Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 10 hónapja #22267 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
A Ryujo akár az Indepedence ellenfele is lehet, vadász setup-al, és van mellé 1 torpedó vető századod, és két bombázó, okosan jól használható. Én imádtam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #22485 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Mostanában nem megy a győzelem, annyira vonzom a fantasztikus csapatokat, hogy kiakadtam, hangot adtam .. chat bant kaptam :sick: :woohoo:
Itt pl, még a bann előtt megkérdeztem a birka nyájat, mire fókuszáljak, ellenfél csatahajóira, avagy üssem ki az ellen cv-t?
Osztották is az észt, na ne már, hogy egy Shokaku lenyomjon egy Lexit? Hülye vagy Gaius..... Aztán mikor elsüllyedt az első hajó, ment a rinya. Szóval elkezdtem aprítani a Lexit, védeni a flottát, meg támadni az ellen csatahajóit..... a végén cap-et nyomott az ellenfél, a mieink otthagyták a cap fölényt, mondván majd lelövik. Én választhattam, vagy elkapom egy utolsó támadással a Lexit avagy megyek leszedni a cap-et, a maradék pár gépemmel.A cap-en egy Atlanta és egy Mogami volt, szerintetek mennyi esély lett volna? Nulla. A kóbor lelkek, akik körbehajózták a térképet, folyamatosan engem basztattak, na itt szált el a türelem ... elküldtem őket .....csába

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #22492 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Ha lejár a chat-ban, kapcsold ki a chatet, Gaius! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23228 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Hosszú idő után elővettem a zuihomat:











Hát...
Ellen zuihomja is támadó setuppal jött. Első alkalommal a vadászomat lelőtte, mert nem vettem észre. De második alkalommal láttam, a vadászát, ráküldtem az enyémet, mégis az én osztagom esett el, míg neki 1 v 2 gépe maradt. What? Felszerelésem megvan, skillek terén 3. sorig van minden, ami kell, így nem tudom mi történt.
De szerencsémre a csapat se halt meg fél perc alatt, ilt a hordozó se jött rám.
Jaj, de szeretem a kézi célzást, mikor a leghülyébb szöget próbálja nekem beadni egymás után, így vagy nem dobom le a torpedókat, vagy a rendszer vígan ledobja és nem talál.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23446 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nekem Shokaku undorom van, a gépei szart sem érnek, az átlag sebzésem fele a Lexington-nal elérteknek. Katasztrófa ez a cv, remélem majd a 9-es jobb lesz,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23808 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Keresem, keresem a megfelelő harcászati technikát, de valahogy nehezebben megy mint a Lexi-vel, pedig vannak vadászaim is, csak a japó gépek hullanak mint a legyek... nem bírják az aa tűzet, pedig már modullal is tápolom őket...

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.