Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 2 hónapja #35925 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A heti küldetés miatt előkerültek a cv-k, az 50K gyújtás általi sebzést megoldottam a Kutuzov-al :love: a süllyesztés általi 50K sebzés viszont egyértelműen cv küldetés, és az amcsikkal dolgoztam az ügyön.

Az első sorozat az Essex-el, minden esetben első hullámban 2 zuhanóbombázó kötelék repült kézi irányítással, amely sebzett és gyújtott. A megtámadott hajó javított, utána jött a 1/1 kötelék torpedóvető és bombázó század :P így csórikám süllyedt és égett. Elég gyengén szerepelt az ellenfél csapata, így következetesen mindig ugyanazt a két célpontot támadtam és végleg rendeztem is őket .






A második menet már árnyaltabb volt, mert Lexington-al mentem 10-ek ellen.... a csatát buktuk, mivel ugyi a cap az olyan irreális fogalom, és nehogy már bemenjünk cap-re csapattal jöttem össze..... itt már több célt támadtam, mivel az ellenfél csapata agresszívan tolta a cap-et, és csatahajókkal is bementek, értelemszerűen rájuk mentem elsőként, na meg a küldi miatt is




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36660 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Újra Essex, azonban most nem a sebzésen van a hangsúly, hanem a hordozók közötti harcon.






A második körben szokásos eset történt, egyszerűen belebotlottam az ellenfelembe, hát legott rárepültem :evil: és egy körből meglett :woohoo: Viszont ilyenkor a szokásos alacsony sebzés a divat :S




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36776 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Búcsú az Essex-től. Ugyan a hajót még nem adtam el, mivel nincs elég doublon a modulokra, de úgy vélem a Midway kifejlesztése után, már nem sokat megyek vele, hiszen cél a 10-es hordozó volt.
Ebben a csatában megint volt cv harc, és illő módon győzelemmel :lol:

Végig gondolva viszont úgy vélem, az Essex erősebb mint a Taiho, vagy is, ha Essex az ellenfelünk, 1 vadász kötelékkel, akkor van esélyünk kibontakozni. Egy Taiho alapból, de vadász setup-al már komolyabban feladhatja a leckét. Terveztem a vadász setup kipróbálását, de már nem áldozok rá sem xp-t, sem kreditet. Mindenesetre az amerikai hordozók esetében nagyon bevált az első körben gyújtok, utána ha javított gyújtom és süllyesztem technika :woohoo:

Mesélnétek a Midway-ről? Modulok, stb...

ui: azért foglalkoztam a az ellen cv-vel, mert mindenki más szoros kötelékben hajókázott, és csak gép pazarlás lett volna az elején rárepülni egy ilyen kötelékre. A cv meg magányosan hajókázott :evil:



A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, leopardusz, Corvinus, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36814 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

GaiusHun írta:
Mesélnétek a Midway-ről? Modulok, stb...


ugyanaz, csak szarabb.

egy DesMoines 7km-ről képes ugy letakarítani a komplett légiflottádat, hogy mire észreveszed ott van, már eltűnt a fele csapásmérő erőd. másodpercekről beszéllek.
ha egy szóló DM-t megtámadsz 24 géppel egyszerre, nem osztott támadásról beszéllek, hanem egyszerre, akkor ha megvan neki az AA, ugyértem nem tudja kikapcsolni, hogy ne legyen, de ha elhasználta, és nem premet visz magával, akkor 180 másodperc alatt visszaérhetsz... szóval ha ellövi a speckóját, akkor nem fogsz 10-15k-nál többet sebezni akár rajta, akár az általa védett másik hajón...

itt értelemszerűen nem a gépek elvesztése fáj, Midway nem tud kifogyni a keretből, hanem a nagy távolság miatti max 4-5 támado hullam/10k sebzés nem lesz fényes a végén :)

Hindi jobb ebből a szempontból, mert soxor sonar van rajt...

szóval a Midway xarabb az Essexnél, mert sokkal több tizes cirkálóval fog találkozni...

amit ne hagyjál le a Midwayről, az az álcafelszerelés, 18km-ről világítás nem vicces egyáltalán...

2-3 hármas felszerelés... háát, ha támadó setup, 3 bombázóval, akkor egyértelműen 15% servicing time/+15% hp bombázóknak. szívem szerint ezt teszem akkor is, ha 2 vadászt viszek magammal, +50% lőszerrel már jobban lehet valamit kezdeni. mióta opcióban létezik az 50% plussz lőszer, azóta viszont
nem nagyon játszom CV-vel... ki kell probalni.

többen játszanak 2 vadászos Midwayyel mint 1-l, és néha ritkán, de elofordul 4*5 vadászos Haku is.
+ a tizes cirkálók, hogy jobban érezd magad :)

+ a felhasználói élmény. eskudni mernék rá, hogy a Midwayen ugyanaz a bombázó sokkal gyengébb találati pontosságot produkált, (amig a kilences volt rajt) mint az Essexen.

ugy gondolom, hogy a Midway után teljesen okafogyott a kilences hajó megléte. ugyanakkor nagyon nagyon határozottan ugy gondolom, hogy mindegyik kilences CV-vel sokkal jobb átlagos játékélményem volt, mint a tizesekkel.

Amagira vadászni amit Yorck kísér, nagyságrendileg viccesebb, mint Iowara, akit DesMoines.
tényleg :)

kapitányt konnyu és olcso venni az elit xp-bol.
most modul akció van, ha meg tudod tenni, inkább farmolj kicsit, vegyel modult a Midwayre, konnyen lehet, hogy visszaternel te is a Taiho/Essex melle egy honap mulva...

még egy aprosag ami számomra elveszett, tizes CV még messzebb van mint a kilences. még drágább érte menni, és még fokozottabb, hogy 1 hullám nem elég rá, kettő se feltétlenul.

onnan, hogy általában min 2 vadász osztaga van a tizes CV-knek minimum, tobb hp stb, tizes CV-nél eltunik lényegében az egymás elleni támadás... ha Lex/Essex esetében - kicsit más AA rendszer mellett persze, de 80-90%-ban az elején megtámadtam a másik CV-t, tizessel ez 10%

még egy apróság, annyi xp van egy tizes repulo lelövésében, hogy 15km-ről vágtatok odafele a DM-l semmi mással nem törödve, ha azt sejtem, potya xp következik, ha bárhol van esély rá, hogy akasztok magamnak egy jó zsíros Midway támadást. és nem csak én :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36883 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Elkezdtem rá a farmolást...röhej, tegnap a japó tizes cv-vel akartam csatába menni, de három perc után meguntam, mert nem rakott csatába....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36885 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Hogy oldjátok meg a Rangertól kezdve az amcsi hordozókkal h nincsen vadászgép? Mi a taktika vele(-ük)? :unsure:
Az 5-6osok megvannak, az Indit is egy vadásszal használom, uh kicsit félek továbblépni... :dry:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.