Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 6 hónapja #46427 Írta: Laci1982
Laci1982 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sajnos nekem azért van csak egy hajóm mert örült módon akartam felfel haladni hogy minél nagyobb hajóm legyen igy eladtam mindet hogy meg tudjam venni a tier9-es hajót igy se hajóm se kreditem prémiumom meg csak annyi van amit a játék adott de az is nemsoká lejár igy majd az sem lesz kicsit elbasztam az egészet :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46430 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
A leszerelt felszereléseket úgy mint stock hajótest,tűzvezérlés,meghajtás a raktárból már eladtad?Mert abból pár milla vissza jöhet ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46432 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

Laci1982 írta: Sajnos nekem azért van csak egy hajóm mert örült módon akartam felfel haladni hogy minél nagyobb hajóm legyen igy eladtam mindet hogy meg tudjam venni a tier9-es hajót igy se hajóm se kreditem prémiumom meg csak annyi van amit a játék adott de az is nemsoká lejár igy majd az sem lesz kicsit elbasztam az egészet :unsure:


Udv! Ahhoz hogy sok credited legyen 2 dolog kell, permanens premium fiok + 1 db tier 8-as premium hajo, jelen esetben kezenfekvo a Tirpitz. Magyarul penzt, casht kell aldozni erre a jatekra. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46433 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mydgard írta:

Laci1982 írta: Sajnos nekem azért van csak egy hajóm mert örült módon akartam felfel haladni hogy minél nagyobb hajóm legyen igy eladtam mindet hogy meg tudjam venni a tier9-es hajót igy se hajóm se kreditem prémiumom meg csak annyi van amit a játék adott de az is nemsoká lejár igy majd az sem lesz kicsit elbasztam az egészet :unsure:


Udv! Ahhoz hogy sok credited legyen 2 dolog kell, permanens premium fiok + 1 db tier 8-as premium hajo, jelen esetben kezenfekvo a Tirpitz. Magyarul penzt, casht kell aldozni erre a jatekra. :)


Hali -ez nem feltétlen igaz. Kétségtelen hogy prémhajóval sokkal könnyebb farmolni, viszont saját tapasztalatom szerint 1 jól bejáratott 5-ös nagyon szépen hoz, 5-ös tierben még a javitás is olcsó. Prémium fiók viszont az szerintem elengedhetetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46434 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő

SUNDI1968 írta:

Mydgard írta:

Laci1982 írta: Sajnos nekem azért van csak egy hajóm mert örült módon akartam felfel haladni hogy minél nagyobb hajóm legyen igy eladtam mindet hogy meg tudjam venni a tier9-es hajót igy se hajóm se kreditem prémiumom meg csak annyi van amit a játék adott de az is nemsoká lejár igy majd az sem lesz kicsit elbasztam az egészet :unsure:


Udv! Ahhoz hogy sok credited legyen 2 dolog kell, permanens premium fiok + 1 db tier 8-as premium hajo, jelen esetben kezenfekvo a Tirpitz. Magyarul penzt, casht kell aldozni erre a jatekra. :)


Hali -ez nem feltétlen igaz. Kétségtelen hogy prémhajóval sokkal könnyebb farmolni, viszont saját tapasztalatom szerint 1 jól bejáratott 5-ös nagyon szépen hoz, 5-ös tierben még a javitás is olcsó. Prémium fiók viszont az szerintem elengedhetetlen.


A legjobb pénzkereső nem prém hajók a T6 hajók: :cheer: Fuso, Cleveland, Budyonny, Farragut, Bayern, Leander, ezek így együtt (nekem ezek vannak) nagyon gyorsan kitermelik, ha szükséged van hirtelen egy kis creditre .... ezt több ezer csata tapasztalata mondatja velem :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46435 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
gyorsan mentem egy kanyart a königgel....






és prémem sincs most.... jövőhéten veszek csak
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.510 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.