Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 1 hónapja #36891 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

leopardusz írta: Hogy oldjátok meg a Rangertól kezdve az amcsi hordozókkal h nincsen vadászgép? Mi a taktika vele(-ük)? :unsure:
Az 5-6osok megvannak, az Indit is egy vadásszal használom, uh kicsit félek továbblépni... :dry:


Puding próbája az evés:
1. vadász setup, már számtalanszor kidumált, egyszerűen nem hagyod élni az ellenfél cv játékosát, a bombázóiddal pedig kis hp-s hajókat támadsz. Legjobb akkor, ha már a támadott cél javított.
2. támadó setup: amiről igazán a kérdésed szólt.
huh.. a Ranger pedig egy élet érzés :evil: támadó felállásban.
a, az általam használt módszer 2x2 kötelék, elől megy 2 bombázó, felderít, kutat, ha vadászt lát, skera a legközelebbi hajó közelébe, de leginkább hajók közelébe... általában elijeszti az ellenfél cv játékosát, ha nem, had lőjék le őket :evil: hátul marad az értékes torpedóvető és egy bombázó. Ha tiszta a terep, akkor lecsapsz az ellenfél első csatahajójára, az első két bombázóval gyújtod. Ő javít, mert szid mint a bokrot, belevertél 10-12k dmg, meg ég mint az állat. Utána rámész a torpedóvetővel és a bombázóval, utána még jobban fog szidni, mert megint sebezted, és ha jól jön ki a lépés, süllyed és ég :evil:
b, 7. tierben a legszebb érzés, ha kiütöd az ellenfél cv játékosát. Ez idő, mert bujkálsz a térképen, keresed az ellenfél cv játékosát. Akár Ranger, akár japó az ellenfeled, egy támadásból megeszed. Saipan dettó. Ha.... eléred őt, mielőtt a vadászai elérik a te gépeidet :lol: ez benne a szép...
c, 2-3 irányból támadsz, beáldozva pár köteléket, amelyek lekötik az ellenfél vadászait, a maradékkal támadsz... ezt nem szeressem.

7. tierben szinte mindig azzal kezdtem, hogy meglékeltem az ellenfél cv játékosát, utána pedig egy támadó setup-os Ranger a legrosszabb átok, ami az ellenfél flottáját érheti. Általában min. 100K feletti sebzés és legalább 4-5 lékelt hajó.

Zárszó, mi van akkor ha kifogsz egy jó vadász setup-os játékost?? :unsure: ... akkor gebasz, valszeg lesz neki egy tiszta égbolt, neked egy szar kör, mert ha ügyes, nem fog belemászni a saját hajóid légvédelmi tüzébe, de nem fog élni hagyni sem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37215 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38157 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Double strike 5 perc után:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38702 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Tegnap mentem ezt a kis köröcskét. Most elkezdtem újra Cvzni de kizárólag vadász setupon vagyok.
Az érdekelne, hogy mennyi volt a ti rekordotok eddig sebzésben vadász setuppal?
Bevallom eddig úgy véltem 40k fölé nehéz menni amcsi vadásszal erre az élet rácáfolt...elérhető a 100k szerintetek?
Főként olyanokat kérdezek akik amcsival szoktak menni különösképp Szete, Gaius, Ledgeri urak.
- Amolyan közvélemény kutatás- válaszokat előre is köszönöm!
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38705 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

SeahawkHUN írta: Tegnap mentem ezt a kis köröcskét. Most elkezdtem újra Cvzni de kizárólag vadász setupon vagyok.
Az érdekelne, hogy mennyi volt a ti rekordotok eddig sebzésben vadász setuppal?
Bevallom eddig úgy véltem 40k fölé nehéz menni amcsi vadásszal erre az élet rácáfolt...elérhető a 100k szerintetek?
Főként olyanokat kérdezek akik amcsival szoktak menni különösképp Szete, Gaius, Ledgeri urak.
- Amolyan közvélemény kutatás- válaszokat előre is köszönöm!


Igen, egyszer talán raktam fel egy ilyen képet.... 100k, de ehhez nagyon nagy mázli kell, főleg szakaszban. A cél, a vadász fölény, lefojtod az ellen cv-t, a szakasztársak meg jeleznek neked, ez a hajó oltott. Szóval azon nyomban rámész a bombázókkal és gyújtod. II. verzió, az egyik kötelék gyújt, a másik vár, amíg olt az általad támadott hajó. Ha ügyes vagy, akkor összejön a 100K, de azért erre ne bonts sűrűn pezsgőt. Másrészt igyekezz kis hp-s célokat támadni, így lesz kilőtt hajó is. Az igazi sebzési potenciál az égetésben van. Ha a szakasztársak gyújtottak akár két egymáshoz közeli hajót, és mind a kettő oltott, akkor egy-egy kötelék mind két célra. :love: na ilyenkor szépen ketyeg a dmg számláló :P viszont a népszerűségi indexed is magasan lesz :silly: Manuálisan támadj, nagyobb a sebzés és gyújtás esélye. Egyedűl akkor tudod megcsinálni, ha a táplálék lánc csúcsán vagy :evil: és sok alsóbb tierbeli csatahajó van, szép kövér célpontok.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38706 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Independence-vel sztem az alap setup az igazi, van egy erős vadászod is, s mellé a többi.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.