Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40285 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Sejthető volt, hogy nem pár Euro-ról szól itt a dolog. Csurran-cseppen minden érdekeltnek.

Minek kell csalás? Sok - játékosnak azért nem mindig nevezném - semmi nem érdekli, csak hogy ő nyerjen. Pénz? Nem probléma. A lényeg, hogy lehessen az "eredményekkel" dicsekedni barátoknak, ismerősöknek. Nem utolsó sorban dicsekedni az eredménnyekkel fórumokon.

A replay-ban nehéz felfedezni, bár azért az egér mozgatás gyanússá teszi. Gondolok itt arra, hogy nincs célzáskor bizonytalankodás, hanem egyből célratartás, ami természetesen hazugság. Meg lehet magyarázni, hogy valaki már annyira profi, hogy elsőre minden szögből pontos előretartással céloz, de sokkal inkább az a valószínűbb, hogy egyszerűen ráviszi csak az irányzékot a MOD által mutatott markerra. Elég gyakori, hagy a felvétel véletlen el is marad, így csak a végeredmény látható.

Ha csak a csaló MOD által havonta kifizetett összeg mondjuk 40 %-t kell letenni a WG asztalára, az hány nap premium, vagy hány premium csatahajó ára is? Szerintem nagyon meglepődnének a játékosok, ha ezek az adatok napvilágra kerülnének. Esetleg kiderülne, hogy a WG-nél ez az összeg esetleg komoly bevételi forrás. Nyílván, ha kiderülne, jelentősen csökkenne a bevétel és lenne egy igen jelentős játékos állomány, aki elfordulna a játéktól. Így ezek az adatok gondolom szigorúan vannak őrizve.

Kis érdekesség:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40287 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az előzőekhez némi egyéb info. Tudomásom szerint ezek a "csalások" nem MOD-ok, hanem egy olyan progi, ami a szerverhez nyúl, szerez adatot. Több oldal is kínálja kb. 3-5 ezer Ft nak megfelelő összegért havonta. Komoly személyzet áll a háttérben és folyamatosan frissítenek. Kevesen veszik fel videóra, mert különféle jelzések láthatók (előjelzés, hogy hova kell lőni, füstben hol áll a hajó, honnan jön a torpedó már az indítás pillanatában, nem látható hajó látása ..stb.). Bár némi jelek tapasztalhatóak a WG részéről, mert a WOT-ban úgy hallottam jelentős aprítást végeztek ezen a területen. A játékos bázist ért veszteség (nem tudom, de elmondások alapján pár ezer főről volt szó) kibírható volt a WOT ban, nagy a létszám. A WOWS már nem biztos, hogy kibírná ezt a csökkenést, ezért inkább hallgatnak, ugyan pár embert lefülelnek, de ez még nem veszteség. Vannak jó, közepes és gyengébb játékosok. Ez nem baj, hiszen nem egyedül van az ember a csatában. A játékosok összesorsolását, vagy a +2 tier különbséget inkább érzem gondnak, mint az időnként feltűnő csalókat. Esetenként a WG közzé teszi a csalások elleni lépéseit, fejlesztési törekvéseit. És ne felejtsük el, hogy a hackereknek is meg kell élniük valamiből. A COD vagy egyéb játékokat megnézitek szintén jelentős csalás bázis áll rendelkezésre. Sajnos ez van.
De ez nem veheti el a "játékot" , a szórakozást. Akit nem szórakoztat a játék, folyton mérgelődik egy-egy rossz nap után, felmerülhet a kérdés, hogy akkor minek az egész.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40288 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés
De ez nem veheti el a "játékot" , a szórakozást. Akit nem szórakoztat a játék, folyton mérgelődik egy-egy rossz nap után, felmerülhet a kérdés, hogy akkor minek az egész.

Ezt mondom én is, egy játék addig játék, ameddig szórakoztat, ha már nem, akkor azt abba kell hagyni
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, Jaszon, jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40289 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Amikor nem szórakoztat, félre teszem és néhány hétig nem játszom vele.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40315 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az új kispeccsel meg a MM-et bugoltatták be :silly: :cheer:

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40318 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kérdés

Kzoli írta: Amíg futott a szoftver addig a játékosok 30- 35% kezdett el össze vissza lövöldözni természetesen mindkét oldalon megtörtént hiszen a zavarás nem csak az ellen hajókra terjedt ki. Csak hogy legyenek számok ez ha fent van 10.000 játékos akár 3500 is jelenhet, nagyon sok! Ezt azt eredményezte, hogy nagy távolságra szép kevesen tudtak jókat lőni, nyugodtan tudtam játszani.
Lehet van abban valami mondasz, de ugye ez csak egy feltevés tényleg lehet olyat készíteni ami nem szűrhető, viszont zavarható és akkor nem ér semmit. Összegezve ha WG nagyon akarná nem tudnál ilyet használni mert rossz adatokból rossz eredmény is lesz. A legális játékos meg észre sem venné hogy a hátérben fut a zavarás. A Botok elleni játék módban pedig simán lehetne inaktiválni ez semmilyen gondot nem jelentene. Én megtudtam oldani úgy, hogy nekem nincs hozzáférésem a szervereikhez, ha volna sokkal könnyebb lett volna a feladat.


Zoli a kérdésem az lenne, hogy a wg e-mailban reagált-e valamit a lépésedre. Mert igazán a programod a csaló programokat zavarja, amit maga a wg illetve a hozzá közel álló cégek készítenek. Esetleg fel lehetne venni a kapcsolatot Ph3lan -al. Piszkosul érdekelne a téma és a wg hivatalos válasza. Valamint a wg nemzetközi fórumán is pengetni kellene a témát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.