Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 4 hónapja #31582 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Megvallom őszintén, ha röptémben elém pottyan egy ellenséges cv, hát na ... az a fránya kísértés mindig ott van. :love: Tudom, idő és gép pazarlás, de szerintem a saját csapatomnak is jó, ha nem repkednek körülöttük a Taiho gépei :whistle: jahh.. öcce jött egy Kraken is :lol: Amúgy példaszerűen ott voltak a cirkálók az ellen bb-k mellett. Szóval várnom kellett amíg valaki le-le szakad az ellen konvojából, és ha így történt, akkor rárepültem :P de azért büszke vagyok, hogy 9. tierben is szép számmal akad kiütött ellenséges cv :woohoo:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31831 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Mikor végre megérkezett a leárazás, nagyon megörültem és a USS Independence-t lecseréltem a USS Rangerre. Az első csatám vele - botok ellen - elég katasztrófálisra sikeredett, főleg, mivel egy teljesen felfejlesztett Ranger és egy Tirpitz szórta rám az áldást. Azóta elég szépen kezd muzsikálni, így alap módban, de még nem vittem ki random ütközetbe. Azt szeretném viszont kérdezni, hogy felszerelésként mit érdemes rátenni?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31836 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Támadónak építsd. Azaz 1 torpedós 3 bombázó. B hajótesttel lessz annyi géped hogy nem gond ha az enemy leszed 1-2 rajt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31841 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Palee1987 írta: Támadónak építsd. Azaz 1 torpedós 3 bombázó. B hajótesttel lessz annyi géped hogy nem gond ha az enemy leszed 1-2 rajt.


Köszönöm szépen az észrevételeidet. Bár a kapitányom képességeit úgy választottam meg, hogy univerzális legyen,de az általad leírtakat szeretném elérni. Viszont a választható felszerelések a légifölény megszerző repülésirányító modult (2 vadász és 2 zuhanóbombázó század) preferálják. Illetve gondoltam a túlélőképességet növelő felszerelésekre, de az alap hajó manőverezőképessége is hagy kívánni valót maga után.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31842 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Acetil_coenzim_A írta: Viszont a választható felszerelések a légifölény megszerző repülésirányító modult (2 vadász és 2 zuhanóbombázó század) preferálják.


Mi van? :blink:

Acetil_coenzim_A írta: Illetve gondoltam a túlélőképességet növelő felszerelésekre, de az alap hajó manőverezőképessége is hagy kívánni valót maga után.


Álcázó és fordulásrásegítő kell.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31860 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Szete58 írta:

Acetil_coenzim_A írta: Viszont a választható felszerelések a légifölény megszerző repülésirányító modult (2 vadász és 2 zuhanóbombázó század) preferálják.


Mi van? :blink:

Acetil_coenzim_A írta: Illetve gondoltam a túlélőképességet növelő felszerelésekre, de az alap hajó manőverezőképessége is hagy kívánni valót maga után.


Álcázó és fordulásrásegítő kell.


a fordulássegítő helyett viszont az se rossz, ha hamarabb elalszik a tűz... kimondottan nem rossz néha :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.234 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.