Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 3 hónapja #32118 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ugyi vannak ezek a küldik, és sokszor úgy tűnik a cv a legalkalmasabb a kért plecsni megszerzésére. Azonban ugyi ott van a wg rng ...és az mm, na meg az ő gerinctelenségük miképpen a csatát befolyásolják, mert nehogy de tényleg ... nehogy összejöjjön amit akarsz. Mindig egy pici hiányzik a cél eléréséhez de nem éred/érheted el a célod. Amúgy rajtam most wg átok ül, és hiába a játék újraindítása... szopat....

Na de a lényeg, nagyon kellett egy likvidátor kitüntetés és basszus mindig kilőtte valaki az általam kinyírandó célt. Szóval kicsit változtattam a támadási taktikámon, ami egészen szép eredményeket hozott össze. A csata bukása nem rajtam múlt, viszont epic mennyiségű kitüntetés jött össze. :sick: :lol: :evil: Az ellen cv már akkor kapott el, mikor 4-5k hp-m maradt, mivel a Baltimor hajógerincig égetett :dry:







Mikor kész lettem a küldetéssel, kaptam egy újabb plecsni szerző küldit (nagy-nagy örömömre :blink: ), de most eltüntetőt kellett szereznem, ami ugyebár azt jelenti, hogy 60K dmg sebzést kell kiosztani égetéssel és/vagy süllyesztéssel. A fenti op körben pl. az is meglett, na mondom, huss neki, megszerezzük gyorsan.... hát persze. Most úgy jött össze, hogy 58-59K sebzések és vége. Persze folyamatos bukták mellett, mert ugyi szeret a wg, aki persze semmilyen módon (hivatalosan) nem befolyásolja a játékot, amúgy meg szerintem erősen a gerinctelenek állatfajába tartoznak. Na de, most a Lexigntonnal jött össze, persze megint buktával, na mert mért is győzelemmel. Az új taktika itt is fényesen adta, 100K dmg jött össze, süllyesztéssel és tűzzel együttesen /a többi találat mellett). :sick: :woohoo: :P Bekaphatod wg, azért is megcsináltam, pedig rohadtul a legszarabb csapatokat soroltad nekem...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: 9laurus9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32237 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A taktikáról lehet valamit tudni ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32238 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Felderít - húzogatja a gépeit a frontvonal előtt, keresi a rést - ha közben megjelennek az ellen vadászai, visszavonul egy-két cirkáló vagy jól felszerelt csatahajó légvédelme fölé - ha megvan a rés, áttör, és elkapja az ellen hordoZooját - utána garázdálkodik: először a sérült vagy a többiektől elszakadt-lemaradt BB-k... „Végül barnák és a maradék.”
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32448 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

9laurus9 írta: A taktikáról lehet valamit tudni ?


Amerikai hordozóknál? Fordított támadás, azaz a zuhanóbombázókkal támadsz első lépésként, felgyújtod, a háttérben pedig ott várakozik a torpedóvető szakaszod és egy bombázó. Figyelsz, ha javított azonnal rámész és megtorpedózod és a bombázókkal gyújtod ismét. Így az általad megtámadott hajó javítószett nélkül marad, miközben süllyed és ég. Többet sebzel :lol: ráadásként ha ügyes vagy, akkor egy támadó körön belül végzel egy megtámadott hajóval, hiszen alapból ott van a bombák és torpedók okozta sebzés, amit megfejelsz a tűz és süllyedés okozta járulékos sebzéssel. Persze itt a képen látott csatában nem voltak vadászok, szóval így szerencsétlen hajók nem sokat tehettek.

Mire értem ezt? Például az általam támadott Missouri nem javított, mert látta, hogy közelednek a torpedó/bombázó vegyes kötelékeim. Viszont én is figyeltem, szóval a Missouri játékosa várt- várt, éget a hp, majd hirtelen javított. Azt hiszem bekapott egy torpedó találatot, én ezután repültem rá, újból.

Összegezve, megtámadsz egy hajót, megvárod amíg elhasználja a javító csomagját, és akkor támadsz a második hullámmal. Sose támadj két célt, mert eloszlik a járulékos sebzés lehetősége, ez alól az a kivétel, ha szakaszban vagy és a társaid, mondjuk gyújtottak egy-két hajót, akik javítottak. Itt érdemes több célt is támadni, hiszen a járulékos találatok (gyújtás, süllyesztés) növelik a sebzés mértékét. Másrészt, kis hp-s hajó is célpont, hiszen ha nem lövik ki, ő attól függetlenül a kis hp-val is sokat sebezhet. CV-el törekedni kell az ilyen kis hp-s célpontok azonnali elpusztítására. Hiszen ők, általában hátrébb húzódnak, vagy elbújnak egy sziget mögé, álló hajóként tökéletes célpontot mutatva.

Harmadrész, jól látható ki a jó játékos az ellenfél csapatánál, értelemszerűen ő az elsődleges célpont, hiszen a kikapcsolásával is növeled a saját illetve a csapatod győzelmi esélyeit.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, 9laurus9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32526 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

GaiusHun írta:
Harmadrész, jól látható ki a jó játékos az ellenfél csapatánál, értelemszerűen ő az elsődleges célpont, hiszen a kikapcsolásával is növeled a saját illetve a csapatod győzelmi esélyeit.


no persze a jó játékosokat megölni is nehezebb :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32543 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Honnan látod ki a jó játékos ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.