Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46409 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Laci1982 írta: Bocs hogy ide irok de nem tudok máshova.
Nézegetem itt a komenteket és nem tudok rájönni mások hogy csinálják hogy ennyi hajójuk van mert nekem csak egy van és az is ugy hogy el kell adjam hogy meg tudjam venni a következö szintü hajót.
Mert nem tudom mások hogy vannak vele de furcsa hogy minden csata után nekem annyi a szolgáltatás utáni levonásom hogy csata után nem hogy gyülne a kreditem hanem még kopik mert több a levonásom mint a bevételem igy hogy a busba lehet 20 milla kreditet öszeszedni.
Ha valaki adna egy jó tanácsot hogyan tudnám a kreditet gyüjteni és nem veszteni azt megköszönném.


Prémium hajó/fiók. Esetleg farmolgathatsz kisebb szintű hajókkal bár nem hoznak olyan sokat.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46410 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Több sebzésért,több creidt.ugyan Úgy számolja a creditet,mint xp-t, sebzésért,repülőért,foglalásért...
nem írtad,hogy milyen szintű a hajó,amivel problémáid adódnak..
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Mcarthur73 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46411 Írta: Laci1982
Laci1982 válaszolt a következő témában: Dühöngő
9 szintü a hajóm és csak az az egy van sajnos nagynehezen de mindent kifejlesztettem rajta és most a kürfüst vagy hogy kell irni azt a következö de azt lehetettlen megvenni 20 millio kreditet nem igen tudok öszeszedni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46412 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A lemmingek kimenőt kaptak egész napra az állatkertből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46413 Írta: Laci1982
Laci1982 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Meg ezt a csata utáni levonást nem értem ha elsülyedek vagy ha csak 3-4 ezer sebzést szenvedek el akkor is 120K kreditet von le a szolgáltatásra érthetetlen ez nem igazán reális dolog szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46414 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő

Laci1982 írta: Meg ezt a csata utáni levonást nem értem ha elsülyedek vagy ha csak 3-4 ezer sebzést szenvedek el akkor is 120K kreditet von le a szolgáltatásra érthetetlen ez nem igazán reális dolog szerintem.


Jó ideje fix a levonás, ezzel akarták elérni, hogy ne legyen annyi pálya széléről nézegelődő hajó, akik magukat a csatából kivonva akarták megspórolni a költségeket.

Ezt nem értem, van egy 9-es hajód és semmi más? Kredithez muszáj farmolnod, megtartani pár hajót, amivel jobban ment a harc.

Amivel több kreditet elérhetsz:
- prémium hajók, ezek több kreditet, XP-t keresnek
- prémium előfizetés
- kredites zászlók, festések használata 5-20% +kredit, karbantartás-költségcsökkentő zászló
- küldetések figyelése, teljesítése, gyakran van kreditjutalom
- XP-re kapott konténerekből kredites láda választás
- régi vagy nem használt felszerelések eladása az Inventory/Leltár funkcióval

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.456 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.