Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 2 hónapja #51254 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Alapoknál a 2. oldalon megtalálod. Ha ennyire komolyan veszed, akkor még a wg-nek is elküldheted a problémád.
És mondom: Nem szándékos. :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51257 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Dühöngő

reveszlaci írta: igen valahogy a kolegába mentek bele,,pedig a zöld azaz índító sáv és a fehér a kiszámított hajótalálat sáv a partnerem elött volt mindkettö kb 400m -el,,mégis bele mentek,és ne messzíre képzeld hogy beleszaladt,,mert ellen 3 km társam2 km re volt,,jocskán elötte kellet volna elmenniük,különben nem indítom,,,ugyanebben a csatában volt szakaszban mentünk,jócskán vezettünk,,eree utolso 3 percben volt nálunk 2 detonáció egyik tirpicz másik bismark mindkettö cirkálótol kapta és nem torpedó volt,,,de hát ha a WG eldönti ki nyer ugy is van nem csak én álitom ezt,,90% win-röl fordult ugy a meccs hogy végén mi vesztettünk,és klánvezetökkel voltam,nem olyan nyomik mint én,,megkérdezheted öket így volt sajnos,,,,ui:helyesírásra nem figyelek :silly:


Hát igen!Mostanában csinál fura dolgokat ez a játék.Én eddig kétszer küldtem víz alá DD-vel csatahajót,úgy,hogy HE vel lőttem őket.1 Bismarckot meg egy North C.-t.Mindkettő kb. fél hp-n volt.HE-vel lőttem őket.A harmadik sorozat után detonáció és már adta is a killt nekem.Nem kicsit lepődtem meg.Hát még az ellen.400 kérdőjel a chaten.Ez két különböző csatában volt.Ez azért kicsit durva a wg részéről.
Most hétvégén meg háromszor fordult velem elő az,hogy csak úgy a semmiből feltűnik egy salvo torpedó és mindháromszor totál telibe vert,ki sem tudtam kerülni.A csata első 5 percében.Mindháromszor DD-vel voltam és nem voltam spotolva.Ez önmagában nem lenne meglepő,ha mondjuk mögöttem van egy-két Csatahajó vagy cirkáló.Mert mondjuk nekik szánják a halacskákat és én belesétálok.Ez rendben van,Jártam már így nem egyszer.De az,hogy nincs senki mögöttem,akire küldenék a torpikat és pont úgy jön,hogy ki sem tudom kerülni?Egyszer megtörténik,rendben van.Előfordul.Második,hmm... kicsit fura,Harmadik.Na az már nagyon érdekes.Pláne úgy,hogy miután meghaltam néztem tovább a csatákat és olyan hajó,amelyik torpedózni tud,még csak a közelben sem volt.Persze mindháromszor buktuk a csatát.A negyediket nem vártam meg,mert kiléptem a játékból.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Flaged által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51259 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
A random szó fogalma egyébként megvan nektek? A WG játékai az RNG-ről szólnak, ami teljesen random. Az is random, amikor egymás után 10szer vesztesz csatákat és az is, ha ugyan ennyit nyersz. Valószínűleg rpf volt az enemy dd-nek és azzal torpedózott az irányodba. Vagy egyszerűen elengedte abba az irányba a torpedókat, ahol tudta, hogy gyakran járnak rombolók. Ilyenekből tanulni kell és nem itt szidni a "wg-t".
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51261 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor az összes birka a csapatodban van....a talpam is ökölbe szorul :angry:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51264 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: A random szó fogalma egyébként megvan nektek? A WG játékai az RNG-ről szólnak, ami teljesen random. Az is random, amikor egymás után 10szer vesztesz csatákat és az is, ha ugyan ennyit nyersz. Valószínűleg rpf volt az enemy dd-nek és azzal torpedózott az irányodba. Vagy egyszerűen elengedte abba az irányba a torpedókat, ahol tudta, hogy gyakran járnak rombolók. Ilyenekből tanulni kell és nem itt szidni a "wg-t".


Ezzel csak az a baj,h nekem nem írta ki,hogy rpf-el megtaláltak.Mert,ha látom,akkor nem megyek arra,illetve számítok rá.Vagy ez is random?Egyszer kijelzi nekem is,máskor meg nem?Ezt ugye te sem hiszed el?Persze,előfordul,h csak úgy elküldenek egy salvot a semmibe,hátha belemegy valaki.De milyen hajó?Szellemhajó?Direkt néztem a csatát utána és az ellen torpedós hajói nem az én oldalamon voltak.Ráadásul háromszor egymás után.Na ne mááár!
Akkor az is random,hogy kilövök egy csatahajót rombolóval HE-vel úgy ,hogy lőszerrekeszt tatálok el neki.Nem is egyszer.Na ne mááár!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51265 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Flaged írta:

Storm írta: A random szó fogalma egyébként megvan nektek? A WG játékai az RNG-ről szólnak, ami teljesen random. Az is random, amikor egymás után 10szer vesztesz csatákat és az is, ha ugyan ennyit nyersz. Valószínűleg rpf volt az enemy dd-nek és azzal torpedózott az irányodba. Vagy egyszerűen elengedte abba az irányba a torpedókat, ahol tudta, hogy gyakran járnak rombolók. Ilyenekből tanulni kell és nem itt szidni a "wg-t".


Ezzel csak az a baj,h nekem nem írta ki,hogy rpf-el megtaláltak.Mert,ha látom,akkor nem megyek arra,illetve számítok rá.Vagy ez is random?Egyszer kijelzi nekem is,máskor meg nem?Ezt ugye te sem hiszed el?Persze,előfordul,h csak úgy elküldenek egy salvot a semmibe,hátha belemegy valaki.De milyen hajó?Szellemhajó?Direkt néztem a csatát utána és az ellen torpedós hajói nem az én oldalamon voltak.Ráadásul háromszor egymás után.Na ne mááár!
Akkor az is random,hogy kilövök egy csatahajót rombolóval HE-vel úgy ,hogy lőszerrekeszt tatálok el neki.Nem is egyszer.Na ne mááár!

Replay?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.459 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.