Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 6 hónapja #46416 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jobb ha van pár kisebb szintű hajód, tier7ig, elég jól lehet keresni a csatákkal, s még a 8as is pluszban tartható. A kilences viszont már biztos h minuszban lesz... Főleg ha az átlagsebzésed vele átlag alatti...
Mivel fenntartási költséget igy is ugy is leveszik, érdemesebb előre menni, s többet kockáztatni, nem kell kimélni a hajót, mert azzal ugyse lehet pénzt spórolni. (a végén fél hpval még lerammolsz egy cstahajót, az is még 40000 sebzés... :D )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46418 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szóval ez nem azért dühöngő ,mert vesztettünk!!!
Tessenek megtekinteni,hogy csapatunk killje kihez kapcsolódik(klánunk hírnevének nemzetközi szintű öregbítése céljából..:-) ),mely szerény véleményem szerint jól mutatja a szánalmas csapattagok teljesítményét!



Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Mcarthur73 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46420 Írta: bluef1sh
bluef1sh válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én megtettem mindent.Sajnos a csapat nem:(


[url=
Melléklet:
][/url]

[url=
Melléklet:
][/url]
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja bluef1sh által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46422 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én ma 5 vereség után meguntam,hogy hülyének néz ez a nyomorék wargaming. Olyan csapattársakat ad csak amilyen hülyéket válogatni se lehetne. Szánalmas és manipulált szar ez a játék.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Olajuwon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46423 Írta: wotlajko
wotlajko válaszolt a következő témában: Dühöngő

Laci1982 írta: 9 szintü a hajóm és csak az az egy van sajnos nagynehezen de mindent kifejlesztettem rajta és most a kürfüst vagy hogy kell irni azt a következö de azt lehetettlen megvenni 20 millio kreditet nem igen tudok öszeszedni


Szia!
En egy full kezdo bot gamer vagyok.Ajandekba kaptam egy Tirpitzet,azzal meg en sem tudok minuszos meccset menni,szoval penzszezeshez a premhajo szerintem jobb,mert megmarad. A TFK-Klubban kapott tanacs alapjan megtartom a Tier4-es Isokazet. 40-60k-t meg lehet vele keresni meccsenkent es nem idegeled magad csak rohangaszol ossze-vissza es eregeted a torpedokat. Szoval igy kenyemesen osszeturtam bo 1 honap alatt azt a 25 millat(Igaz most jol fogy a Hipper miatt,de majd visszajon.)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46424 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Régen én a Clevelandet használtam farmolásra. Prémium nélkül is 100ezreket lehet keresni jobb körökkel.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.531 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.