Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 3 hónapja #31907 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
segítséget kérnék,,úgy gondoltam ha már 1 éve nyüstölöm a game-t,,veszek már egy anyahajót,2 napja meg is vettem,kicsit változatosabb így a játék,de sok tanácsra lenne szükségem,taktika,hogy lehet közelebröl ledobni torpedó stb,,elöre is köszi
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #31909 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

reveszlaci írta: segítséget kérnék,,úgy gondoltam ha már 1 éve nyüstölöm a game-t,,veszek már egy anyahajót,2 napja meg is vettem,kicsit változatosabb így a játék,de sok tanácsra lenne szükségem,taktika,hogy lehet közelebröl ledobni torpedó stb,,elöre is köszi


Első lépésként javasolt a botok ellen harc, itt kitapasztalhatod az automata és kézi dobást is egyben. Ha már úgy érzed egészen jól megy, mehet a ranked. 4. tierben lemosod az ellenfeled, a vadászai
nem ellenfelek, s mellesleg tanulhatod a cv elsüllyesztést, és minden mást. Megvan az előnye annak, ha első körben kiütőd az ellenfeled :). Nincs több gondo a cv-vel, a felszabaduló vadász mehet rombit felderíteni. Az alt gomb lenyomásával tudsz kézi módszerrel dobni. Arra figyelj, hogy en közvetlen a hajó mellett dobd, mert akkor csak kopogtatod a hajótestet, mivel nem fognak élesedni a torpedók. Ha közelről dobsz, mindig számolj az esetleges gyorsítással és lassítással, ha fordulj ne dobj, mozogj vele, és a fordulási ív csúcsán elkaphatod.
Sose támad egyszerre, elsőnek torpedózz, vagy gyújts, és ha javított, akkor támadj a következő egységgel. Értelemszerűen ha fogy a hp, nem javított, ha megállt a hp fogyás, javított. Miért is? Mindig van egy alap sebzésed, amit torpedó vagy bomba találta visz be. Az igazán döntő a járulékos sebzés, azaz amit süllyesztéssel és tűzzel érsz el. 4. tierben két köteléked van, egy torpedó és egy bombázó század, a na meg a vadász. Érdemes elsőnek a torpedóvetőt indítani, mert ha jól dobsz, akkor süllyed, és javítani fog. Utána mehet a gyújtás. Később ha több géped van, ideálisabb fordítva, gyújtod, javít, majd megtorpedózod és gyújtod. Ez ritkán jön össze, de az a tuti sebzés, amitől minden csatahajós frászt kap.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #31913 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Mostanában fejlődnek a játékosok, jó nem esek túlzásba, de ha meglátnak egy cv-t, akkor összezárnak. Na most magasabb tierben ez picit nehézzé teszi a hajók támadását a kemény és koncentrált légvédelmi tűz miatt. Ilyenkor az ember jobb híján cv-s ellenfelét támadja, és utána ha a sorok megritkulnak akkor igyekszik hasznos tagja lenni a csapatnak, illetve marad a csöppet sem egyszerű dd vadászat :whistle:
Mindenesetre az Essex egy igazi cv gyilkos gépezet :love: szerintem erre a célra 3x jobb mint a Taiho. A Taiho pöpec csatahajók és cirkálók ellen, a nagyon profik pedig tökéletes dd gyilkos faragnak belőle. De még mindig kurva nagy gyengéje a zuhanóbombázók pontatlansága.

Ebben a csatában a fentiek voltak jellemzpk, első körben cv harc, utána lemaradok legyilkolása.






A második sorozat már érdekesebb volt, jóval kevesebb sebzés, de hat kill :woohoo: ebből három dd volt, és egy cv :evil: , na jó, a cv-t leloptam, de én spotoltam :lol: amúgy kezdtünk vereségre állni, főleg akkor kapott el a frász, mikor a Benson nekem jött a füstből. Dolgoztak a közelharciak meg a repülök és a Benson ment a hullámsírba. Viszont a torpedózás nagyon nem ment a dd-re, éppen éppen betalált egy-egy, a bombázók dolgoztak keményen, végig kézi vezérléssel. Igazán az döntötte el a csatát, hogy sikerült három dd-t is kiütni :P





A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32118 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ugyi vannak ezek a küldik, és sokszor úgy tűnik a cv a legalkalmasabb a kért plecsni megszerzésére. Azonban ugyi ott van a wg rng ...és az mm, na meg az ő gerinctelenségük miképpen a csatát befolyásolják, mert nehogy de tényleg ... nehogy összejöjjön amit akarsz. Mindig egy pici hiányzik a cél eléréséhez de nem éred/érheted el a célod. Amúgy rajtam most wg átok ül, és hiába a játék újraindítása... szopat....

Na de a lényeg, nagyon kellett egy likvidátor kitüntetés és basszus mindig kilőtte valaki az általam kinyírandó célt. Szóval kicsit változtattam a támadási taktikámon, ami egészen szép eredményeket hozott össze. A csata bukása nem rajtam múlt, viszont epic mennyiségű kitüntetés jött össze. :sick: :lol: :evil: Az ellen cv már akkor kapott el, mikor 4-5k hp-m maradt, mivel a Baltimor hajógerincig égetett :dry:







Mikor kész lettem a küldetéssel, kaptam egy újabb plecsni szerző küldit (nagy-nagy örömömre :blink: ), de most eltüntetőt kellett szereznem, ami ugyebár azt jelenti, hogy 60K dmg sebzést kell kiosztani égetéssel és/vagy süllyesztéssel. A fenti op körben pl. az is meglett, na mondom, huss neki, megszerezzük gyorsan.... hát persze. Most úgy jött össze, hogy 58-59K sebzések és vége. Persze folyamatos bukták mellett, mert ugyi szeret a wg, aki persze semmilyen módon (hivatalosan) nem befolyásolja a játékot, amúgy meg szerintem erősen a gerinctelenek állatfajába tartoznak. Na de, most a Lexigntonnal jött össze, persze megint buktával, na mert mért is győzelemmel. Az új taktika itt is fényesen adta, 100K dmg jött össze, süllyesztéssel és tűzzel együttesen /a többi találat mellett). :sick: :woohoo: :P Bekaphatod wg, azért is megcsináltam, pedig rohadtul a legszarabb csapatokat soroltad nekem...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: 9laurus9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32237 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A taktikáról lehet valamit tudni ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32238 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Felderít - húzogatja a gépeit a frontvonal előtt, keresi a rést - ha közben megjelennek az ellen vadászai, visszavonul egy-két cirkáló vagy jól felszerelt csatahajó légvédelme fölé - ha megvan a rés, áttör, és elkapja az ellen hordoZooját - utána garázdálkodik: először a sérült vagy a többiektől elszakadt-lemaradt BB-k... „Végül barnák és a maradék.”
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.