Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 10 hónapja #40255 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha jól tudom, legalábbis régebben még így volt, az Aim assist csak nagyon rövid idegig volt szabadon hozzáférhető. Jó régóta már fizetős csomagban van a dolog. Persze fel sem merül bennem a dolog, hogy a WG-nek bármi haszna származna a fizetős MOD csomagok használóitól. :evil:

Hiszen véletlenül sem megoldható a szűrés. Ha meg valaki véletlenül készít egy MOD zavaró eszközt, az bizony rontja ám az üzletet. Vérpistike sír apukának, "Meg vettük a drága csomagot, de nem találok el semmit, pedig pontosan oda célzok, ahová mutatja a porgram, illetve összevissza ugrál a cél jelölés. Kérjük vissza a pénzünket." A WG magas ívben tesz arra, hogy a Bot hajók találnak vagy nem. Azok nem tesznek le az asztalra hasznot, míg a fizetős csomagok.... ugye, milyen érdekes a világ arrafelé keleten ?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40256 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Erre az adatra én is kíváncsi lennék. Már csak azért, hogy úgy körülbelül sejthető legyen, mennyien válalják be a fizetős csomagot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40257 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Kérdés
Amíg futott a szoftver addig a játékosok 30- 35% kezdett el össze vissza lövöldözni természetesen mindkét oldalon megtörtént hiszen a zavarás nem csak az ellen hajókra terjedt ki. Csak hogy legyenek számok ez ha fent van 10.000 játékos akár 3500 is jelenhet, nagyon sok! Ezt azt eredményezte, hogy nagy távolságra szép kevesen tudtak jókat lőni, nyugodtan tudtam játszani.
Lehet van abban valami mondasz, de ugye ez csak egy feltevés tényleg lehet olyat készíteni ami nem szűrhető, viszont zavarható és akkor nem ér semmit. Összegezve ha WG nagyon akarná nem tudnál ilyet használni mert rossz adatokból rossz eredmény is lesz. A legális játékos meg észre sem venné hogy a hátérben fut a zavarás. A Botok elleni játék módban pedig simán lehetne inaktiválni ez semmilyen gondot nem jelentene. Én megtudtam oldani úgy, hogy nekem nincs hozzáférésem a szervereikhez, ha volna sokkal könnyebb lett volna a feladat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, GaiusHun, Szete58, leopardusz, Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40259 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
[quote="Kzoli" post=40257]Amíg futott a szoftver addig a játékosok 30- 35% kezdett el össze vissza lövöldözni természetesen mindkét oldalon megtörtént hiszen a zavarás nem csak az ellen hajókra terjedt ki. Csak hogy legyenek számok ez ha fent van 10.000 játékos akár 3500 is jelenhet, nagyon sok! Ezt azt eredményezte, hogy nagy távolságra szép kevesen tudtak jókat lőni, nyugodtan tudtam játszani.
Lehet van abban valami mondasz, de ugye ez csak egy feltevés tényleg lehet olyat készíteni ami nem szűrhető, viszont zavarható és akkor nem ér semmit. Összegezve ha WG nagyon akarná nem tudnál ilyet használni mert rossz adatokból rossz eredmény is lesz. A legális játékos meg észre sem venné hogy a hátérben fut a zavarás. A Botok elleni játék módban pedig simán lehetne inaktiválni ez semmilyen gondot nem jelentene. Én megtudtam oldani úgy, hogy nekem nincs hozzáférésem a szervereikhez, ha volna sokkal könnyebb lett volna a feladat.[/quote]


Ez nagyon komoly játékos bázist érint. Ha ez így van, akkor sokkal jobban elharapózott a jobb eredmények hajszolása miatt a csalások száma, mint ahogyan azt gondoltam.
Nagyon komoly pénzek is foroghatnak itt. Természetesen ez is csak feltételezés. Az Aim MOD ráadásul nem is megvásárolható, ha jól emlékszem, hanem bérelhető. Ez pedig azt jelenti, hogy havonta jelentős bérleti összeget fizetnek ki és nem egyszeri bevételt jelent... bárkinek is.

Volt már korábban róla szó, hogy nem igazán segíti a játékost egy ilyen csalás. A gazdasági része nem ezt mutatja szerintem. Ha nem volna használható, akkor gyakorlatilag zsákba macskaként megvetetnék a hiszékeny játékosokkal, utána meg kit érdekel, mi van vele. A bérleti rendszer számomra inkább azt jelzi, hogy a csalás megéri a játékosoknak, hiszen újra meg újra kifizetik a bérlés díját. Utána meg ki és hogyan osztozik a - nem is olyan kevés bevételen- azt nem tudjuk.

Köszönet az információ megosztásáért! Ma is okosodott a magyar WOWS közösség egy kicsit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40266 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Személy szerint én nem szoktam csalni, és azért egy szemétség ez attól aki csinálja, mert mások játékát teszi tönkre a saját statisztikájáért. Azt meg azért kétlem, hogy a WG ezekből a modokból részesedést kapna, nekik van elég bevételük legálisan is, de léteznek elég okos hekkerek ahhoz, hogy el tudják rejteni ezeket a szemét modjaikat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40267 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
De minden esetre, nem tesznek ellene semmit. Sőt, szerintük nem tudnak mit tenni. Nemrég volt ide belinkelve egy irás, cikk v mi, amiben ezt irták le a wgsek h nem tudnak mit tenni az aimassist ellen, s más mod ellen sem, mert nem szűrhető, ezért is nem tiltják.
S itt fennebb épp ma derült ki, h mégis lehet tenni ellene, még kivülről, a játékos felől is. Na most akkor hazudott a WG vagy nem hazudott??? :angry: :angry:
ennyit a wgről..... :sick:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.