Amerikai repülőgép-hordozók

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39366 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A lángoló fedélzet skill nem duplázza meg a gépek szerviz idejét, hanem csak a felszállásét... ;)
amúgy remek összefoglaló, köszi.
bár, h még egybe beleakadjak :lol: , 1 kapitányunk lesz a Rangerre is, ami szerintem fog tovább menni a Lexingtonra, már csak azért is hogy a Ranger elvileg a leggyengébb hetes CV, ergo nem érdemes megtartani. Szóval arra az egy kapitányra mi az ideális skill összeállitás? gondolom a támadós, bár sztem a csapásmérő repcsikra is fel kell tenni pl a rear gunnert, valószínű h rájuk fognak akadni a vadászok...

Az evasiv maneuver a bevetés idejét harmadával emelni fogja, vagyis harmadával kevesebb újratöltés fog beleférni a csatába, nem túl nagy luxus az? :unsure:

s még egy, vki itt monda volt, h az amcsi hordozóra a torpedóvető gépek ujrafegyverzését gyorsitó skill felesleges, hisz csak egy torpis rajuk van, ellentétben pl a japánokkal... hm? :unsure:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, Corvinus, 9laurus9, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39374 Írta: Corvinus
Corvinus válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Bocs, de a lángoló hordozónál nem a szervizelés sebessége lesz gyorsabb 100%-al? Így ha hamarabb felszállhat az egység, több az esélye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39378 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Köszönöm szépen!

Bizton állíthatom, hogy most kaptam a legjobb leírásokat és leghasználhatóbb információkat is erről a hajóról, még egyszer köszönöm! :)

A célom eredetileg az volt, hogy egy univerzális, bármelyik repülésirányító rendszerrel bevethető kapiányt kapjak (a küldetések miatt). De ahogy elnézem ezt nem lehet megvalósítani. Amúgy most a küldetés miatt visszaállítottam az alapra, addig egy figyelmetlen kattintásból kifolyólag a légifölény megszerzőt fejlesztettem ki és használtam több-(inkább)kevesebb sikerrel. Jobban szeretem a csapásmérő összeállítást.

Viszont kicsit elbizonytalanodtam a Ranger osztály megtartása felől. Egy flotta hordozót szeretnék és Ranger tűnt elsőre a jó választásnak. Főleg mióta teljes javítási költséget kell fizetni minden csata után. Bár az átépítésre már csak 2 ezer tapipontot kell várjak, nem tudom, hogy mennyivel lesz jobb a hajó, de ahogy nézem, a leírtak alapján nem sok javulás várható. Viszont akkor melyik hordozót ajánljátok helyette amerikai ágon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39380 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Nézd, a Ranger tud meglepetést okozni, de ehhez olyan ellenfél szükséges, aki nincs a toppon. Másrészt a Ranger addig ellenfél (támadó felállásban) amíg 1. rögtön az elején elkapja a cv ellenfelét, és utána bátran bűnözhet, 2. az ellenfele szintén támadós ranger, 3. az ellenfele atom hülye... minden más esetben meg vagy lőve, mert ha csak egy vadásza is van, a te gépeidet fogja halomra lőni. Vadász setup esetén viszont ő a király, max egy vadász setup-os japó hetes tudja esetleg megfogni.

Lexington. Az igazat megvallva ugyanaz mint a Ranger, vagy vadásszal mész, vagy támadóval, az alap itt nagyon felejtős. Én visszavettem, és állandó cv-ként van a kikötőmben, legtöbbször támadóval megyek, és okosan kell játszani. Vadász setup esetén lemossa a shokakut, addig, amíg az nem vadász setup-al jön be. Akkor játékos függő. Viszont, 97-es szintre felhúzható légvédelme van, amiatt nem nagyon kell izgulnod, hogy ellen cv kap el, saját tierben.

Essex. Kurva jó cv, de tényleg. Ha lesz kredit és kapítány, visszavásárlós hajócska lesz.

Midway. Nem rég óta van meg, elég xar, főleg mikor minden alap.

Saipan: Prém cv hajócska, nagon penge, így is, úgy is :love:

U.S.S Enterprise : beígért prémium cv... kell nekem hajócska.... gyak. egy prémium Lexington, adatok nem ismertek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, 9laurus9, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39390 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Essex és a Midway jónak tűnik. Bár a költségek miatt lehet, hogy az előbbi. Amúgy ennél a két hajónál mire érdemes helyezni a hangsúlyt? Képességek, felszerelés?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39393 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Corvinus írta: Bocs, de a lángoló hordozónál nem a szervizelés sebessége lesz gyorsabb 100%-al? Így ha hamarabb felszállhat az egység, több az esélye.


Ha ez így lenne mindenki azzal kezdené a meccset,hogy lángba borítja a fedélzetet :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.