Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 10 hónapja #40268 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Rendben, érdekel a dolog :lol:
Amugy még sosem használtam s nem is akarok különösebben, inkább a technikai része érdekel
DE, az ellened játszók hány százaléka használt szted aimassistot? Vagy pedig, csatánként kb hány ellenfél... :dry: ez a legérdekesebb asszem, h mennyire fertőzött a játék...


Na ez baromira erdekelne engem is, sot masokat is... Nekem egy (lila & clean) cimboramnak fixa meggyozodese, hogy a top klanok jatekosai pl. OM hack progikat hasznalnak, mondjuk mint ez. Ez megvolt a WoT-ban is, de mivel nem keves penzrol es idorol van szo, amit az emberek erre a jatekra koltenek, igy erdekes lenne ez az info, nem beszelve a WG fair play politikajarol. Mirol tudnak, mirol nem, kinek mit engednek meg, masnak mit nem... Kicsit buzlik ez a story...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40270 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

Kzoli írta: Amíg futott a szoftver addig a játékosok 30- 35% kezdett el össze vissza lövöldözni természetesen mindkét oldalon megtörtént hiszen a zavarás nem csak az ellen hajókra terjedt ki. Csak hogy legyenek számok ez ha fent van 10.000 játékos akár 3500 is jelenhet, nagyon sok! Ezt azt eredményezte, hogy nagy távolságra szép kevesen tudtak jókat lőni, nyugodtan tudtam játszani.
Lehet van abban valami mondasz, de ugye ez csak egy feltevés tényleg lehet olyat készíteni ami nem szűrhető, viszont zavarható és akkor nem ér semmit. Összegezve ha WG nagyon akarná nem tudnál ilyet használni mert rossz adatokból rossz eredmény is lesz. A legális játékos meg észre sem venné hogy a hátérben fut a zavarás. A Botok elleni játék módban pedig simán lehetne inaktiválni ez semmilyen gondot nem jelentene. Én megtudtam oldani úgy, hogy nekem nincs hozzáférésem a szervereikhez, ha volna sokkal könnyebb lett volna a feladat.


30-35%... Ez eleg durva. Es errol a felfedezesrol csak mi tudunk itt egyenlore, akiknek elmondtad. Hat ez eleg meleg pite szerintem, mert itt baromi sok penzrol van szo. Amit pl. a legit jatekosok prem hajokra, doublonra, prem fiokokra koltottek... Hogy aztan FaszomJoska a fizetos hack progijaval szetalazzon?! Ez eleg gaz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40271 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Nincs mese ha targeten vagyok (osszes BB es CA kapitanyon van skill) akkor el kell kezdeni kanyarogni es sebesseget valtogatni, megallas nelkul(!). Ha jol sejtem ez az egyetlen vedekezesi mod Aim assist ellen manualisan. A B terv Kzoli programja... Basszus itt tartunk. :silly:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40272 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Kb :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40279 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta: Nincs mese ha targeten vagyok (osszes BB es CA kapitanyon van skill) akkor el kell kezdeni kanyarogni es sebesseget valtogatni, megallas nelkul(!). Ha jol sejtem ez az egyetlen vedekezesi mod Aim assist ellen manualisan. A B terv Kzoli programja... Basszus itt tartunk. :silly:

Az én progim sajnos detektálható mert a szervert befolyásolja. Kaptam is érte hét napot! Figyeljétek meg, hogy a egy kivételtől eltekintve, egyik assist sem működik hordozókkal. Ennek pedig azaz oka, hogy a szervert ott is befolyásolni kell és akkor szűrhető is vagy rögtön. Miért van erre szükség azért mert a repcsit nem te irányítod az rárepül az általad be állított feltételek szerint. De ugye mi történik?, másodpercenként meg kell változtatni a beállításokat ahhoz, hogy minden optimális legyen. Ezt pedig élő ember nem tudja megcsinálni egyszerűen képtelenség. Ez bizony jól és könnyen szűrhető.
A tiltott mod már nem jó kifejezés mert ezek nem modok ezeket nem telepíted a játékba.
Az új generációs megoldások egészen másként működnek. Lényegesen kifinomultabb megoldásokat használnak.
Az üzlet része? brutális! sok tízezer euróról beszélünk havonta egész cégek alapultak erre programozókkal, architekessel, vezető fejlesztővel, rendszer szervezőkkel. A működésük nem törvénytelen, mert anyagi kárként nem kimutatható, az hogy valaki ilyet használ. Marad a Ban a játék szervező részéről. Azonban ha prém hajókat vagy egyébként pénzért megvásárolható dolgokhoz nyúlnak az már igen az már bűncselekmény. De azt meg nem is csinálják.
Na ennyit erről a témáról. :)
Azért azt meg mindenki tudja attól, hogy valaki ezt használja játszani még nem tud és ugyan úgy kilőhető mint bárki a játékban!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, GaiusHun, Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #40284 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Minek ehez csalás csal ez magátol is eleget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.329 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.