Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 4 hónapja #30566 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A hordozók kredithozama nagyon gyatra :( Ranger-rel ma mentem 1 kört és épp néztem, a csata elejétől pár perc, míg felszállnak a repülők, elrepülnek a célig, támadnak (2 bomber századom támadott egy hajót 7 K sebzés), aztán vissza, feltöltés, majd újra elölről és a csata fele már el is telt szinte (ha elveszítem a repülő századom, akkor másfél perc a pótlás), és ebben nincs benne, ha az ellen vadászaival kell kergetőznöm, harcolnom..... És ha ezen felül még nagy is a pálya..... 2-3 rácsapás max., sebzés meg nem nagy, és kreditet igazából ezekért ad, szóval a CV-s játékot, főleg magasabb tier-ben maga a WG ítélte halálra....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30675 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Hát Szete bátyja, remélem csuklottál :woohoo: l, mert éppen chat bannon voltam, szerencsédre :woohoo: az Amagi-val lófaszt kört mentem hála nektek, mert ugyi a kedves fórumtársat kell agyonbombázni, akár három beáldozott kötelék árán is? :evil: :P
Bakker, még nem fullos az Amagi erre a nem feszt rám repült a Lexington gépeivel. :side: újra, és újra, meg újra... utána meg a másik kedves fórumtárs nyom nekem egy salvot csatahajóról :ohmy: és pancsi... de így is utolsóként, lángolva, fogcsikorgatva... :sick:

Amerikai hordozók, hetes és nyolcas hajóval még éppen lehet keresni, onnan felfelé nagyon kell teperni, hogy prémiummal is nullára gyere ki. 9. tierben akkor van gond, ha nincsenek csellengők, azaz többiektől leszakadt kószáló csatahajók, kisebb cirkálók, avagy rombolók. Mivel ez egyre ritkább, mert általában igyekeznek kötelékben mozogni, ezzel megnehezítve a cv játékos dolgát. Ugyebár a mi flottánk kellene hogy szétzavarja az enemy zárt sorait, de ez ritkán jön össze, így a zárt kötelék erősebb légvédelmet jelent. Mesmeg én is gyatrán játszom mostanában, de a bevétel így alakulgat...:









A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30679 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Te voltál ott az egyetlen veszélyes ellenfél, Gaius, amit mutat az is, hogy utolsónak maradtál, pedig tényleg kaptál apait-anyait... 65K sebzést csak tőlem... hidd el, nagy szeretettel adtam (bár adtam volna inkább ésszel!)... lehet, Neked nem tűnt fel, de odaát hajóztál: a szakaszunk csak a Te skalpodat akarta, sajnos lecsórtak előlünk. Nem emlékszem, hány hajót süllyesztettünk abban a csatában, de az összeset odaadtuk volna azért az egy szem nyavajás Amagiért! :P

No, megnéztem, mit tud félig képzett kapitánnyal, alulszerelt gépekkel, viszont támadó setuppal az Essex:






Taiho első rárepülésre csobbant, egy marha feljelentett a saját csapatból, mert szerinte nem védtem a vadászommal – mondjuk rá rászóltak, hogy keresse meg az ellen CV-jét! :) –, egy az ellenféltől, merth. el mertem süllyeszteni... de lehet, hogy hárman is, mert a Taiho mellett még volt egy Tirpitz- és egy Bismarck-skalpom is. Csak –22K kredit, itt az alap, ahogy elnézem, –140K minimum. Lehet, fullosan szeretni fogom... :)

De ahhoz nagyon fel kell kötnöm a gatyámat, hogy a Te eredményeid közelébe repüljek, Gaius! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30686 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Azért nem vagyok én olyan veszélyes, van még mit tanulni amúgy grat az eredményekhez, és sok sikert az Essex-hez :lol:

Szete58 írta: Te voltál ott az egyetlen veszélyes ellenfél, Gaius, amit mutat az is, hogy utolsónak maradtál, pedig tényleg kaptál apait-anyait... 65K sebzést csak tőlem... hidd el, nagy szeretettel adtam (bár adtam volna inkább ésszel!)... lehet, Neked nem tűnt fel, de odaát hajóztál: a szakaszunk csak a Te skalpodat akarta, sajnos lecsórtak előlünk. Nem emlékszem, hány hajót süllyesztettünk abban a csatában, de az összeset odaadtuk volna azért az egy szem nyavajás Amagiért! :P


De ahhoz nagyon fel kell kötnöm a gatyámat, hogy a Te eredményeid közelébe repüljek, Gaius! :)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30689 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

GaiusHun írta: Hát Szete bátyja, remélem csuklottál :woohoo: l, mert éppen chat bannon voltam, szerencsédre :woohoo: az Amagi-val lófaszt kört mentem hála nektek, mert ugyi a kedves fórumtársat kell agyonbombázni, akár három beáldozott kötelék árán is? :evil: :P
Bakker, még nem fullos az Amagi erre a nem feszt rám repült a Lexington gépeivel. :side: újra, és újra, meg újra... utána meg a másik kedves fórumtárs nyom nekem egy salvot csatahajóról :ohmy: és pancsi... de így is utolsóként, lángolva, fogcsikorgatva... :sick:

Amerikai hordozók, hetes és nyolcas hajóval még éppen lehet keresni, onnan felfelé nagyon kell teperni, hogy prémiummal is nullára gyere ki. 9. tierben akkor van gond, ha nincsenek csellengők, azaz többiektől leszakadt kószáló csatahajók, kisebb cirkálók, avagy rombolók. Mivel ez egyre ritkább, mert általában igyekeznek kötelékben mozogni, ezzel megnehezítve a cv játékos dolgát. Ugyebár a mi flottánk kellene hogy szétzavarja az enemy zárt sorait, de ez ritkán jön össze, így a zárt kötelék erősebb légvédelmet jelent. Mesmeg én is gyatrán játszom mostanában, de a bevétel így alakulgat...:









Ja,és nekem még mesélte is Szete bátya ezt a kalandot,a játékon belül.Na ki is betyár bátya??Azért te sem panaszkodhatsz..... :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30707 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
"... utána meg a másik kedves fórumtárs nyom nekem egy salvot csatahajóról :ohmy: és pancsi..."
Ha ez az a csata volt,ahol én is jelen voltam,én csak egy kicsit lőttelek meg (9k dmg) :silly: Az elején,középen bekeveredtél a sziget mellé,ott 2 salvot hibáztam el :) Szóval télleg elloptak előlünk:) Szete bátyóval meg egyet értek érezned kellett a törődést,mindig magam alá bogyózok egy kicsit,ha néha ellenfélként összefutok veled,vagy más veszélyes fórumtárssal :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.