Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 10 hónapja #40341 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Kérdés
Figyeljetek ide azt hogy hol van az a pont ahol már nincsen kódolva az adat ők is tudják nem hülye ott senki, igen nagy kód szükséges egy ilyen szintű játékhoz. Sok sok munka, költség, van ott developer elég.
Abban van igazuk, hogy az enyém lehetne egy assist is ezt nem tudja megkülönböztetni.
Az hogy mi miért történik egy fejlesztés során innét kívülről nem tudod megmondani, mint ahogy azt sem, hogy egy kód milyen befolyással van önmagára az egészre. Nem élünk benne nem látjuk át sem részében sem egészében.
Ne ítélkezzünk mert semmit nem tudunk. Az Egyetemi éveim alatt volt egy mondás ami örök érvényű!
Feltételezésekből következtetéseket levonni olyan hibás paradoxonhoz vezet mely olyan tényt bizonyít, amely nem csak hamisnak tűnik, hanem valóban az is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40343 Írta: sinda_narmo
sinda_narmo válaszolt a következő témában: Kérdés
Habár nem tudom milyen adatokat módosított a zavaród, de az nem lehet hogy ez pl a rombolók torpedó vetők célzását is zavarta?
Gondolom az is hasonló adatokra alapoz mint aim assist.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40345 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés

Kzoli írta: Figyeljetek ide azt hogy hol van az a pont ahol már nincsen kódolva az adat ők is tudják nem hülye ott senki, igen nagy kód szükséges egy ilyen szintű játékhoz. Sok sok munka, költség, van ott developer elég.
Abban van igazuk, hogy az enyém lehetne egy assist is ezt nem tudja megkülönböztetni.
Az hogy mi miért történik egy fejlesztés során innét kívülről nem tudod megmondani, mint ahogy azt sem, hogy egy kód milyen befolyással van önmagára az egészre. Nem élünk benne nem látjuk át sem részében sem egészében.
Ne ítélkezzünk mert semmit nem tudunk. Az Egyetemi éveim alatt volt egy mondás ami örök érvényű!
Feltételezésekből következtetéseket levonni olyan hibás paradoxonhoz vezet mely olyan tényt bizonyít, amely nem csak hamisnak tűnik, hanem valóban az is.


utolsó mondatodat 3x olvastam el :blush:
de igaz ... B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40347 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Kérdés

sinda_narmo írta: Habár nem tudom milyen adatokat módosított a zavaród, de az nem lehet hogy ez pl a rombolók torpedó vetők célzását is zavarta?
Gondolom az is hasonló adatokra alapoz mint aim assist.

Ezt nem tudom sajnos de nem kizárható semmi hiszen a rombi a sebesség irány adat számolja azt kis fehér sávot na azokat az adatokat zavartam. De nem tudjuk honnét milyen módon milyen algoritmus szerint működik a rombinál ez. Ezért ezt sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40355 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Kérdés

Sith7 írta:

Kzoli írta: Figyeljetek ide azt hogy hol van az a pont ahol már nincsen kódolva az adat ők is tudják nem hülye ott senki, igen nagy kód szükséges egy ilyen szintű játékhoz. Sok sok munka, költség, van ott developer elég.
Abban van igazuk, hogy az enyém lehetne egy assist is ezt nem tudja megkülönböztetni.
Az hogy mi miért történik egy fejlesztés során innét kívülről nem tudod megmondani, mint ahogy azt sem, hogy egy kód milyen befolyással van önmagára az egészre. Nem élünk benne nem látjuk át sem részében sem egészében.
Ne ítélkezzünk mert semmit nem tudunk. Az Egyetemi éveim alatt volt egy mondás ami örök érvényű!
Feltételezésekből következtetéseket levonni olyan hibás paradoxonhoz vezet mely olyan tényt bizonyít, amely nem csak hamisnak tűnik, hanem valóban az is.


utolsó mondatodat 3x olvastam el :blush:
de igaz ... B)


Volt még egy:
Amikor kizártuk a lehetetlen annak kell lennie az igazságnak, ami megmarad, még ha az valószínűtlen is.
Na most ehhez rakd hozzá az előzőt és elkezded érteni miért lettem anno matematikus. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40357 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Ehhez most hozzatennék egy Rejtő örökzöldet B) :P : „Minden valótlan tény felismerése egy lépéssel közelebb visz a való tényálláshoz.” :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.310 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.