Amerikai repülőgép-hordozók

Több
6 éve 11 hónapja #38708 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Hmmm, passz. Boguével mentem tán legutóbb vadász setuppal, a többinél 1-1 próba elég volt, hogy elmenjen tőle a kedvem... Japán hordozóval hajózva olykor jön ellenem Ranger ilyennel, akkor megnehezíti a dolgomat... de nem nagyon: amerikainál a támadó setup az, ami meg tudja izzasztani az átelleni japán kapitányt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38717 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ohh Köszönöm a kiemelést :)!

Tényleg szerencse vagy kommunikáció/figyelem kell hozzá, hogy pont azt gyújsd, aki épp oltott (és lejárt már a cuccli), ha így elkapsz 1-2 csatahajót, akkor az már jól termel. De én Stike-os vagyok, nagyképűen: hajós játékban hajók ellen megyek B) , igazándiból meg jelenlegi formájában inkább az jön be...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38834 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Na kérem szépen, ebben a csatában semmi extra nincs, azt kivéve, hogy beszélgettünk arról, hogy vadász setup vagy támadó felállás a jobb. A lenti képeken a szitu a következő, én támadóval (1 torpedóvető, 3 bombázó kötelék), az ellenfél Lexington játékosa vadász setup-al (2 vadász, 2 bombázó kötelék).
... nos az ellenfelem le is szedte 33 gépemet, de ettől függetlenül X. tierben 8-as cv-el, csapatban a harmadik lettem. Még így is!!!! Szóval a kép csak arról szól, hogy lehetsz te vadász leosztásban, de ha nem uralod a légteret teljes egészében akkor a támadó Lexi odacsap.... ahol persze rést talál a légvédelemben :evil: :lol:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38847 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Kis kiegészítés. A kérdés nem az volt ,hogy melyik a jobb hanem ,hogy lehet e 100k fölött sebezni vadász setuppal. Jómagam is elhúztam mindkét ágat már 8ig. Amcsit főleg támadón vagy alapon használva. Csak kíváncsiságból elkezdtem mostanában kizárólag vadászozni funolásból és ezért érdekelt a dolog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38850 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

SeahawkHUN írta: Kis kiegészítés. A kérdés nem az volt ,hogy melyik a jobb hanem ,hogy lehet e 100k fölött sebezni vadász setuppal. Jómagam is elhúztam mindkét ágat már 8ig. Amcsit főleg támadón vagy alapon használva. Csak kíváncsiságból elkezdtem mostanában kizárólag vadászozni funolásból és ezért érdekelt a dolog.


Tudom miről kérdeztél, s mivel mind a két hajó test meg van, tesztelem, mit tudok kihozni belőle. Viszont eszembe jutott ez a beszélgetés, ezért tettem fel a képet. A lényeg: a vadász setup előny, de ha nem élsz vele, komoly hátrány, neked és a csapatodnak, egyaránt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39354 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Munkatársam stock Lex - szel kínlódik, állandóan tier 9 - 10 -ben van , és kérdezi mi a tuti stratégia, mert egyelőre szenved rendesen :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.232 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.