Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42299 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

porthosz írta: Látom nem értetted meg.

Amikor az első 3-4 perc alatt elvesztetek 4-5 hajót az ellenfél meg nullát, akkor ott már nincs mit tenni. Hiába helyezkedsz bárhogy a csatahajóval az a meccs már elment miközben a csatahajó még csak most került valódi lőtávolba.

Amikor meg nem ez a helyzet, akkor szépen játszok és vagy nyerünk vagy nem (és ilyenkor még ha vesztünk is élvezem a játékot mert kiegyensúlyozott, nem mészárszék).

Ti meg nem igy játszotok, tiszta idegbetegek lesztek, minden második kommentben el van valakinek borulva az agya és a végeredmény annyi hogy nem 50%-ban nyertek hanem mondjuk 52-ben.
Kösz én ebből nem kérek, de ti csak nyugodtan toljátok igy tovább én nem bánom :)


Udv!

"Amikor az első 3-4 perc alatt elvesztetek 4-5 hajót az ellenfél meg nullát, akkor ott már nincs mit tenni."

Ez nem kobe vesett igazsag, gyakran bejon az ellentetje is.

Ha egy 10-es csatahajo az elejetol passziv, a top damage dealer, na azon viszont jo esellyel elmehet a meccs. Egybol indulni kell es lotavolon belulrol, ha megfeleloen mozog a celpont, focus fire-rel, 20+ km-rol lehet is aparitani a nepet, mennek a citadellak meg a devastating strike-ok. Ez egy top BB celja es feladata, nem mellesleg a sebzes maximalizalas, a DD-k tamogatasa, az ellenseges csatahajok, cirkalok leamortizalasa es ettol meg nem leszel idegbeteg es a jegen sem csuszkalsz, mindossze teszed a dolgod, hogy a csapatod hasznara legy, ertelmes ember elvileg ezert jatszik.

Na mar most ha Te nem teszed a dolgod, akkor pont azert idegbetegek itt az emberek, mert olyan mihaszna csapattarsuk van, mint te, akinek inkabb a konyvtarban kene csucsulnie es nem a WoWs elott ulve "boldogitani" a nepeket. :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, szabi62, bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42316 Írta: porthosz
porthosz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Á a cv-ket imádom. Maxra van upgradelve a légvédelem mint minden normális csatahajón, olyan az ég körülöttem mint az augusztusi csillaghullás :D

Nagy sajnálatomra ezt a cv-k is be szokták látni, igy miután a repülők első hullámának a fele odaveszett és csak elhanyagolható kárt okoztak, általában más csapattársam próbálják boldogítani.
Persze néha megszivatnak, de jó ha 10-ből 1-nek jut eszébe a torpedórajokat 90 fokkal elforgatva megküldeni (magyarán készülni arra hogy elfordulok a torpedók elől és a másik raj kersztbe küldi a torpedókat, de ez ritka mint a fehér holló).

A rombolók már gázosak, bár franc se tudja mi a jó az ilyen pályát megkerülő rombolók ellen, ha én szórakozók el vele egy darabig vagy ha akadálytalanul kinyirhatja a szövetséges cv-t (mert jellemzően azt keresik nem engem).

Cirkáló nem gáz, kedvencem a Hindenburg azt rendszerint 1-2 sorozattal szoktam a fenékre küldeni. A többi sajna beül a ködbe, olyankor odébb "gurulok".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42320 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő

porthosz írta: Á a cv-ket imádom. Maxra van upgradelve a légvédelem mint minden normális csatahajón, olyan az ég körülöttem mint az augusztusi csillaghullás :D

Nagy sajnálatomra ezt a cv-k is be szokták látni, igy miután a repülők első hullámának a fele odaveszett és csak elhanyagolható kárt okoztak, általában más csapattársam próbálják boldogítani.
Persze néha megszivatnak, de jó ha 10-ből 1-nek jut eszébe a torpedórajokat 90 fokkal elforgatva megküldeni (magyarán készülni arra hogy elfordulok a torpedók elől és a másik raj kersztbe küldi a torpedókat, de ez ritka mint a fehér holló).

A rombolók már gázosak, bár franc se tudja mi a jó az ilyen pályát megkerülő rombolók ellen, ha én szórakozók el vele egy darabig vagy ha akadálytalanul kinyirhatja a szövetséges cv-t (mert jellemzően azt keresik nem engem).

Cirkáló nem gáz, kedvencem a Hindenburg azt rendszerint 1-2 sorozattal szoktam a fenékre küldeni. A többi sajna beül a ködbe, olyankor odébb "gurulok".


Hát önbizalom az van... de hátha összefutunk.... :woohoo: :evil: :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42321 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kezdődik a pélóméregetés :)
Aztán nehogy a Pákó közbeugorjon :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42323 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na!!!! A karmám már csak 1! Valaki jelentsen még fel valamiért! Legyetek oly kedvesek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42324 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő

porthosz írta: Á a cv-ket imádom. Maxra van upgradelve a légvédelem mint minden normális csatahajón, olyan az ég körülöttem mint az augusztusi csillaghullás :D

Nagy sajnálatomra ezt a cv-k is be szokták látni, igy miután a repülők első hullámának a fele odaveszett és csak elhanyagolható kárt okoztak, általában más csapattársam próbálják boldogítani.
Persze néha megszivatnak, de jó ha 10-ből 1-nek jut eszébe a torpedórajokat 90 fokkal elforgatva megküldeni (magyarán készülni arra hogy elfordulok a torpedók elől és a másik raj kersztbe küldi a torpedókat, de ez ritka mint a fehér holló).

A rombolók már gázosak, bár franc se tudja mi a jó az ilyen pályát megkerülő rombolók ellen, ha én szórakozók el vele egy darabig vagy ha akadálytalanul kinyirhatja a szövetséges cv-t (mert jellemzően azt keresik nem engem).

Cirkáló nem gáz, kedvencem a Hindenburg azt rendszerint 1-2 sorozattal szoktam a fenékre küldeni. A többi sajna beül a ködbe, olyankor odébb "gurulok".


Minden normális BB másodlagosra van fejlesztve .... A cirkálók vannak légvédelemre húzva ... egy T10 CV-s már tudja, hogy milyen irányokból és milyen ütemben kell leszórni a cuccost ... egy T10 rombolós sem fog elmenni magányosan CV-t vadászni .... a T10 cirkálósok folyamatos mozgásban lesznek, nem fognak beülni semmilyen ködbe .... mellesleg egy jó rombolós előbb megy neki egy magányos BB-nek mint egy CV-nek ( könnyebb célpont ) ... de Te már annyit játszottál minden fajta hajóosztállyal, hogy biztos jobban tudod mint más földi halandó, aki túl van pár ezer csatán :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.463 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.