...
Az ilyen csatáknál látja az ember már az első pár perc után, hogy bukta, a cél, minél több sebzés kiosztása, hogy ne legyen veszteséges a kör.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja tyer82 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, DragonZ, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32939 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amit a DD taktikáról írtál, azzal teljesen egyetértek. Az imént ÖT rombolónk és a két cirkáló volt a legelső akik elhaláloztak. A csatahajók - öten - csak vakon tapogatóztunk, az ellenfél három rombolójából a megmaradt kettő csak lődözte a torpedókat. Mi meg kerülgettük őket.Ezzel voltunk elfoglalva a másik fél csatahajóinak aprítása helyett. Két hajónk veszett oda csak mellőlem a torpedók miatt. Még egyszer: öt rombolónk volt kezdéskor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32941 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Eddigi észrevételeim azok voltak, hogy ha 2-3 DD-nk van csak, azok elég rételemesen tudnak játszani, legtöbbször, sokáig is húzzák. De mikor 4-5 DD/ csapat összeállítás van, tuti, hogy 95 %-ban a mi DD-ink halnak meg legelőször (a csata első felében). Anno a rankednél is így volt, ha sok DD-s volt az összeállítás, nagyrészt mi húztuk a rövidebbet, idiótább DD-seket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32965 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gratulálok a WG nek hogy ilyen nyomorék csapattal lehettem ez eddig rekord mekkora tetves bénák vannak X es szinten is !!!




A kis sunyi féreg Shimikaze meg amelyik szét torpedózott a végén full hp ról annak meg a ........ a napi chat ban meg is van :silly: :woohoo: :evil:

Next match.:

Az elején meg van beszélve hogy B+C ERRE A KÉT GYÖKÉR BALFASZ YAMATO MIT CSINÁL ??? Sétahajóznak mikor a fél csapat már az első 5 percben a tengerfenéken és persze megint egyedül maradtam azon az oldalon és szétégettek, mert persze a hitvány cirkálóknak ilyenkor minden lövésük gyújt !!! Elegem van ebből a szarrágó WG játékból a francnak raktam újra csak itt eszem az ideget. Meg sem vártam a végét Alt +F4 oszt cső.


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32968 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen en is megfigyeltem, hogy nemely ovatos duhaj BB-k szeretnek a szigetek mogott bujkalva rejtozkodni es hajokazni, mialatt, kozben termeszetesen lezajlik a csata. A vegen mar nagy elannal ugrananak a dolgok surujebe, de annak meg hirtelen halal lesz a vege altalaban. Igy elso pillanattol nyugodtan jatszhatsz a biztos vereseg tudataban. Sokszor mar az elso percben latom mi lesz a vege. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32969 Írta: solinari
solinari válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Gratulálok a WG nek hogy ilyen nyomorék csapattal lehettem ez eddig rekord mekkora tetves bénák vannak X es szinten is !!!




A kis sunyi féreg Shimikaze meg amelyik szét torpedózott a végén full hp ról annak meg a ........ a napi chat ban meg is van :silly: :woohoo: :evil:

Next match.:

Az elején meg van beszélve hogy B+C ERRE A KÉT GYÖKÉR BALFASZ YAMATO MIT CSINÁL ??? Sétahajóznak mikor a fél csapat már az első 5 percben a tengerfenéken és persze megint egyedül maradtam azon az oldalon és szétégettek, mert persze a hitvány cirkálóknak ilyenkor minden lövésük gyújt !!! Elegem van ebből a szarrágó WG játékból a francnak raktam újra csak itt eszem az ideget. Meg sem vártam a végét Alt +F4 oszt cső.





A shimakaze meg ha jól látom magyar is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.444 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.