Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 2 hónapja #51266 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

Flaged írta:

Storm írta: A random szó fogalma egyébként megvan nektek? A WG játékai az RNG-ről szólnak, ami teljesen random. Az is random, amikor egymás után 10szer vesztesz csatákat és az is, ha ugyan ennyit nyersz. Valószínűleg rpf volt az enemy dd-nek és azzal torpedózott az irányodba. Vagy egyszerűen elengedte abba az irányba a torpedókat, ahol tudta, hogy gyakran járnak rombolók. Ilyenekből tanulni kell és nem itt szidni a "wg-t".


Ezzel csak az a baj,h nekem nem írta ki,hogy rpf-el megtaláltak.Mert,ha látom,akkor nem megyek arra,illetve számítok rá.Vagy ez is random?Egyszer kijelzi nekem is,máskor meg nem?Ezt ugye te sem hiszed el?Persze,előfordul,h csak úgy elküldenek egy salvot a semmibe,hátha belemegy valaki.De milyen hajó?Szellemhajó?Direkt néztem a csatát utána és az ellen torpedós hajói nem az én oldalamon voltak.Ráadásul háromszor egymás után.Na ne mááár!
Akkor az is random,hogy kilövök egy csatahajót rombolóval HE-vel úgy ,hogy lőszerrekeszt tatálok el neki.Nem is egyszer.Na ne mááár!

Replay?


Ha lenne már rég kiraktam volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51267 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát akkor hiába beszélgetünk erről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51268 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
S hogy összegezzük a dolgokat (most Laci elsősorban neked szól), a randomért nem érdemes, nem szabad dühöngeni. Nem ellened van, egyszerűen random. Biztos lehetsz benne h nem irányitott. TEHÁT! Fogadd el h ebben a játékban magas a random szint, vagy menj keress valami más játékot. De miatta ne dühöngj. Ennyi.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51269 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: A random szó fogalma egyébként megvan nektek?.


A randomra a legszebb példa: az értelmes élet lehetősége a Föld nevű bolygón. Amit lassan kezdem azt hinni elszalasztott az emberiség.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51270 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Flaged írta:
Ezzel csak az a baj,h nekem nem írta ki,hogy rpf-el megtaláltak.Mert,ha látom,akkor nem megyek arra,illetve számítok rá.Vagy ez is random?Egyszer kijelzi nekem is,máskor meg nem?Ezt ugye te sem hiszed el?Persze,előfordul,h csak úgy elküldenek egy salvot a semmibe,hátha belemegy valaki.De milyen hajó?Szellemhajó?Direkt néztem a csatát utána és az ellen torpedós hajói nem az én oldalamon voltak.Ráadásul háromszor egymás után.Na ne mááár!
Akkor az is random,hogy kilövök egy csatahajót rombolóval HE-vel úgy ,hogy lőszerrekeszt tatálok el neki.Nem is egyszer.Na ne mááár!


Tier 4-től a Japán ,Angol és Francia cirkálóknak nagyobb torpedó hatótávja van, mint a DD-k javának.
Nem egyszer a 8,1 km-en füstölgő DD-re vakon beengedtem a 9-es torpedókat. És csak pislogtak, meg csítereztek.
És igen van hibája a játéknak. Ja és lőttem már HE-vel citadellát Kirov-val Danae-be. És?
Raktam le tier 5-ben torpedót Iron Duke-ba egye talált detonation. A minap Roon-ba "Riseliő" szemből egy Salvo-ból 2/3-a az hp-nak szevasz, majd kaptam oldalról egy "láthatan" hajóból még egy citadellát (vagy kettőt) , mardt 200 hp-m.
Ces't la vie.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51274 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Flaged írta: Én eddig kétszer küldtem víz alá DD-vel csatahajót,úgy,hogy HE vel lőttem őket.1 Bismarckot meg egy North C.-t.Mindkettő kb. fél hp-n volt.HE-vel lőttem őket.A harmadik sorozat után detonáció és már adta is a killt nekem.Nem kicsit lepődtem meg.Hát még az ellen.400 kérdőjel a chaten.Ez két különböző csatában volt.Ez azért kicsit durva a wg részéről.

Tessék problémád már javítva is.
"We enhanced the interaction between the shells and ship's armor during contact. We also fixed bugs that caused uncommon situations in battle, namely:
- Citadel penetration caused by an HE shell in the areas where penetration is not possible.
- Battleship detonation as a result of an HE hit from a destroyer.
- Abnormally low damage caused by torpedoes to a destroyer with full HP.
- The passing of a standard (not a deep-water) torpedo under a destroyer's hull without exploding."
worldofwarships.com/en/news/common/update-072/
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.452 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.