Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 2 hónapja #51276 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Hát akkor hiába beszélgetünk erről.



ÁÁÁÁÁ Strom. Megtanulhattad volna már, hogy az ilyenekről nincs replay. Csak panasz. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51277 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

Storm írta: Hát akkor hiába beszélgetünk erről.



ÁÁÁÁÁ Strom. Megtanulhattad volna már, hogy az ilyenekről nincs replay. Csak panasz. :lol:

Pedig szívesen megnézném mindenki replay-ét, de hát sose kapok. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51280 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

Flaged írta: Én eddig kétszer küldtem víz alá DD-vel csatahajót,úgy,hogy HE vel lőttem őket.1 Bismarckot meg egy North C.-t.Mindkettő kb. fél hp-n volt.HE-vel lőttem őket.A harmadik sorozat után detonáció és már adta is a killt nekem.Nem kicsit lepődtem meg.Hát még az ellen.400 kérdőjel a chaten.Ez két különböző csatában volt.Ez azért kicsit durva a wg részéről.

Tessék problémád már javítva is.
"We enhanced the interaction between the shells and ship's armor during contact. We also fixed bugs that caused uncommon situations in battle, namely:
- Citadel penetration caused by an HE shell in the areas where penetration is not possible.
- Battleship detonation as a result of an HE hit from a destroyer.
- Abnormally low damage caused by torpedoes to a destroyer with full HP.
- The passing of a standard (not a deep-water) torpedo under a destroyer's hull without exploding."
worldofwarships.com/en/news/common/update-072/


Oh...nagyon köszönjük wg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51281 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

Storm írta: Hát akkor hiába beszélgetünk erről.



ÁÁÁÁÁ Strom. Megtanulhattad volna már, hogy az ilyenekről nincs replay. Csak panasz. :lol:


Hmm...azért,mert nincs valamiről replay az még létezhet!Igazából rohadtul nem érdekel,hogy elhiszitek,avagy sem.De amikor már egy játék több bosszúságot okoz,mint örömöt,akkor kell abba hagyni.Vagy legalábbis hanyagolni.Éppen ezt fogom tenni.Van még mit tanulni a wg-s fiúknak bőven.Pl. a RANDOM játékból kidobálást.Ami szerintem alap egy ilyen játéknál.Már mint,hogy ne dobjon ki a csatából.Még mielőtt megkérdeznéd,erről sincs replay.Ilyet más hasonló(WT) játéknál még nem tapasztaltam.Szerencsére nem ők az egyetlenek a piacon.Csak azt a sok pénzt sajnálom,amit beleöltem ebbe a játékba.Ennyi!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Flaged által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51282 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Flaged írta:

bontottcsirke írta:

Storm írta: Hát akkor hiába beszélgetünk erről.



ÁÁÁÁÁ Strom. Megtanulhattad volna már, hogy az ilyenekről nincs replay. Csak panasz. :lol:


Hmm...azért,mert nincs valamiről replay az még létezhet!Igazából rohadtul nem érdekel,hogy elhiszitek,avagy sem.De amikor már egy játék több bosszúságot okoz,mint örömöt,akkor kell abba hagyni.Vagy legalábbis hanyagolni.Éppen ezt fogom tenni.Van még mit tanulni a wg-s fiúknak bőven.Pl. a RANDOM játékból kidobálást.Ami szerintem alap egy ilyen játéknál.Már mint,hogy ne dobjon ki a csatából.Még mielőtt megkérdeznéd,erről sincs replay.Ilyet más hasonló(WT) játéknál még nem tapasztaltam.Szerencsére nem ők az egyetlenek a piacon.Csak azt a sok pénzt sajnálom,amit beleöltem ebbe a játékba.Ennyi!

Nem tart fél percig beállítani a replayt.
Ha nem érdekel, hogy elhisszük-e, akkor miért írod ki? Elkerülhetnéd az ilyen felesleges vitákat.
Ez a random kidobálós dolog meg szerintem nagyon gép függő dolog. 1 kezemen meg tudom számolni, hogy a lassan 3 év alatt hányszor dobott ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51283 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha egy játék több bosszúságot okoz mint örömöt akkor 1 percet sem szabad áldozni rá.

Engem is ki szokott dobálni random időközönként. Én nem a te esetedre gondoltam a replayt hanem azokra akik sportot űznek a sírásból így nem túl megbízhatóak, illetve borzasztó játékosok(ami nem feltétlen baj) így nem biztos hogy úgy adják át a dolgot ahogy az történt. Lehet egy átlagos emberke már tök máshogy mesélné mert jobban átlátja a dolgokat. :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.401 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.