Amerikai repülőgép-hordozók

Több
6 éve 10 hónapja #39394 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Acetil_coenzim_A írta: Köszönöm szépen!

Viszont akkor melyik hordozót ajánljátok helyette amerikai ágon?


T7ben sok választás nincs :) De amúgy is a Saipan versenyképesebb. Erről szerintem Gaius többet tud mondani én személy szerint utálom mert iszonyat gyors gépei vannak és ebből kifolyólag mindenhova odaérnek.
Én személy szerint nem veszek még prém hajót ,várok az Enterprise-ra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39402 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Saipan - ra 30% - os akció van ;) 6500 gold

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39451 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Mondjuk kíváncsi lennék, hogy egy myoko hogy képes ledarálni az égről 5 másodperc alatt 18 repülőmet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39462 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Acetil_coenzim_A írta: Mondjuk kíváncsi lennék, hogy egy myoko hogy képes ledarálni az égről 5 másodperc alatt 18 repülőmet?


Van rajta felturbózott irányított légvédelem kiegészítő felszerelés.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39518 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Acetil_coenzim_A írta: Essex és a Midway jónak tűnik. Bár a költségek miatt lehet, hogy az előbbi. Amúgy ennél a két hajónál mire érdemes helyezni a hangsúlyt? Képességek, felszerelés?


Nézd, én az Essex esetében a támadó felállásban nyomtam, a Taiho 2x vadászával elbírt, kivéve ha lenyomnak alternatívban. Sajnos van egy bug, mivel ki tudják hozni a vadász a csatából, ezt jól lenne a wg-nek javítani, mert komoly csalási lehetőség.

Szóval Essex, 1 vadász, 1 torpdóvető, 3 bombázó ... ez nekem nagyon bejött. Ez a támadó felállás, és szerintem a legtöbb sebzést hozó.
A másik verzió vadász setup: 3 vadász, 2 bombázó. Ez biztos légi fölény.... illetve sebezni is tudsz, de így nem nagyon fog peregni az xp... de benyalsz pár Clear Sky kitüntetést :evil: én végig támadóval toltam, az nagyon izgalmas tud lenni.,

Midway-ről még nem tudok sokat mondani, még a Hakut-t tolom, hogy teljesen kifejlesszem, csak utána jön a Midway.

Skillekről és Modulokról jelenleg nem tudok nyilatkozni, majd rakok fel képet, legközelebb.. ami péntek lesz :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39527 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

GaiusHun írta:

Acetil_coenzim_A írta: Essex és a Midway jónak tűnik. Bár a költségek miatt lehet, hogy az előbbi. Amúgy ennél a két hajónál mire érdemes helyezni a hangsúlyt? Képességek, felszerelés?


Sajnos van egy bug, mivel ki tudják hozni a vadász a csatából, ezt jól lenne a wg-nek javítani, mert komoly csalási lehetőség.


Ezzel kisebb tierben is találkoztam nagyon zavaró. A vadász egyszer csak fogta magát és otthagyta a gépeimet ráadásul utol sem értem! oO

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.257 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.