Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 10 hónapja #40319 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintem addig jó neki, míg néhány orosz akcentussal beszélő szép ember megnem keresi az otthonában vagy a munkahelyén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40334 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Kérdés
Kaptam egy hétnapos bant erre reagáltam miért kaptam a hét napot és miért vagyok megfenyegetve hogy a következő esetben akár egy hónap is lehet sőt lehet végleges is.
A válasz az volt a játék befolyásolására alkalmas szoftvert használtam és ezért kaptam ezt ők észlelték és ezért kaptam. Megírtam nekik mit használtam és azt is miért. A válasz annyi volt, minden tilos ami az ő engedélyük és hozzájárulásuk nélkül befolyással lehet a játékra így ez a zavaró szoftver is. Ez februárban volt. Meg kellene néznem a levelezést de igazán nem érdekes a pontos dátum, utána kaptam tőlük egy levelet melyben azt kérdezték hogyan oldottam meg a zavarást és milyen módszerrel tudtam a szerver egyébként titkosított adatait felhasználni. Le írtam és utána kaptam egy munka ajánlatot de nem a megoldásra ha nem arra, hogy az adat védelem szintjét emeljem.

Ez meg nálam viccnek is gyenge én 25 éve vagyok kiber biztonság technikában 12 éve meg itt a banknál ezért ezt kihagyom.

Ez a teljes történet
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, GaiusHun, Szete58, Miskusz68, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40335 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Pedig sokat segithetnél nekünk ez a sok tökéletlen helyett.... ;) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40337 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kérdés
Rohadék wargaming.....az a gond, hogy ez sem megy nyilvánosság elé, mert ah így lenne, az komoly játékos veszteséggel járna, vagy annak lehetőségével. Ergo el kellene gondolkodniuk rajta.
1, mi lesz a hivatalos válasz..
2, ami tudjuk mi lenne...
3, és mi lenne a játékos világ válasza mind erre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40338 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Legközelebb már a zavaró technikád is ott lesz valamelyik előfizetős csomagban, valami fantázia név alatt. Gondolom, azért kíváncsiskodtak a módszer miatt.

Ugyan már, azt senki nem hiszi el, hogy egy ekkora cég ne tudna busásan megfizetni egy jó alkalmazottat, ha akarna. Szerintem "olcsóér" leakartak húzni, amúgy oroszosan. Ahelyett, hogy egy tisztességes jutalékot kaptál volna a biztonsági rés felfedezéséért.

Úgy gondolom, hogy a kicsi játékos bázis miatt - mint ahogyan már itt korábban meg lett említve - nem akarnak, nem mernek az Aim MOD használók ellen tenni. Egy része a bann miatt nem játszana, másik része meg azért, mert nem talál el semmit. Elkényelmesítette a MOD és ahelyett hogy megtanulna előretartani inkább telepanaszkodja a Reddit-t meg ki tudja milyen fórumokat. A napi 20-25k játékos táborból meg lesz 8k és gyakorlatilag játszatatlan lesz a játék a kis létszám miatt.

Pedig ha a játékosok kicsit olvasgatnának, hamar rájönnének, hogy nem olyan változatos a hajók sebessége. Gyakorlatilag csoportokba lehet osztani őket. Az meg hogy ki milyen gyorsan megy, megint nem kell MOD az eldöntéséhez. Minden hajón van sebesség fokozat jelző. Szerencsére a hajók nem lineáris sebesség váltóval rendelkeznek, hanem fokozatokkal. persze rendelkeznek kazánnal is meg kéménnyel is. A kémény meg füstöl. 4 fokozatban hátrafelé (milyen meglepő) egy fokozatban előrefelé, ha meg áll a szegény hajó, akkor meg felfelé.

Ráérő játékostárs készíthetne egy ilyen szájbarágó alap oktatást fényképekkel. Minden hajó típus lefotózva minden sebesség fokozatban, lőtávolságban mondjuk. Minden fokozat mellé oda biggyesztve a kémény füst hajlását, irányát. Kis tanulmányozás sokat segít a kezdő irányzóknak.

Ha már tudja, melyik fokozatban van az adott hajó sebessége és felismerte a típusát, máris tudni fogja, milyen sebességgel megy a célpontja. Innen már csak egy lépés az előre tartást kiszámolni a lövedék repülési idejéből.

Gyorsan kell számolni? Nem annyira. Rombolókon, cirkálókon fölösleges számolgatni, hiszen azok célhelyesbítés technikával tüzelnek. Egyedül a csatahajókon fontos a számolgatás, ott meg van fél perc a számolásra, hiszen nagyjából ennyi idő alatt tölt újra az ágyú.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40339 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Én már abból is sokat tanulok amit leírtattok :cheer: de tény ha a gyengébb,kezdő játékos rászáná magát némi keresésre"olvasásra"sokat fejlődhetne DE egyszerübb az ilyen MOD-ok használata számukra.
Ja és igen,emberi gyarlóság,ettől über király játékosnak érzi magát :sick:
Én csak köszöni tudom a megosztott tapasztalatot és véleményt,tanácsot :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.